Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme
 Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel
 [Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali
 Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic
 

Cãtãlin Cîrstoiu - candidatul coalitiei PSD+PNL la primaria capitalei

* * * - - 5 votes
  • This topic is locked This topic is locked
450 replies to this topic

#19
Kunzite

Kunzite

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,035
  • Înscris: 12.06.2004

View Postargonaut, on 20 martie 2024 - 13:19, said:

Este bun profesionist, excelent manager, bogat de pute si el si nevasta, la ce-i trebuie Primaria?!
Este responsabil de decesul lui Alex Hogea (victima de la Colectiv, i-a intarziat nejustificat transferul in strainatate)

#20
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,388
  • Înscris: 31.08.2006

View Postbai3tzash, on 20 martie 2024 - 13:28, said:

Eu cred ca si-a deschis un al 26-lea cont si i-a transferat Marcelino niste bani acolo

                         Ei, nu chiar i-a transferat Marcelino, ci faza a fost asta la intalnirea de la guvern, dar a ramas intre ei, nimeni n-a aflat Posted Image :

[ https://i.postimg.cc/FHxjmXW8/C.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


                                                 SURSA

#21
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,587
  • Înscris: 30.08.2017
Dacã Piedone va candida, șansele lui Cristoiu sunt zero. Dacã nu va candida, ii dau ceva șanse, însã nefiind o persoanã cu notorietate, il vãd în spatele lui Nicușor.

Oricum, e clar o variantã mai bunã(pentru noi) decât Firea.

Edited by george_alexandru, 20 March 2024 - 13:38.


#22
vio69c

vio69c

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,866
  • Înscris: 17.08.2022
Toata tevatura cu primarii de sector, cu primarul capitalei, toate incercarile de a avea candidat independent,
candidat comun, candidat administrator sau numai candidat politic  -cred eu - abat atentia de la esential.

Si esentialul dupa parerea mea, este ca ambele partide au sacrificat primaria capitalei
ca sa se concentreze pe adevaratele lor preocupari.
Presedentia.
Si aici din nou si nu prima data, Johanis din umbra face jocurile.
Ciolacul dupa ani de politica are sansa vietii lui sa fie presedinte.
Dar, trebuie sa dea ceva.
Si asta este Primaria Capitalei si bogatul sector 1
Cu ce va recompensa Johanis PNL-ul care a strans din dinti?
Cu o larga reprezentare la Parlamentul European si functii cheie.

Domnul doctor va primi penytru deranj, un premiu de consolare,
ambasador undeva sau comisar de ceva la UE

Edited by vio69c, 20 March 2024 - 13:44.


#23
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,129
  • Înscris: 03.07.2008
Extrem de arogant la conferinta.

Candidatul Iepure... se repeta scenariul din 2008.

Attached File  Screenshot_20240320_133322_Samsung Internet.jpg   92.87K   17 downloads

#24
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,388
  • Înscris: 31.08.2006
Acum, fie vorba intre noi, trebuie sa fie chiar tampit de tampit cineva astfel incat sa nu realizeze cum si-a facut asta averea.

#25
Imperathor

Imperathor

    Dictator perpetuu

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 31,129
  • Înscris: 03.07.2008

View Postfansat, on 20 martie 2024 - 13:37, said:

Acum, fie vorba intre noi, trebuie sa fie chiar tampit de tampit cineva astfel incat sa nu realizeze cum si-a facut asta averea.

E milionar in euro din salariul de bugetar.

#26
MikeSpike

MikeSpike

    Cinic real

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,683
  • Înscris: 22.01.2015
Post 17 Posted Image Posted Image Posted Image .Post 18 prosti nu,crizati si panicati da!  Nu gasesc/se inteleg unul cat de cat ,,vandabil,,  Si neaparat sa fie ,,nici molusca dar nici vertebrat,,  Un fel de sturion(asta e mare si nu are sistem osos)

#27
audiofidell

audiofidell

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,591
  • Înscris: 19.06.2018
Sa intrebi daca un politician (de varf) este un om onest este ca si cum ai fi intrebat in timpul lui Ceausescu daca este inteligent. Cum dreaq sa fie onest un om care stie in ce se baga, in faptul ca va trebui sa "modereze" interesele a celor mai mari doua partide din Romania. Licitatii, oameni in posturi, proiecte uriase de zeci sau poate sute de milioane de dolari...

Se mai intreaba unul pe aici de ce un medic de nivel a mii de euro pe zi e interesat de politica. Pentru ca astia se transforma in zeci de milioane anual, asta e venitul unui PG.

Ma intrebam si pe alt topic, noi chiar stim pe ce lume si in ce tara traim? Idealisti, idealisti, sperante, sperante, dar chiar asa? Faptul ca nu e cunoscut, ca se merge cu un risc ridicat cu el inseamna cu atat mai mult ca e "sigur" pentru sistem. Va livra pe masura increderii investite.

Edited by audiofidell, 20 March 2024 - 13:42.


#28
MikeSpike

MikeSpike

    Cinic real

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,683
  • Înscris: 22.01.2015
Cartigilianos.Salcie in vant.

#29
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,388
  • Înscris: 31.08.2006

View PostImperathor, on 20 martie 2024 - 13:36, said:

Extrem de arogant la conferinta.


                                       Si ingrijorator pentru fraierii care l-ar vota e ca nu numai la conferinta a fost arogant. Cred ca-l bate la capitolul aroganta chiar si pe Piedone. E aroganta data hahalerelor politice de bunastare, trai pe vatrai si ridicarea deasupra vulgului, insa e in acelasi timp aroganta care unui om normal la cap nu-i poate produce decat greata. Ia, sa-l bag pe ala cu greata: Posted Image . Bleah...

#30
george_alexandru

george_alexandru

    Mwe Austria

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 32,587
  • Înscris: 30.08.2017

View Postargonaut, on 20 martie 2024 - 13:19, said:

Eu nu inteleg o chestie!

Este bun profesionist, excelent manager, bogat de pute si el si nevasta, la ce-i trebuie Primaria?!


La fel se pune întrebarea de ce ii trebuie să fie decan sau șef de spital. Mă rog, salariile sunt generoase, dar cred că e mai mult de atât.

#31
gabicen

gabicen

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,876
  • Înscris: 27.06.2006
Nu cred ca omul ciumei roșii ar avea timp sa se ocupe de PMB.
Are clinica privata, preda la facultate și ar trebui sa-si facã și meseria de primar.
Nicusor Dan zicea ca îl apuca 9 seara in primarie. Nu cred cã dom' doctor va renunta la sursele de venit acceptând sa lucreze doar la primarie.

Pe de alta parte, doctorul este paralel cu problemele orașului. Nicușor Dan se implica in aceste probleme de mulți ani.

Eu cred ca doctorul este propus de fațadã, iar adevãratul candidat al ciumei roșii este analfabetul varanului.

Edited by gabicen, 20 March 2024 - 13:46.


#32
bai3tzash

bai3tzash

    Membru

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,543
  • Înscris: 01.08.2006
E la fel si cu privire la intrebarea: Ai 500 milioane de euro, la ce-ti mai trebuie inca 500? Pentru ca pot.
O fi vreun tip avid de putere. Doar ca nu va castiga. Poate ii e suficient si doar sa fie bagat in seama. Mai castiga niste relatii, mai castiga popularitate. Altfel dai spaga la un fost candidat la PMB :))

Edited by bai3tzash, 20 March 2024 - 13:46.


#33
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,388
  • Înscris: 31.08.2006

View PostImperathor, on 20 martie 2024 - 13:38, said:

E milionar in euro din salariul de bugetar.

                                   Pai, daca ar fi luati la scuturat de catre "organe" unii medici (cei mai multi, ce sa mai..) angajati la stat, numai viloace si masini scumpe le-ar cadea de prin buzunare.

#34
Kunzite

Kunzite

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,035
  • Înscris: 12.06.2004

View Postgabicen, on 20 martie 2024 - 13:43, said:

Eu cred ca doctorul este propus de fațadă, iar adevăratul candidat al ciumei roșii este analfabetul varanului.
Foarte probabil; e pus sa fure voturi de la Nicusor. Vom vedea daca va merge smecheria.

#35
fansat

fansat

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 27,388
  • Înscris: 31.08.2006

View PostLeo2006, on 20 martie 2024 - 13:30, said:

                        Omul e putred de bogat, nu mai are nevoie sa fure.

                                             Cred ca glumesti... Un "politician" daca nu fura intra in sevraj. Oricum, astora le-a luat Dumnezeu mintile de cum au facut pasul in mocirla politicii si nu mai vad in fata ochilor decat putere si bani, bani, bani, fara numar, indiferent cat de bogati au intrat in hazna. Ce naiba ? Avem in 30 si ceva de ani aproape zilnic exemple de hahalere politice care o comit, de la consilieri din cele mai prapadite comune ale tarisoarei pana la "politiceni" de prim rang. Furt, coruptie, legaturi cu clanurile interlope, barosaneala, arogante. Altceva ce mai stiu astia sa faca ?

#36
MikeSpike

MikeSpike

    Cinic real

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,683
  • Înscris: 22.01.2015
Intrebare de om prost.  Am bani sa-mi fac vacantele,cheltuieli,batranetea.  Ce dreq fac cu milioane daca mor? Daca as avea urmasi le-as da minim sa se descurce singuri. Restul donat la liceul unde am studiat,ceva bursa elevilor merituosi dar pauperi financiar.    Chiar nu inteleg dorinta asta : Am mult,vreau mai mult.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate