Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara
 Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...
 AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...
 Cu autorulota prin jud. Buzau

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag
 

Playlist

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
kent1

kent1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 02.07.2005
As dori pe aceasta cale sa le recomand celor de la Romtelecom 0 800 824525 si 021 201 00 00 sa isi imbunatateasca playlist-ul deoarece in cele 20-30 minute cat am asteptat sa fiu preluat de un operator Romtelecom a ajuns acea piesa sa ma streseze putin...

#2
unchiujim

unchiujim

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,294
  • Înscris: 01.04.2007

View Postkent1, on Aug 31 2007, 23:24, said:

As dori pe aceasta cale sa le recomand celor de la Romtelecom 0 800 824525 si 021 201 00 00 sa isi imbunatateasca playlist-ul deoarece in cele 20-30 minute cat am asteptat sa fiu preluat de un operator Romtelecom a ajuns acea piesa sa ma streseze putin...
pune telefonul pe difuzor si... danseaza daca altceva nu ai de facut !!!(sper ca nu te -ai suparat a fost doar o gluma! imi zicea cineva ca in olanda poti selecta melodia din hold poate se introduce si la rtc !)

#3
kent1

kent1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 02.07.2005

View Postunchiujim, on Aug 31 2007, 23:34, said:

pune telefonul pe difuzor si... danseaza daca altceva nu ai de facut !!!(sper ca nu te -ai suparat a fost doar o gluma! imi zicea cineva ca in olanda poti selecta melodia din hold poate se introduce si la rtc !)
Pai cum crezi ca am procedat, numai ca la un momentdat te cam saturi bine mersi numai de o piesa, vreau in Olanda!! :)

#4
unchiujim

unchiujim

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,294
  • Înscris: 01.04.2007

View Postkent1, on Aug 31 2007, 23:36, said:

Pai cum crezi ca am procedat, numai ca la un momentdat te cam saturi bine mersi numai de o piesa, vreau in Olanda!! :)
eu vreau numai salarul de acolo si pretul la net de aici!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#5
kent1

kent1

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 02.07.2005
Azi nu mai sun , desi mi-a picat iarasi internetu mai bine astept decat sa sun sa stau din nou 30 minute la telefon pt a-mi fi preluat apelul ...

#6
Alexxfl

Alexxfl

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,544
  • Înscris: 04.02.2006

View Postkent1, on Sep 1 2007, 15:47, said:

Azi nu mai sun , desi mi-a picat iarasi internetu mai bine astept decat sa sun sa stau din nou 30 minute la telefon pt a-mi fi preluat apelul ...
daca nu ai observat pana acum, nu tot timpul stai cate jumate de ora ... sunt momente cand iti raspund pe loc

Edited by Alexxfl, 01 September 2007 - 15:08.


#7
WhitePony

WhitePony

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 03.03.2006
The Chosen Few - He Will Guide You .. asta e acea piesa stresanta daca pot sa zic asa, noroc ca nu am probleme am sunat doar de 2 ori de cand am Click dupa ce am ascultat piesa asta vreo juma de ora m-am descurcat singur
.:D  :lol:

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate