Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De ce ca Freelancer caștigi ...

La mulți ani @hvz!

La mulți ani @cotzi!

Capac culbutori fisurat
 Solutii pentru backup date person...

Difuzor bas Q Acoustic 3050

Bolojan la presedintie?

Huawei band 8
 Statii de benzina DHR

AT Duster 80 asfalt 20 forestier

fisura/crapatura perete exterior ...

Windows XP Volume License
 Noul degresant universal

Imaginea nu poate fi redata - Ero...

"Mafiotii" revin in forta...

Branșament gaze 2024 sau pom...
 

ALTEX s-a vandut - cine urmeaza?

- - - - -
  • Please log in to reply
18 replies to this topic

#19
Monitoxus

Monitoxus

    Back!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,184
  • Înscris: 26.11.2001

View Posthymerion, on Jan 29 2007, 08:16, said:

Monitox, esti cam ciudatel. Cum sa nu aiba relevanta suportul media care iti ofera o informatie?
Una e daca revista "Fese si sani" face prognoze pe cursul euro, si alta e cand acelasi lucru e facut de Financial Times ( una din revistele de care probabil nu ai auzit, desi se vinde si ea). In privinta tranzactiei lui Ostahie, repet, nu e vorba de nici un off-shore. E pe o strada in Amsterdam, daca vrei pot pune si jpg/ul.
Courage, ai dreptate in ceea ce spui. Din postarile anterioare, inteleg ca esti finantist/a?

Nu inteleg de unde atata patos :) De unde jigniri stupide ... si de ce atatea framantari pt o chestie care toretic nu are legatura cu tine sau trustul din care face parte mai nou ziarul la care lucrezi.
Ideea e simpla: un cotidian a scris ca Altex s-a vandut la un offshore. TU zici ca nu e adevarat. Va bene. E parerea TA contra parerilor altora care intamplator iti sunt colegi de breasla fie ca-ti place sau nu.

Nu citesc 7plus zilnic dar sunt singurii care au scris mai mult de 2 fraze plate primite pe mail de undeva. Daca nu au dreptate sa fie dati in judecata si starpiti :D Dar atata timp cat nimeni nu zice nimic, am tot dreptul sa cred ca au dreptate. You know... 3 surse...etc etc.

Also, Financial Times este un COTIDIAN si nu o "revista" ... iar faptul ca iti place sa faci poze prin Amsterdam, ce sa zic, fiecare cu pasiunile lui  :naughty: Nu stiu care dintre noi e mai ciudatel...

PS: nitel mai mult respect nu cred ca ar strica. Citeste ce ai scris tu mai sus si ce am scris eu si poate realizezi ca ai un ton extrem de nepotrivit si lipsit de orice urma de respect. Iti reamintesc (just in case) ca nu sunt portarul de la Gandul si nici vreun baietas care a terminat jurnalistica pe la un fff si a venit la voi sa-i dati lectii de viata si presa. Iar cu cele 16% ai dovedit ca nu prea stii despre ce vorbesti...

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

1 user(s) are reading this topic

0 members, 1 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate