Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește
 Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...

Cu autorulota prin jud. Buzau
 Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan
 Recomandare aparat foto pt fotogr...

Ariston "Genus One+" 24kw...

Saci moloz - unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...
 

"Lac de Nuferi" - Chitila

- - - - -
  • Please log in to reply
279 replies to this topic

#271
Oana22A

Oana22A

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 11.11.2009

View Postla3chi0ru, on 16th November 2009, 20:39, said:

Unde? Victoria Business Park?

Da...

#272
simistef

simistef

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 24.02.2008
Cam liniste in ultima vreme. Au aparut probleme notabile?

Pe lacul din fata complexului a vazut cineva pana acum nuferi ? :)

Edited by simistef, 25 January 2010 - 16:11.


#273
vulupe

vulupe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 18.05.2004

View Postsimistef, on 25th January 2010, 16:58, said:

Cam liniste in ultima vreme. Au aparut probleme notabile?

Pe lacul din fata complexului a vazut cineva pana acum nuferi ? :)

In afara de ceva probleme de organizare, as zice ca ceva serios n-ar fi. Iar de nuferi, astia-s buni?

[ http://public.bay.livefilestore.com/y1puTKG6J5n_9kuGzkMDaUTpOmkkwdI6-zWKDPb6Q9MVembJiPaz00zRf0rlEW_R9zr-ngYSmypaoC9bMULxez9-A/P1330185.JPG - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ http://public.bay.livefilestore.com/y1prAs7MLYtgGVTJDRG7PHNE6b-Fa2Cdwknxa6jfOo9zdxd_BoQZcop7tQ6xOgRWQ4SiMzn1bSyVfSAlHm_gXXgYg/P1330254.JPG - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Sau mai multe imagini aici: http://cid-83b800d91.......Apus pe lac

#274
simistef

simistef

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 74
  • Înscris: 24.02.2008

View Postvulupe, on 26th January 2010, 01:31, said:

In afara de ceva probleme de organizare, as zice ca ceva serios n-ar fi. Iar de nuferi, astia-s buni?

Fantastice pozele ! Zici ca esti in Delta :) Despre ce fel de organizare vorbesti ? Multumesc.

Edited by simistef, 26 January 2010 - 09:27.


#275
vulupe

vulupe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 18.05.2004

View Postsimistef, on 26th January 2010, 10:25, said:

Fantastice pozele ! Zici ca esti in Delta :) Despre ce fel de organizare vorbesti ? Multumesc.

Multam fain. Da, locul are ceva din Delta, este chiar o mica felie de acolo. Problemele de organizare tin de infiintarea asociatiei de proprietari si de adoptarea unui regulament de ordine interioara care sa fie acceptat de toata lumea. Deh, comunitatea este ceva mai mare decat am estimat initial si se tot negociaza diverse aspecte. Dar ajungem noi la un rezultat :P

#276
vulupe

vulupe

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 108
  • Înscris: 18.05.2004
Astazi fac un an de la prima zi de locuitor al complexului Lac de nuferi. Si inca ma felicit aproape zilnic de alegerea facuta. Nu-i perfect, nici pe departe, dar am avut un an superb, cu multe intamplari faine legate de acest loc. Nici pana acum nu am aflat daca in prima noapte, pe 01-02-2009, a mai fost cineva in complex in afara de mine. Hi hi, a fost o experienta interesanta sa fiu (cred) singurul locatar intr-un complex aflat undeva in afara orasului :D
Daca deseara aveti chef de-o vizita si un pahar de vorba, va astept cu drag - nu stiu exact pe la ce ora ajung dar invitatia este deschisa pt orice ora ;)
La multi ani catre toti vecinii :D

#277
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
buna... am si eu o intrebare: am vazut o oferta zic eu buna : penthouse la 125000 euro mobilat

le-a vazut cineva? ca pozele nu par din acel penthouse (adica daca te uiti pepoze si pe schema apartament difera)

mi se pare destul de oki pretul...

#278
Kickazz

Kickazz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 28.03.2007
Salut,

http://www.lacdenuferi.ro/ Am descoperit acest site, inteleg ca site-ul pentru proiectul vechi de care se discuta aici, cu apartamente, nu mai e valabil.
Apartamente de vanzare in complex mai sunt sau doar casutele?
Daca da, care ar fi niste oferte / preturi? Adresa?
Plusuri  / minusuri? (structura, dimensiuni, finisaje, vecini, dotari ale ansamblului... orice:) )

Vad ca nu prea s-a discutat pe aici in ultimul timp.

Multumesc,

#279
conu71

conu71

    Termopanist

  • Grup: Moderators
  • Posts: 9,075
  • Înscris: 22.06.2004
am vazut casele zilele trecuta si sunt foarte aproape de padure. locatie linistita, asfalt pe strada, casele arata bine, lacul aproape. zona este extraordinara

#280
Kickazz

Kickazz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 90
  • Înscris: 28.03.2007
pe trandafirilor?

apropo, teilor unde este? nu am gasit pe harta.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate