Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

Huawei P40 Lite

* * * * - 3 votes
  • Please log in to reply
814 replies to this topic

#811
badmania98

badmania98

    Nenea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,657
  • Înscris: 28.11.2001
Nu mai sta. Du-l înapoi. Sau măcar rupe-l și aruncă-l ori dă-l la un atelier pentru piese.
O treci la lecție învățată. Am și eu câteva la activ.

Varianta cea mai bună pentru ca să rămâi cu telefonul e să îți ofere datele pentru deblocare. Sau să ți-l schimbe cu alt telefon la care faci acolo resetare totală + configurare minimală.
Dacă nu și nu, și nu-ți dă banii înapoi pe el, scapă de le că sunt șanse să ai mai multe belele decât ai acum.

Edited by badmania98, 12 May 2023 - 13:28.


#812
casmir

casmir

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 246
  • Înscris: 11.03.2006
Merg sa vad ce pot rezolva. Mersi de sfaturi. O sa anunt ce am rezolvat.

#813
goldieczr

goldieczr

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 08.07.2020
A gasit cineva o solutie 100% fara probleme pentru Google Services? Am cumparat un P40 Lite pentru mama mea acum ceva timp si desi m-am chinuit sa-i instalez si sa-i fac google services sa mearga, niciodata n-au mers chiar cum trebuie. Multe aplicatii dadeau erori de google play, locatia uneori nu mergea, chiar daca aplicatiile erau instalate din appgallery asa ca i-am facut 'downgrade' la P30 Pro. Ma gandeam sa incerc din nou tot procedeul, poate pana acum s-a gasit vreo metoda mai buna, dar din cate vad pe net cam tot aceeasi metoda e, cu aplicatia aia chinezeasca cu G-ul albastru, usb bagat in telefon, etc.

A reusit cineva sa-l faca sa mearga perfect cu google services?

#814
badmania98

badmania98

    Nenea

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,657
  • Înscris: 28.11.2001
A existat o soluție până mai acum 2 luni,dar în acest moment șansele sunt aproape inexistente.

#815
goldieczr

goldieczr

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 605
  • Înscris: 08.07.2020
Am inteles, inseamna ca e timpul sa-l pensionez in cutia cu telefoane vechi

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate