Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imaginea nu poate fi redata - Ero...

"Mafiotii" revin in forta...

Branșament gaze 2024 sau pom...

Lamurire bec led h7
 Preturi momeala ? (dar care e sme...

Realizare tavan fals rigips

Alternative pod Giurgiu - Ruse

Cat spatiu stocare aveti in total...
 Reflux

Centrale termice compacte

Portofoliu incepator pe Bursa New...

Probabil inselatorie pe OLX
 Istoric Google

Copil cu temperament sangvinic

ADA TEL SERVICES

inlocuire bara fata clio 4
 

Internet gratis de la ZAPP?

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
64 răspunsuri în acest subiect

#19
chitziman

chitziman

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 843
  • Înscris: 08.11.2004
mai sacrifica-te un pic si fa un screenshot

Editat de chitziman, 14 iulie 2006 - 11:51.


#20
Diabolik

Diabolik

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 903
  • Înscris: 14.04.2006

 karcotashu, on Jul 14 2006, 12:48, said:

deci, ca sa ne intelegem:

https://extranet.zappmobile.ro/pp/    NU https://extranet.zap...ile.ro/extranet

E totusi o diferenta.

si ti-am raspuns mai sus...e pagina destinata dealeri-lor chiar amandoua...ID alal si Serial numberul sunt  de identificare a dealarului care se logheaza....usernameul si parola din partea cealalata sunt alte date tot ale dealarului
si iar ca sa ne intelegem: daca incerci sa intri pe o pagina cu diferite coduri, oricare ar fi ea, tot hackuiala se numeste...

Editat de Diabolik, 14 iulie 2006 - 11:54.


#21
karcotashu

karcotashu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 133
  • Înscris: 27.08.2002

 chitziman, on Jul 14 2006, 12:49, said:

aha dar cum zicea mai sus screenshot dupa logare     :naughty:


man, dupa ce logare omule?
tu nu intelegi ca la adresa https://extranet.zappmobile.ro/pp  nu-mi cere nici un user si nici o parola?
unde sa introduc user si parola?

la https://extranet.zap...ile.ro/extranet  intr-adevar iti cere. Dar nu ai nici o treaba cu pagina aia

#22
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.605
  • Înscris: 09.01.2006

 karcotashu, on Jul 14 2006, 12:50, said:

M-am dat vreo 10 minute, si a parut ca merge.
Nu am mai stat ca nu stiu daca e free sau nu.
Totul a parut sa fie OK.


Vezi ca exista o promotie Zapp de 10 minute incercare. Asteapta sa treaca 10 minute sau chiar mai mult si incearca sa deschizi ceva atunci.
Chiar, acum postezi de pe conexiunea Zapp ??

#23
apocalypto

apocalypto

    Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 755
  • Înscris: 25.03.2006
tare faza....oricum trebuie sa il reziliez si eu zilele astea (am platit ffffff mult 39mil si gata) si o sa incerc si eu

#24
Diabolik

Diabolik

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 903
  • Înscris: 14.04.2006
vezi man cum inveti lumea la prostii??

poti lasa si vechiul numar de telefon pentru o identificare mai rapida:)) si de incalare a termenilor si conditiilor de utilizare pt tot ce inseamna zapp.ro si zappmobile.ro

#25
karcotashu

karcotashu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 133
  • Înscris: 27.08.2002
hai ca m-am enervat.



 Zamolxel, on Jul 14 2006, 12:53, said:

Vezi ca exista o promotie Zapp de 10 minute incercare. Asteapta sa treaca 10 minute sau chiar mai mult si incearca sa deschizi ceva atunci.
Chiar, acum postezi de pe conexiunea Zapp ??

Nu posetez de pe zapp. Sint la servici. O sa incerc diseara.

Fișiere atașate



#26
Diabolik

Diabolik

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 903
  • Înscris: 14.04.2006

 karcotashu, on Jul 14 2006, 13:01, said:

hai ca m-am enervat.
pai te-ai enervat ca ai zis ca ai modificat codurile din telefon...si te enervasi ca tu ai pus pe forum subiectul....si te mai enervasi ca  ai incercta sa te loghezi si nu merge....
toate cam hacking se numeste:))

#27
karcotashu

karcotashu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 133
  • Înscris: 27.08.2002

 Diabolik, on Jul 14 2006, 13:04, said:

pai te-ai enervat ca ai zis ca ai modificat codurile din telefon...si te enervasi ca tu ai pus pe forum subiectul....si te mai enervasi ca  ai incercta sa te loghezi si nu merge....
toate cam hacking se numeste:))

da, m-ai innebunit tu cu user-ul si parola.

Eu doar am postat-o doar asa, ca o curiozitate. M-a surprins faptul ca merge si eram curios daca mai sint si altii ca mine. Nu cred ca am facut o ilegalitate. Internetul e un spatiu public. Nu exista nici un avertisment nicaieri. Sa ma dea in judecata daca nu le convine. E greseala lor ca au lasat un asa bug diponibil pe internet.

O sa sun si la relatii cu clientii sa mai intreb o data daca e ok reziliera.

#28
Diabolik

Diabolik

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 903
  • Înscris: 14.04.2006

 karcotashu, on Jul 14 2006, 13:09, said:

da, m-ai innebunit tu cu user-ul si parola.

Eu doar am postat-o doar asa, ca o curiozitate. M-a surprins faptul ca merge si eram curios daca mai sint si altii ca mine. Nu cred ca am facut o ilegalitate. Internetul e un spatiu public. Nu exista nici un avertisment nicaieri. Sa ma dea in judecata daca nu le convine. E greseala lor ca au lasat un asa bug diponibil pe internet.

O sa sun si la relatii cu clientii sa mai intreb o data daca e ok reziliera.
cred ca d esunat la ei trebuia s afaci pana sa postezi aici. pai in ambele cazuri de siteuri care ni le dai te loghezi...fie ca e user si parola fie ca SN si ID...tot aia este.....
exista termeni si conditii de folosire zapp.ro si zappmobile.ro plus de asta ai vazut ca este conexiune securizata si asta trebuia s aiti ridice primul semn de intrebare pana s aincerci sa introduci mama masii de SN si ID:))

#29
chitziman

chitziman

    Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 843
  • Înscris: 08.11.2004

 Zamolxel, on Jul 14 2006, 12:53, said:

Vezi ca exista o promotie Zapp de 10 minute incercare. Asteapta sa treaca 10 minute sau chiar mai mult si incearca sa deschizi ceva atunci.
Chiar, acum postezi de pe conexiunea Zapp ??



:coolspeak:

#30
karcotashu

karcotashu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 133
  • Înscris: 27.08.2002

 Diabolik, on Jul 14 2006, 13:15, said:

cred ca d esunat la ei trebuia s afaci pana sa postezi aici. pai in ambele cazuri de siteuri care ni le dai te loghezi...fie ca e user si parola fie ca SN si ID...tot aia este.....
exista termeni si conditii de folosire zapp.ro si zappmobile.ro plus de asta ai vazut ca este conexiune securizata si asta trebuia s aiti ridice primul semn de intrebare pana s aincerci sa introduci mama masii de SN si ID:))

arata-mi si mie unde, te rog.
Nu vreau sa fiu magar, dar ........

#31
cmidp

cmidp

    medicine for the brain

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 3.078
  • Înscris: 02.03.2003

 Diabolik, on Jul 14 2006, 11:19, said:

pai este siteul dealeri-lor.... incearca sa intri ....vezi ca are o criptare de 256biti:))

Si totusi, care e rationamentul ce te-a determinat sa spui ca are criptare pe 256 biti?

128 suna prea accesibil si comun incat te-ai gandit ca varianta 256 e mai SF si hardcore, da bine la public? :)

#32
Zamo

Zamo

    Eu sunt dintre aceia de care mamele voastre au spus sa va feriti

  • Grup: Senior Members
  • Mesaje: 5.605
  • Înscris: 09.01.2006
Eu unul sincer sa fiu... tot nu am inteles ce inseamna "merge" la el...  :o

#33
karcotashu

karcotashu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 133
  • Înscris: 27.08.2002

 Zamolxel, on Jul 14 2006, 14:47, said:

Eu unul sincer sa fiu... tot nu am inteles ce inseamna "merge" la el...  :o

La cine?
Eu am navigat aseara citeva minute (am pus 10 minute asa, oriectativ).
Mi-au mers maginile de internet, mi-am citit mail-ul de pe gmail. Nu a parut sa aibe nici o problema.

Este ciudat ca un telefon dezactivat sa functioneze pe partea de date. De asta am si intrebat daca s-a mai confruntat careva cu "problema" asta.

#34
valdur

valdur

    Active Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 1.721
  • Înscris: 06.02.2006

 karcotashu, on Jul 14 2006, 14:54, said:

La cine?
Eu am navigat aseara citeva minute (am pus 10 minute asa, oriectativ).
Mi-au mers maginile de internet, mi-am citit mail-ul de pe gmail. Nu a parut sa aibe nici o problema.

Este ciudat ca un telefon dezactivat sa functioneze pe partea de date. De asta am si intrebat daca s-a mai confruntat careva cu "problema" asta.

eu zic sa te astepti la o facturica prin posta... din cate stiu eu, zapp-ul nu iarta nimic asa ca ai grija! B)

#35
One of Them

One of Them

    Active Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 1.301
  • Înscris: 07.10.2005
Si a mers doar după primirea acelui sms? CE sms ai primit?

#36
karcotashu

karcotashu

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 133
  • Înscris: 27.08.2002

 One of Them, on Jul 14 2006, 14:55, said:

Si a mers doar după primirea acelui sms? CE sms ai primit?

habar nu am care e legatura intre sms si partea de date.
Dupa reziliere nu am verificat partea de date.
Cert e ca sms-ul mi-a atras atentia. Telefonul statea deschis ca de obicei (folosesc alarma de la el si nu l-am oprit dupa ce am reziliat ...... dar nici nu l-am mai incarcat).

Mesajul a fost ceva de genul (telefonul e acasa dar o sa ma uit diseara sa vad exact) "process error code 0".

De obicei in programare code 0 inseamna succes ..... de asta mi s-a parut ciudat.

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate