Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
bug microsoft store?

Memorii RAM cu defect

Recomandare tastatura TKL (Buget:...

De unde pot descarca ROG Armoury ...
 Aur ieftin?

Boloboc digital

Intarziere turnare sapa peste ipat

Intrebare toyota prius
 Recomandare Placa Video

Mai exista in tara canale de tip ...

Huawei Freebuds 5i vs OPPO Enco A...

De ce pestele si fructele de mare...
 Recomandare dezumidificator silen...

Lungime minima traseu frigorific ...

Restaurante pescaresti prin impre...

De ce se taie unii cu lama? Non-s...
 

Melodie instrumentala Antena 3

- - - - -
  • Please log in to reply
3 replies to this topic

#1
an20dei

an20dei

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 02.01.2008
Salut ...va rog frumos sa mi spuneti si mie daca stie cineva cum se numeste melodia instrumentala dintr-un spot de pe antena 3 ...nu stiu detalii despre reclama , dar melodia este instrumentala , vioara si pian cred. Mai stiu ca se aseamana destul de mult cu melodia din Saw ( cea de la sfarsit , care e facuta de Charlie Clouser ) doar ca asta de pe Antena 3 e mai lenta si un pic mai complexa . O mai aud cateodata pe Sport.ro in reportaje pe fundal si am auzit-o si ieri de dimineata la Pro Motor in reportajul cu Audi A5 si BMW 330xd ...Multumesc si astept raspuns sau ajutor ....pa pa



intrati aici si ascultati melodia ..... asta e ...stie cineva cine a facut o ?


http://www.protv.ro/...ile=41290#41290


HELP PLS !!!

Edited by an20dei, 13 January 2008 - 11:02.


#2
cookieness

cookieness

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 11.12.2007

View Postan20dei, on Jan 13 2008, 10:43, said:

Salut ...va rog frumos sa mi spuneti si mie daca stie cineva cum se numeste melodia instrumentala dintr-un spot de pe antena 3 ...nu stiu detalii despre reclama , dar melodia este instrumentala , vioara si pian cred. Mai stiu ca se aseamana destul de mult cu melodia din Saw ( cea de la sfarsit , care e facuta de Charlie Clouser ) doar ca asta de pe Antena 3 e mai lenta si un pic mai complexa . O mai aud cateodata pe Sport.ro in reportaje pe fundal si am auzit-o si ieri de dimineata la Pro Motor in reportajul cu Audi A5 si BMW 330xd ...Multumesc si astept raspuns sau ajutor ....pa pa



intrati aici si ascultati melodia ..... asta e ...stie cineva cine a facut o ?


http://www.protv.ro/...ile=41290#41290


HELP PLS !!!


melodia: Clint Mansell & Kronos Quartet - Theme

#3
an20dei

an20dei

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 02.01.2008

View Postaranka, on Jan 14 2008, 12:41, said:

Moloko - Requien for a dream sondtrack....o gasesti p DC


Mersi ....tocmai ce descoperisem si eu ca e din Final Fantasy ...Mersi inca o data !!!

#4
nellu

nellu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 530
  • Înscris: 03.09.2006
are cineva idee cine canta si cum se numeste melodia de la antena 2 cand pun ei publicitate?
mersi.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate