Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...
 Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...
 Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...

Cu autorulota prin jud. Buzau

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...
 Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto pt fotogr...
 

Ajutor pentru incepatori

- - - - -
  • Please log in to reply
12 replies to this topic

#1
dintero

dintero

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 26.04.2007
Salut! Ma gandesc sa deschidem aici un post cu care sa putem ajuta oamenii care isi cumpara chestiute de genul gps si nu stiu cum sa le foloseasca ca sa....mai ales ca vor sa plece maine dimineata si constata ca nu au timp toata noaptea sa afle din cartile aparatului ! Daca exista ceva in sensu asta va rog sa ma indrumati si pe mine si imi cer si scuze pentru topicul deschis iar daca nu puteti incepe prin a-mi explica cum pot sa pun harta bulgariei pe un mio c710 si bineinteles puteti povesti cam tot ce stiti despre in ideea de a ajuta pe alti norocosi posesori si "lenesi" cititori ai help-urilor ! Meci !

Edited by dintero, 30 April 2007 - 22:29.


#2
dintero

dintero

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 26.04.2007
Chiar nu stie nimeni ? :huh:

#3
dintero

dintero

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 26.04.2007
Imi este tot mai greu sa cred ca nu ma poate ajuta nimeni cu nenorocita aia de harta !!! :huh:

#4
badmania98

badmania98

    Nenea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,657
  • Înscris: 28.11.2001
Daca nu ai timp sa citesti manualul, crezi ca ai timp sa citesti ce scriem noi pe aici? :nonobad:

#5
ionutz_cjv5

ionutz_cjv5

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 481
  • Înscris: 04.04.2005
C710 nu vine cu harta europei de "est" preinstalata?

*ma enerveaza aia care ne baga geografic in estul europei.

#6
badmania98

badmania98

    Nenea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,657
  • Înscris: 28.11.2001
Depinde de unde l cumperi.

#7
dintero

dintero

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 26.04.2007
Salut. Ma bucur ca in sfarsit ma bagat cineva in sama. Eu am timp si de manual si de voi insa problema este ca nici aici si nici in manual nu scrie nimic despre problema mea. Ceea ce am mai gasit intre timp pe forumuri ar fi faptul ca nu a incercat nimeni  :huh: si implicit nu a reusit decodarea PNA-urilor si aici cred ca am citat pe badmania si astefel nefiind decodat nu poti intra in el sa pui o harta. Pc-ul nu il recunoaste astfel incat sa poti explora memoria lui. Harta europei de est se pare ca nu contine bulgaria, grecia si turcia desi m-a costat  1500ron jucaria care insa are cca 25 de harti...Daca reusiti ceva pls keep me up ! :peacefingers: merci pentru atentie.

#8
akon32

akon32

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 21.12.2006
dintero, spre bucuria ta, trebuie sa te contrazic
s-a reusit deblocarea pna-urilor, si chiar cu mult suces. o sa iti povestesc, cand voi avea timp cum sa il deblochezi, e mai simplu decat trecutul strazii pe verde...

#9
soundmaker

soundmaker

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 26.11.2005
Deblocarea pna-urilor o fi simpla dar eu mai am putin si-l arunc pe geam !!
Am reusit sa fac o combinatie dintre softul original si unul kiilarit .....merge perfect , dar imaginea e invers (180 grade).
Stie cineva ce trebuie sa fac ???Trebuie deblocat mai intai ??

#10
akon32

akon32

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 21.12.2006
si ce te impiedica sa imi dai un pm? sau o costa prea mult....

Edited by akon32, 05 May 2007 - 13:59.


#11
dintero

dintero

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 11
  • Înscris: 26.04.2007
Salut ! Astept eventual aici sau in private ceva detalii de punere a hartilor respective pe al meu c710...am fost duminica in bulgaria si cautand vama am ajuns prin centru aporape de o parcare subterana asa k pls vreau sa mai plec  pe acolo dar m-am cam saturat sa bajbai...merci akon32 anticipat ;)

Edited by dintero, 07 May 2007 - 17:06.


#12
akon32

akon32

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 40
  • Înscris: 21.12.2006
te ajut cu placere, dar pe privat.
sanatate.

#13
ultimul samaritean

ultimul samaritean

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 06.03.2006
daca pda-ul are deja preinstalat un soft de navigatie cu un set de harti, dar nu toate, cum se pot completa aceste harti cu ce lipseste?
se pot rula si alte softuri de navigatie in paralel cu cel preinstalat?
se pun pur si simplu pe un card sau e ceva mai complicat, de genul deblocat pda, inlocuit fisiere etc?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate