Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

CSA Steaua fără drept de promovare

* * * - - 2 votes
  • Please log in to reply
41 replies to this topic

#37
NFS01

NFS01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,418
  • Înscris: 16.03.2011

View PostBasso, on 19 aprilie 2023 - 23:52, said:


Sportul e un bun national si drept urmare toata lumea contribuie indiferent de simpatii sau antipatii. As putea sa ma declar nemultumit de faptul ca transportul in comun din Bucuresti e subventionat de primarie, deci din banii nostri. Nu o fac desi eu circul cu masina personala dar sunt constient ca sunt zeci de mii de oameni care se bazeaza in fiecare zi pe metrou sau transportul la suprafata. Asta a fost, este si va fi situatia indiferent daca ne place sau nu.
Si de ce dai bani la steaua si nu la dinamo,rapid,etc? e doar o jucarie pe bani publici cu rezultate 0,chiar daca promoveaza se va zbate in mediocritate

#38
Malus_Dacus

Malus_Dacus

    Brasovean

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,948
  • Înscris: 11.07.2016
Deci ramane cum am stabilit: clona nu promoveaza nici anul asta.
Si daca traim intr-o tara normala, niciodata sa nu promoveze o echipa a unui minister.

#39
altecs

altecs

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 19.09.2011

 NFS01, on 22 aprilie 2023 - 21:33, said:

Si de ce dai bani la steaua si nu la dinamo,rapid,etc? e doar o jucarie pe bani publici cu rezultate 0,chiar daca promoveaza se va zbate in mediocritate

CS Dinamo si CS Rapid sunt tot cluburi ministeriale... tu ai ceva cu echipa de fotbal, altfel nu iti pasa de unde vin banii pentru CSA Steaua

#40
Malus_Dacus

Malus_Dacus

    Brasovean

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,948
  • Înscris: 11.07.2016
Gen: statul sa dea bani ptr sporturi olimpice, care nu produc bani.
(bine, in cazul um 02301 chiar nu produce nimic, e doar un tocator de bani. Are pretentia sa -i dea becali 3,6 mil euro/an ptr folosirea marcii, si militaurii nu au produs 5 lei in astia 5..6 ani de cand toaca banii publici)
Baza acestor cluburi sportive de stat erau si sunt sporturile olimpice, de aia se lauda mereu cu medaliile olimpice.
Canotajul, scrima, atletism, tenis de masa, inot, polo, baschet, volei chiar handbal...
Astea ar trebui finantate de stat. Ptr ca nu exista la privat.
Dar sa pui un misnister sa se lupte cu un patron...

#41
Malus_Dacus

Malus_Dacus

    Brasovean

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,948
  • Înscris: 11.07.2016

 Malus_Dacus, on 07 mai 2023 - 10:47, said:

Deci ramane cum am stabilit: clona nu promoveaza nici anul asta.
Si daca traim intr-o tara normala, niciodata sa nu promoveze o echipa a unui minister.

Cum ziceam:
https://www.prosport...steaua-19654023

#42
NFS01

NFS01

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,418
  • Înscris: 16.03.2011

 altecs, on 08 mai 2023 - 15:30, said:



CS Dinamo si CS Rapid sunt tot cluburi ministeriale... tu ai ceva cu echipa de fotbal, altfel nu iti pasa de unde vin banii pentru CSA Steaua
Nu nu am nimic cu ea am o problema cand ministerul apararii,primariile se ocupa de miuta

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate