Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme
 Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel
 [Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali
 Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic
 

Champions League !

- - - - -
  • Please log in to reply
224 replies to this topic

#55
anna's studio

anna's studio

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 638
  • Înscris: 07.02.2005
Bravo, Dinamo! Bravo baieti, mai ales ca prestatie morala, italienii au dovedit inca o data ca sunt ingamfati...
Nu trebuie sa fii suporter Dinamo ca sa fii mandru de Lobont si prestatia lui intr-un astfel de meci!
Bravo Lobont, bravo Goian si Danciulescu!
Aseara, unde am urmarit noi meciul, toata lumea simtea si credea in Dinamo, in sansele romanilor de a merge cat mai departe.
Astazi vom fi din nou romani, si ne vom imbraca in rosu-albastru!

Hai Steaua!

#56
KraveN

KraveN

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 175
  • Înscris: 10.03.2006

View Postimblanzitoruldelei, on Aug 15 2007, 07:58, said:

Nu am vazut in viata mea o echipa in 9 jucatori calare pe alta in 11.

JENIBIL

1. Prin comentariul asta se vede ca nu esti fan Dinamo .
2. Cred ca nu ai jucat fotbal de performanta sa vezi cat de mult te poate ajuta publicul si mai ales 40000 de oameni ;) . Si scuza-ma eu nu am vazut public , ca atunci cand un jucator este eliminat pe buna dreptate , ei sa aplaude (probabil mai este publicul din Liverpool) . Pai daca chestia asta se intampla la o echipa romana , pai jucatorii aia 2 erau renegati de public

#57
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006
Desi rezultatul e bun, totusi personal nu mi-a placut deloc cum a jucat Dinamo, mai ales in repriza a 2a, nu a avut cred nicio ocazie si nici posesie... chiar cand a avut 2 oameni în plus a jucat la fel de pasiv.  Acum sansele sunt 50 -50 %, si nu cred ca in retur vor juca la 0-0, asa ca meciul va fi unul deschis si f. disputat.

#58
illusion_user

illusion_user

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 345
  • Înscris: 15.01.2007

View Postcarpenihil, on Aug 15 2007, 13:37, said:

Desi rezultatul e bun, totusi personal nu mi-a placut deloc cum a jucat Dinamo, mai ales in repriza a 2a, nu a avut cred nicio ocazie si nici posesie... chiar cand a avut 2 oameni în plus a jucat la fel de pasiv.  Acum sansele sunt 50 -50 %, si nu cred ca in retur vor juca la 0-0, asa ca meciul va fi unul deschis si f. disputat.

mi-ai luat cuvintele din gura  :lol:

#59
The God

The God

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 349
  • Înscris: 27.03.2002
Bai oameni buni, Dinamo ar trebui sa-i faca statuie lui Lobont au jucat ca niste cizme dup ce au dat golul. Pai nu poti sa joci defensiv intr-un hal de nehal daca vrei sa fii in liga campionilor. Si nu se poate ca o echipa care joaca mai mult de o jumate de repriza cu 1 om in plus si mai tarziu cu 2 sa nu aiba o faza de poarta. Si mai lasati textele cu suporterii ca ajuta echipa, DINAMO E VARZA, . Acasa o sa ia bataie cu atitudinea pe care au avut-o, niste fricosi.

Edited by The God, 15 August 2007 - 14:54.


#60
dobrovici

dobrovici

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 28
  • Înscris: 01.07.2006

View Postmihai_1991, on Aug 4 2007, 20:47, said:

Arata-mi tu cand Steaua a dat "cu stANgul in dreptul" impotriva unei echipe precum BATE Borisov.
In aceasta seara Steaua a dat cu stangul in dreptul impotriva unei echipe ca BATE Borisov. Cat despre Skonto Riga, mai gandeste-te...

#61
Ed Malley

Ed Malley

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 02.08.2007
Sa-mi dau si eu cu parerea pe acest topic sa mai treaca vremea:

Ce cred eu:

Dinamo

Daca in retur la Bucuresti nu reusesc sa faca 0-0 Dinamo nu se mai califica in UCL, dar e bine ca prinde UEFA.

Steaua:

Astia sunt cei mai tari, Hagi le-a impus un stil de joc pe care nu-l inteleg nici adversarii(de aici numai succese), nici jucatorii(de aia joaca asa de prost) si nici el (uneori sta pe banca tehnica si se cam uita-n gol). Steaua se califica in UCL ca a dat peste o echipa de divizia C  in Romania.

#62
partyman

partyman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,026
  • Înscris: 17.10.2004
dupa parerea mea...steaua -CL, dinamo-Uefa si atata...

#63
Ed Malley

Ed Malley

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 123
  • Înscris: 02.08.2007

View Postpartyman, on Aug 17 2007, 12:28, said:

dupa parerea mea...steaua -CL, dinamo-Uefa si atata...
Nu,nu si Rapiduletu cred ca e calificat direct in grupe(da nu-s sigur). Oricum dupa mega catastrofele de aseara am revenit la realitate, progresam cu fotbalu dar CFR-ul e mai slab ca si cipriotii (ma gandesc de prindeau ceva tur in UCL, cu ceva echipa mai de doamne ajuta gen Arsenal, cat luau, 12-0 pe teren propiu, la Arsenal jucau aia cu cativa din galerie)

#64
carpenihil

carpenihil

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,109
  • Înscris: 06.07.2006
Rapidul nu e direct in grupe, dar va fi cap de serie in primul tur al UEFA, si are sanse bune sa se califice.

#65
partyman

partyman

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,026
  • Înscris: 17.10.2004

View Postcarpenihil, on Aug 17 2007, 14:01, said:

Rapidul nu e direct in grupe, dar va fi cap de serie in primul tur al UEFA, si are sanse bune sa se califice.
ce zici daca pica cu anortosis?

#66
illusion_user

illusion_user

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 345
  • Înscris: 15.01.2007

View Postpartyman, on Aug 18 2007, 10:16, said:

ce zici daca pica cu anortosis?

ii bate lejer. Rapidul are experienta in cupele europene. si, tinand cont de patania CFR-ului, vor fi si atenti.

#67
ImDrunk

ImDrunk

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,281
  • Înscris: 04.08.2006
eu zic asa

Steaua sanse ca sa mearga mai departe 75%
Dinamo sanse ca sa mearga mai departe 40%

de la CFR ma asteptam la mai mult ne-or cam facut de rusine sanse de calificare nu prea mai au mai mult de un 15% nu le-as da Otelu are sanse ceva mai mari parerea mea :) da na om trai si om vedea ce iese :)

#68
mihai_1991

mihai_1991

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 265
  • Înscris: 22.07.2007
opinia mea:

CFR Cluj daca nu marcheaza in prima repriza s-a cam incheiat aventura lor europeana
Otelul are oarece sanse, insa ii va fi greu. as spune 35% sanse de calificare
Dinamo nu trbuie sa joace defensiv (ceea ce va faca aproape sigur).Daca va aborda o astfel de tactica, sansele ei vor scadea considerabil.Daca nu 60%
Steaua are sanse foarte mari sa se califice; apx. 90% in opinia mea.Singura modalitate in care BATE ne-ar putea elimina ar fi sa marcheze in ultimele 5-10 minute ale meciului, fara ca noi sa fi marcat inainte.

#69
Codename

Codename

    Regele și Regina Cașcavalului

  • Grup: Members
  • Posts: 3,776
  • Înscris: 03.01.2004
[ http://img98.imageshack.us/img98/9903/championslejk3.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Mult succes echipei române!

#70
mihai_1991

mihai_1991

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 265
  • Înscris: 22.07.2007
Meciul s-a terminat  scor final Steaua - BATE Borisov 2-0

#71
RODigitalum-megafanro

RODigitalum-megafanro

    *Pro-Digital*

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,753
  • Înscris: 07.04.2006
[ http://i0.data.gsp.ro/F686B0F7AC094C5274BC9520F3FFF9BF2/caseta.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ] :clapping:  :clapping:  :clapping: BRAVO, STEAUA! :thumbup:  :peacefingers:  :peacefingers:

#72
w3bmaster

w3bmaster

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 454
  • Înscris: 29.03.2006
Si cantecu celebru Liga Campionilor interzisa ........ stiti voi cui

Dinamo sper sa pice cu Bate (sa vad daca trec lejer de ei eu zic ca Bate ii elimina pe javre)

Restu in Uefa vad Rapidu sigur in grupe

Dinamo poate

Otelu 20$

Cfr 0%

Astept Barca pe Ghencea

Lyon si Rosenborg avem nijte revanse de luat

Forza Steaua

Edited by w3bmaster, 30 August 2007 - 03:37.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate