Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

Turcia cu geamul spart

- - - - -
  • Please log in to reply
95 replies to this topic

#91
hyperionx21

hyperionx21

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 03.02.2006
Pentru ca stau in Nisa, am zburat frecvent pe ruta asta si spun ca Lufthansa e cea mai buna optiune.
Ai mai putea face o combinatie Bucuresti-Milano cu easy jet/wizzair + trenitalia + SNCF, dar desi ai iesi mai ieftin nu prea e recomandabil din cauza orarelor stranse si a duratei.

#92
raluca2005

raluca2005

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 562
  • Înscris: 10.08.2005

View Posthyperionx21, on Mar 2 2009, 19:47, said:

Pentru ca stau in Nisa, am zburat frecvent pe ruta asta si spun ca Lufthansa e cea mai buna optiune.
Ai mai putea face o combinatie Bucuresti-Milano cu easy jet/wizzair + trenitalia + SNCF, dar desi ai iesi mai ieftin nu prea e recomandabil din cauza orarelor stranse si a duratei.

M-am uitat si eu pe legaturile de la Lufthansa si sunt ok. Nu stiu cum e, fiind aceeasi companie probabil ca nu se mai face check in, ma intreb daca mai coboram din avion sau e aceeasi cursa. Chiar nu am mai fost niciodata cu escala cu aceeasi companie. Ma speriasem putin de Lufthansa ca am tot citit de diverse defectiuni pe care le-au avut in ultima vreme si aterizari intr-un motor, multe pe ruta Bucuresti -Dusseldorf... Si asa sunt eu terorizata de zborul cu avionul.

Cu Lufthansa ies tot spre 400 de euro 2 persoane, pentru perioada 10 - 21 august (ne-am sucit). Sau 10 - 20. Suntem in cautare de apartament ceva de inchiriat in Nisa, am inteles ca e mai ieftin.

#93
hyperionx21

hyperionx21

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 192
  • Înscris: 03.02.2006
Mda, pe Bucuresti-Dusseldorf folosesc un avion din ala pitic si care cam face probleme :). Dar nu e vorba ca s-ar prabusi, poti sa stai linistita. Doar ceva aventuri... Am patit-o si eu de doua ori. O data am avut intarziere vre-o doua ore pentru ca se defectase si l-au schimbat, iar a doua oara nu a putut ateriza pe Otopeni din cauza vantului si am ajuns la Constanta. Unde ne-a si lasat, si au intins-o inapoi in Germania.

#94
softpedic

softpedic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,243
  • Înscris: 10.07.2007

View Posthyperionx21, on Mar 3 2009, 17:00, said:

Mda, pe Bucuresti-Dusseldorf folosesc un avion din ala pitic si care cam face probleme :). Dar nu e vorba ca s-ar prabusi, poti sa stai linistita. Doar ceva aventuri... Am patit-o si eu de doua ori. O data am avut intarziere vre-o doua ore pentru ca se defectase si l-au schimbat, iar a doua oara nu a putut ateriza pe Otopeni din cauza vantului si am ajuns la Constanta. Unde ne-a si lasat, si au intins-o inapoi in Germania.
Hai, c-ai incurajat-o  :D

#95
raluca2005

raluca2005

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 562
  • Înscris: 10.08.2005

View Postsoftpedic, on Mar 3 2009, 19:26, said:

Hai, c-ai incurajat-o  :D

Oricum ruta o sa fie Bucuresti - Frankfurt - Nice, pana la urma am rezervat. Ma gandesc ca or folosi si ei un avion ceva mai maricel pentru ruta asta. Am si ceva timp intre avioane, oricum daca e vreo problema ceva, ne asteapta, sper :).

#96
softpedic

softpedic

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,243
  • Înscris: 10.07.2007

View Postraluca2005, on Mar 12 2009, 13:32, said:

Oricum ruta o sa fie Bucuresti - Frankfurt - Nice, pana la urma am rezervat. Ma gandesc ca or folosi si ei un avion ceva mai maricel pentru ruta asta. Am si ceva timp intre avioane, oricum daca e vreo problema ceva, ne asteapta, sper :).
Se poate mai Ralu, pe tine sa nu te astepte !? :D

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate