Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...
 Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...
 Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...

Cu autorulota prin jud. Buzau

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...
 Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto pt fotogr...
 

News România a revenit online.

* * * - - 4 votes
  • Please log in to reply
165 replies to this topic

#37
HDS2022

HDS2022

    Junior Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 43
  • Înscris: 12.03.2022
da am vazut Romania tv
era bine de se ducea Romania tv
poate se va duce
si ala
ca oricum nu imi place

#38
IceCoolExtreme

IceCoolExtreme

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,840
  • Înscris: 06.11.2018
Moment decisiv astăzi pentru televiziunea News România, fosta Estrada. CNA a respins prelungirea de licență, ceea ce echivalează cu închiderea postului de televiziune care a primit 13 sancțiuni în ultimele 6 luni.

După o oră și jumătate de discuții și dezbateri, CNA a decis astăzi, 21 iulie, că postul de televiziune News România nu merită un vot de încredere pentru următorii 9 ani. Au contat amenzile luate de-a lungul timpului pentru că au încălcat normele de informare corectă (modul în care a abordat subiecte precum vaccinarea sau războiul din Ucraina, cu accent pe conspirații și informații neverificate).

https://www.paginade...ta-cna-20783592

#39
Platon

Platon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,692
  • Înscris: 22.10.2002
CNA TREBUIE DESFIINTAT URGENT, este un instrument de partid si cam abuzeaza de pozitia sa dominanta, sper sa fie dati in judecata cat mai urgent, postul asta avea exact o pozitie contrara fata de minciunile si aberatiile guvernului, practic era unicul post care mai spunea adevarul, am vazut multe lucruri care nu s-au difuzat la pro tv sau posturi aservite, pacat, poate se va face ceva impotriva mizeriei sinistre numite cna

#40
_Gaby_

_Gaby_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,076
  • Înscris: 15.11.2021

 HDS2022, on 21 iulie 2022 - 13:30, said:

da am vazut Romania tv
era bine de se ducea Romania tv
poate se va duce
si ala
ca oricum nu imi place

Gândește-te că sunt persoane deranjate de închiderea postului ,,extrem de premium" News România, care avea audiența formată doar din echipa de producție .

Dacă s-ar închide România TV, s-ar face grevă națională .

Edited by _Gaby_, 21 July 2022 - 13:48.


#41
Cosmin342

Cosmin342

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,020
  • Înscris: 18.04.2017

 Platon, on 21 iulie 2022 - 13:41, said:

CNA TREBUIE DESFIINTAT URGENT, este un instrument de partid si cam abuzeaza de pozitia sa dominanta, sper sa fie dati in judecata cat mai urgent, postul asta avea exact o pozitie contrara fata de minciunile si aberatiile guvernului, practic era unicul post care mai spunea adevarul, am vazut multe lucruri care nu s-au difuzat la pro tv sau posturi aservite, pacat, poate se va face ceva impotriva mizeriei sinistre numite cna
De unde naiba tot apareti?
Voi nu vedeti ca ati fost spalati pe creier de televiziunea asta de nu mai vedeti decat manipulare in orice alt lucru?

 _Gaby_, on 21 iulie 2022 - 13:47, said:



Gândește-te că sunt persoane deranjate de închiderea postului ,,extrem de premium" News România, care avea audiența formată doar din echipa de producție .

Dacă s-ar închide România TV, s-ar face grevă națională .
Pai era promovata pe facebook mizeria asta altfel nici drq nu auzea de ei...

#42
Alex-gorj

Alex-gorj

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 16.03.2022
Bravooo CNA👍👍👍👍👍👍Ce atâta tevatura pt un starv care jumătate din zi are reluari și în rest nimic.

#43
ronuquet

ronuquet

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,236
  • Înscris: 22.02.2017
Diseara emisiune incendiara 🔥🔥🔥🔥🔥 pe News Romania in care se dezbate punerea botnitei presei romanesti uitativa fiindca nici nu stiti ce ratati

#44
Cosmin342

Cosmin342

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,020
  • Înscris: 18.04.2017
OTV ar fi mandru :)

#45
Alex-gorj

Alex-gorj

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 261
  • Înscris: 16.03.2022
Stai calm că în spatele patronului de la Caracal, cel cu implicații în cazul Caracal s-ar putea să fie Dănuț care e tot de acolo.Nu v-ați pus niciodată problema aceasta.

#46
BogdanI33

BogdanI33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,578
  • Înscris: 03.01.2019
Este mai rău!
În spatele acestei televiziuni este Șoșoacă.
Să vedeți acum ce circ o să facă în Parlament!
Dacă până acum cei de la CNA au stat liniștiți, Șoșoacă o să vrea să îi desființeze după votul de astăzi (dar nu prea are putere; AUR-ul este mic în România).

Edited by BogdanI33, 21 July 2022 - 14:27.


#47
Platon

Platon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,692
  • Înscris: 22.10.2002

 Cosmin342, on 21 iulie 2022 - 14:00, said:

De unde naiba tot apareti?
Voi nu vedeti ca ati fost spalati pe creier de televiziunea asta de nu mai vedeti decat manipulare in orice alt lucru?


Pai era promovata pe facebook mizeria asta altfel nici drq nu auzea de ei...


Cum adica de unde aparem? Sunt contemporan cu tine, crezi ca suntem extraterestrii ? Noi am fost spalati pe creier ? cred ca tocmai invers este, aceste posturi ne deschid ochii, si nu mai punem botul la prosteala care ni se serveste pe media aservita !

 BogdanI33, on 21 iulie 2022 - 14:25, said:

Este mai rău!
În spatele acestei televiziuni este Șoșoacă.
Să vedeți acum ce circ o să facă în Parlament!
Dacă până acum cei de la CNA au stat liniștiți, Șoșoacă o să vrea să îi desființeze după votul de astăzi (dar nu prea are putere; AUR-ul este mic în România).
La urmatoarele alegeri AUR VA FI MARE !

#48
Iulian_Dj

Iulian_Dj

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 651
  • Înscris: 17.10.2005

 Platon, on 21 iulie 2022 - 14:38, said:



Cum adica de unde aparem? Sunt contemporan cu tine, crezi ca suntem extraterestrii ? Noi am fost spalati pe creier ? cred ca tocmai invers este, aceste posturi ne deschid ochii, si nu mai punem botul la prosteala care ni se serveste pe media aservita !


La urmatoarele alegeri AUR VA FI MARE !

Nu-ti mai bate capul ! Nu ai cu cine !
Am mai scris si mai scriu: multi citesc, putini inteleg !

#49
_Gaby_

_Gaby_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,076
  • Înscris: 15.11.2021
Acum dezbat subiectul închiderii News România.

#50
Rua20

Rua20

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 764
  • Înscris: 04.01.2022

 silcar, on 21 iulie 2022 - 11:48, said:




Astia au intrecut ORICE limita!!! Nu aveau ce sa caute in aria tv. SI aialaltii mai mint, dar astia mint 100 la 100. O gramada de aberatii, minciuni, calomnii samd. La revedere! Mai trebuia si gunoiul ala de nasu sa fie inchis si era perfect!
Eu aștept să fie închis UM24 DIGI Sri

Edited by Rua20, 21 July 2022 - 14:41.


#51
Iulian_Dj

Iulian_Dj

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 651
  • Înscris: 17.10.2005
Poate nici nu se inchide pana la urma ... si ne "certam" degeaba. :)

#52
_Gaby_

_Gaby_

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,076
  • Înscris: 15.11.2021
Păcat că n-au avut și ei bani de un promter, că se chinuie să citească săraca prezentatoare de pe un calculator.  

Acum o critică pe Dorina Rusu.

#53
BogdanI33

BogdanI33

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,578
  • Înscris: 03.01.2019
Așa a făcut și Diaconescu, dar tot a fost închis (de două ori).
Nu mai vorbesc de cei de la Realitatea TV (dar ei se așteptau și au acționat din timp cu un pui de "Realitate" numit "Plus").
Decizia este luată!
Din 30 iulie ADIO NEWS ROMÂNIA!

Edited by BogdanI33, 21 July 2022 - 14:47.


#54
KLM2009

KLM2009

    The Punish3r

  • Grup: Moderators
  • Posts: 25,851
  • Înscris: 07.07.2009
Prea multe discuții pentru un canal nesemnificativ. Fără toți idioții de pe Facebook nici nu ar fi existat. Fiecare canal de știri dezinformează dar totul are o limită. Ăștia au exagerat și cu conspirațiile, de fapt asta era și scopul. Cum adică să ne deschidă ochii? Păi avem nevoie fix de News România să facă acest lucru? Hai să fim serioși.

Edited by KLM2009, 21 July 2022 - 14:47.


Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate