Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara
 Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...
 AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...
 Cu autorulota prin jud. Buzau

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag
 

LG Chocolate

- - - - -
  • Please log in to reply
75 replies to this topic

#19
Ciprian81

Ciprian81

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 321
  • Înscris: 13.07.2006
merci. am citit.

#20
Bitzelu

Bitzelu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 58
  • Înscris: 22.12.2006

View PostCiprian81, on Jan 3 2007, 14:59, said:

merci. am citit.
Iti zic eu nu lua telu asta.
Frumos e ... mai mult pe afar ca la meniu cam nashpa
camera ce il mai scoate (1,3)
in rest nu prea poti sa faci multe cu el
java (games si aplicatii ) tre sa stai sa tot modifici jad ca sa mearga
nu tu mel la mesaje
si multe altele

#21
sanziana05

sanziana05

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 26
  • Înscris: 26.01.2006
Buna, am telefonul asta. Am pus muzica pe el, dar problema este ca atunci cand bag castile se aude ff distorsionat. Castile din pachetul telefonului nu sunt bune pentru ascultat muzica, trebuie sa cumpar altele? aveti idee? multumesc frumos

#22
Nefersetty

Nefersetty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,692
  • Înscris: 23.01.2007

View Postsanziana05, on Jan 24 2007, 14:13, said:

Buna, am telefonul asta. Am pus muzica pe el, dar problema este ca atunci cand bag castile se aude ff distorsionat. Castile din pachetul telefonului nu sunt bune pentru ascultat muzica, trebuie sa cumpar altele? aveti idee? multumesc frumos

Buna, am si eu telefonul dar l-am cumparat intr-un pachet cu niste casti in plus.Sint de genul acelora de walkman numai ca tehnologia e mai avansata. Au microfon integrat pentru Bluetooth sint fara cablu (cordless)si muzica se aude foarte clar si tare ca din stereo. Dezavantajul este ca, castile nu sint mici si "invizibile".
PS: Nu stiu daca castile aste se gasesc in Romania.Presupun ca da.

Edited by Nefersetty, 25 January 2007 - 02:04.


#23
nepriceputu

nepriceputu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 30.11.2006
@Nefersetty : poti pune te rog frumos cateva poze cu castile tale? ne poti spune denumirea exacta a castilor tale bluetooth?

#24
chryss

chryss

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 27.01.2007

View Postthe_barzaune, on Dec 22 2006, 16:16, said:

pe cd-ul ala nu sunt si niste drivere? click dreapta pe My Computer>properties>hardware>device manager> la universal serial bus controllers apare cumva si numele telefonului?
SAL!Am aceasi problema cu cealalta persoana,numai ca la mine apare la device manager>universal serial bus controllers numele telefonului.ce fac in cazul acesta?eu nu pot baga de pe telefon in calculator poze si video si nu pot sa iau mp3-uri de pe calculator pe telefon!ma ajutati?

#25
eddymutu7

eddymutu7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 389
  • Înscris: 04.12.2005

Quote

nu tu mel la mesaje

pt mine acesta este cel mai mare minus,pe langa lipsa de symbian(nokia fisrt love),si inca un lucru care nu imi place la el este introducere de date care nu trebuie sa depaseasca o anumita marima,ah si lipsa de card.

in rest sunt foarte multumit de el,
nu se zgarie,nu se murdareste,touchpad`u merge superb chiar daca a trecut ceva vreme,slide`u nu da semne de oboseala,ecran lcd...imi place mult transferu de date cu pc`u..de fapt modul simplist.
Castile se aud foarte bine.Si bateria ma tine bine.Eram chiar foarte speriat la inceput sa nu cumva sa il scap pe jos...dar sa intamplat de 2 ori..si nu l-am adunat bucati !!!.nimic serios sau vizibil.Este ca si scos din cutie.
Nu stiu daca difera caract intre culori,dar acesta descris este un chocolate white,si sunt chiar multumit dupa ce m-am speriat in nenumarate randuri...de descrierea unora


Dar nokia tot nokia ramane:x

#26
bufu

bufu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 157
  • Înscris: 26.04.2006
"ciocolata" mea arata dupa 4 luni de utilizare exact ca in prima zi nici o zgarietura (fara sa il fi purtat in huse sau alte chestii destea ...doar in buzunar ) nu am probleme de soft sau cu butoanele touch.....singura problema e intradevar bateria (la mine cam 4 zile de utilizare intensa peste 30-40 min convorbiri pe zi ).....e un tel acceptabil pt pretu lui la fidelizare sau pe abonament..la liber deja nu isi mai merita banii... :deadtongue:

#27
Nefersetty

Nefersetty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,692
  • Înscris: 23.01.2007

View Postnepriceputu, on Jan 27 2007, 11:56, said:

@Nefersetty : poti pune te rog frumos cateva poze cu castile tale? ne poti spune denumirea exacta a castilor tale bluetooth?

PLANTRONICS P590

[attachment=196285:DSC01454.JPG]  [attachment=196289:DSC01456.JPG]
[attachment=196292:DSC01461.JPG]  [attachment=196293:DSC01465.JPG]

#28
Nefersetty

Nefersetty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,692
  • Înscris: 23.01.2007

Quote

si inca un lucru care nu imi place la el este introducere de date care nu trebuie sa depaseasca o anumita marima,ah si lipsa de card.

Poti cumpara card-ul separat,dar iti mai trebuie doua chestii.Vezi imaginile de mai jos.

[attachment=196332:The_card.jpg]
[attachment=196333:suport.jpg]
[attachment=196334:ALL_3.jpg]

#29
nepriceputu

nepriceputu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 29
  • Înscris: 30.11.2006
superbe castile... :coolspeak: pachetul(tel.+casti) l-ai luat din romania? daca da de unde...eu am un sony ericsson,are si bluetooth, ar trebui sa mearga castilea astea cu el...probabil ca,daca ai un adaptor bluetooth la calculator poti asculta muzica si din calculator...as vrea sa-mi iau si eu casti ca ale tale...

#30
Nefersetty

Nefersetty

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,692
  • Înscris: 23.01.2007

Quote

l-ai luat din romania? daca da de unde...eu am un sony ericsson,are si bluetooth, ar trebui sa mearga castilea astea cu el...probabil ca,daca ai un adaptor bluetooth la calculator poti asculta muzica si din calculator.
Mersi!
Castile le-am luat din Toronto.
Daca ai bluetooth la tel. tau,ar trebui sa mearga castile.
In cea ce priveste calculatorul, nu stiu.Poate te poate ajuta alt membru cu raspunsul la intrebarea asta.Sorry.

#31
eddymutu7

eddymutu7

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 389
  • Înscris: 04.12.2005

Quote

Poti cumpara card-ul separat,dar iti mai trebuie doua chestii.Vezi imaginile de mai jos.

cum se procedeaza se asambleaza alea 3 componente si se introduc in telefon?si anume in orificiu pt casti si incarcator?nu cred ca este deloc practic daca este asa...

#32
gio_zidane

gio_zidane

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 03.04.2007
Mi-am luat azi un lg chocolate si am o problema cu el: daca setez alarm clock si inchid telefonul,alarma nu mai suna, se dezactiveaza cum ar veni. Asta se intampla doar daca inchid telefonul....daca il las deschis alarma suna  :huh: .Am umblat eu prin setari p-acolo dar nu am gasit nimic . Are cineva vreo idee ???? ms

#33
gabi_ign

gabi_ign

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 51
  • Înscris: 21.09.2003
S-a mai semnalat problema si aici: http://forum.softped...howtopic=187941.
Am incercat si la al meu si se comporta la fel. Deci, asta e . . .

#34
dudy

dudy

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 106
  • Înscris: 09.01.2007

View Postgio_zidane, on Apr 3 2007, 11:48, said:

Mi-am luat azi un lg chocolate si am o problema cu el: daca setez alarm clock si inchid telefonul,alarma nu mai suna, se dezactiveaza cum ar veni. Asta se intampla doar daca inchid telefonul....daca il las deschis alarma suna  :huh: .Am umblat eu prin setari p-acolo dar nu am gasit nimic . Are cineva vreo idee ???? ms

Nu ai ce sa-i faci....LG astea care au aparut...arata superb...dar din pacate au unele probleme.....tot Nokia ramane la putere....eu mi-am vandut lg chocolate care l-am avut si mi-am luat un Nokia din editia Glamour....nici nu se compara...ca soft functioneaza perfect

#35
Kilobyte

Kilobyte

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 330
  • Înscris: 22.05.2007
Am LG KG800 si ceasul pe ecran nu se actualizeaza.....adica eu folosesc blocarea automata cu deblocare apasand de 2 ori pe tasta de volum si atunci cand apesi 1 data se lumineaza ecranul si tastele dar ceasul ramane exact la fel ca atunci cand am inchis slideul si sa blocat si stins ecranul.
Se intampla si la altii?
Astept rasp pls.

#36
Jonica76

Jonica76

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 872
  • Înscris: 28.04.2007
Da. Se actualizeaza doar cand impingi clapeta....asta am descoperit dupa multiple incercari.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate