Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Chiar se platesc pensiile la term...

cu autorulota prin BZ

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU
 Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...
 unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme
 Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel
 

Martisoare de 1 Martie?

* * - - - 3 votes
  • Please log in to reply
74 replies to this topic

#55
al-padrino

al-padrino

    TCB

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 24,972
  • Înscris: 13.11.2016
N-au fost de fata.

#56
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017
Buna idee. Ma gandeam ca le-ai dat de fata cu restul muierilor si deh, cand esti baiat bun iti pare rau ca se supara alea, ca dracu stie... te gandesti la sentimentele lor.

#57
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009

View PostArgent, on 01 martie 2019 - 20:43, said:

Deci sunt barbat si va zic ca nu doar femeile observa cat de fucking cringe este sa trebuiasca sa pupi fortat un tip. Daia si am observat ca tipele mai asezate pe treaba lor isi iau liber de 1 Martie.
Nicio tipă, oricât de așezată ar fi, nu-și ia concediu pe 1 Martie din motivul ăsta decât dacă are colegi libidinoși - genul ăla care îți întorc stomacul pe dos prin simpla prezență.

#58
don_dannielo

don_dannielo

    Bah! Are we more than dumb sheep?

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 35,456
  • Înscris: 27.06.2004
Ba Argent, cu topicul asta iti faci tu reclama si apoi te duci pe topicul fetelor ca sa le urezi La multi ani de 1 Martie?
Esti bipolar?

Edited by don_dannielo, 02 March 2019 - 06:36.


#59
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009
Eh, e fără risc: nu-l costă nimic și nici nu-l pupă nimeni.

#60
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017

View Postalthea, on 02 martie 2019 - 06:32, said:

Nicio tipă, oricât de așezată ar fi, nu-și ia concediu pe 1 Martie din motivul ăsta decât dacă are colegi libidinoși - genul ăla care îți întorc stomacul pe dos prin simpla prezență.
Ba ete ca am femei care si-au luat concediu de 1 Martie si zic eu ca sunt asezate, a se intelege ca sunt cuminti, gen nu sunt curvulite.
Si nu vreau sa ma intelegi gresit dar nu exista barbati care nu sunt libidinosi, sunt doar barbati care reusesc sa se abtina sa nu fie libidinosi.

View Postdon_dannielo, on 02 martie 2019 - 06:35, said:

Ba Argent, cu topicul asta iti faci tu reclama si apoi te duci pe topicul fetelor ca sa le urezi La multi ani de 1 Martie?
Esti bipolar?
Ca si Dan le-am urat la Multi Ani doar unelor, daca zici sa ma pup cu Letitia sau Iseult iti zic ca te astept cu o blanta peste dinti.
[ https://scontent.fcra1-1.fna.fbcdn.net/v/t1.0-9/1557635_443525289110058_289774423_n.jpg?_nc_cat=109&_nc_ht=scontent.fcra1-1.fna&oh=909342553ee9972b33a73dd9fc1a509c&oe=5D27FAA0 - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

View Postalthea, on 02 martie 2019 - 07:13, said:

Eh, e fără risc: nu-l costă nimic și nici nu-l pupă nimeni.
Eu incerc sa tratez femeile ca pe niste egale, incerc.

Si asa ca o observatie tipa cu cele mai multe martisoare a fost o curvulita, genul ala de femeie singura, independenta, a iesit aia de eu daca eram femeie ma simteam urata pe langa cadourile aleia. Fucking bitch.

Deci este inca o sarbatoare bazata pe obligatie, pe invidie.
O sarbatoare a copiilor a devenit o sarbatoare a femeilor in care trebuie sa investesti boss.

#61
Laberta

Laberta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,491
  • Înscris: 04.09.2006
Argent, alea care si-au luat liber ieri au facut-o pentru pomana. Ca azi e sambata mortilor sau mosii de iarna si au stat acasa sa faca piftii si coliva.

Edited by Laberta, 02 March 2019 - 11:18.


#62
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017
Nu, pentru pomana si-au luat liber Joi, joi s-au facut partea de piftie, ieri partea de sarmale.
Si poate sa fie si vreo concincidenta dar asa ca o observatie au ramas sugatoarele, a se intelege libidinoasele care erau acolo la strans pachet.

Cum ziceam, este o zi nu stiu cum sa zic, este placuta ca daca simt iti dau un martisor si ar trebui sa te faca ca femeie sa intelegi ca imi place de tine, nu neaparat genul de gand asta vrea sa mi-o traga nasol in beci si cu o bila in gura, dar ceva gen esti o persoana placuta. De la placere s-a trecut la chestia asta cu crin la cutie, 7 trandafiri si bomboane rafaelo scumpe.

#63
2Unlimited

2Unlimited

    "No limits"

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,667
  • Înscris: 29.12.2016
Am dat 65 de martisoare vineri. Un martisor mai scump i l-am dat sotiei sefului meu si inca unul mai scump doctoritei mele stomatolog (impreuna cu o ciocolata in forma de castel, ceva deosebit). Restul de martisoare medii le-am dat colegelor. Am colindat si prin sediile adiacente si am pupat si cateva fete pe care nu le cunosteam, erau angajate noi. Insa ele ma cunosteau pe mine. Nu am sarit sa pup pe nimeni. Ele au sarit la pupat. A fost si o tipa care a spus ca e racita si nu ma pupa, totul ok. Pana la urma totul a iesit exact asa cum trebuia sa fie. Si colegii mei au dat martisoare, inclusiv cei de pe teren, fetele aveau fiecare cate o gramada de minim 25-30 bucati, plus ceva flori. Asa ca nu prea aveam cum sa ma fofilez chiar daca as fi vrut.

PS. O singura fata si-a luat liber vineri. Restul, din cate am putut sa-mi dau seama, s-au bucurat mult pentru fiecare martisor primit, indiferent cat de urat sau ieftin ar fi fost. Asa ca voi continua sa dau martisoare si anii urmatori, asa cum am facut si pana acum.

Edited by 2Unlimited, 04 March 2019 - 09:22.


#64
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,918
  • Înscris: 26.01.2010

View PostArgent, on 02 martie 2019 - 11:05, said:

1 Ba ete ca am femei care si-au luat concediu de 1 Martie si zic eu ca sunt asezate, a se intelege ca sunt cuminti, gen nu sunt curvulite.
2 Si nu vreau sa ma intelegi gresit dar nu exista barbati care nu sunt libidinosi, sunt doar barbati care reusesc sa se abtina sa nu fie libidinosi.

3 Ca si Dan le-am urat la Multi Ani doar unelor, daca zici sa ma pup cu Letitia sau Iseult iti zic ca te astept cu o blanta peste dinti.

4 Eu incerc sa tratez femeile ca pe niste egale, incerc.

5 Si asa ca o observatie tipa cu cele mai multe martisoare a fost o curvulita, genul ala de femeie singura, independenta, a iesit aia de eu daca eram femeie ma simteam urata pe langa cadourile aleia. Fucking bitch.

6 Deci este inca o sarbatoare bazata pe obligatie, pe invidie.
7 O sarbatoare a copiilor a devenit o sarbatoare a femeilor in care trebuie sa investesti boss.

1 Iti curge inteligenta prin nari cum curge grasimea prin narile oaiei din povestea cu blonda sau ce d-zeu e in capul tau de tragi concluzia ca o femeie isi ia concediu VINERI de 1 martie ca sa nu trebuiasca sa se pupe cu libidinosi ca tine ? Cat de dastept tre sa fii sa tragi asa concluzie frate ? Si cine a zis ca daca o femeie primeste un martisor e OBLIGATA sa te pupe ?
2 Exista barbati care fac diferenta dintre 1 Martie ocazia cu care sarbatoresti venirea primaverii si a femeii si ocazie sa pupe femeile. Tu faci parte din a doua categorie si de aia nu intelegi de ce inca mai exista barbati care urmeaza obiceiul asta barbar.

3 La ce kkturi debitezi pe aici nici Letitita si nici Yseult nu si-ar da mucii pe tine. In caz ca aveai dubii nu de alta dar e pacat sa ramai cu impresia ca doua femei care stiu ce vor ar sta sa te pupe pe tine daca ai avea bunul simt sa le spui la multi ani de martisor.

4 se vede ca incerci , incerci atat de mult incat mi s-a facut greata de la tentativele tale de a trata femeile egal.

5 Tipa cu cele mai multe martisoare e simpatica, comunicativa si zambitoare cand te vede , nu-ti raspunde in scarba si nu te faci sa te simti ca un gandac cum fac eu acum cu tine. Pe vremea cand eram in Ro primeam martisoare , flori si ciocolata pe toata durata lunii martie si absolut toata lumea imi cunoastea prietenul. Insinuarile tale bazate pe nr de martisoare primite degradeaza femeia si nu inteleg cum nu ti-a dat nimeni peste bot cand vorbesti in halul asta despre femei.
In baza a ceea ce spui tu barbatii ar trebui sa se uite in sacosa nevestelor sa vada cate martisoare au primit si sa traga concluzia daca-s curvulite sau nu.

6 Invidia ta ca nu te pupa nimeni , stim !
7 Daca 1 Martie sa sarbatoarea copiiilor ce faci cu 1 Iunie , sarbatoresti femeia ?

#65
irinuca_popii13

irinuca_popii13

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 13.02.2018

View PostNoua_pe_site, on 04 martie 2019 - 17:57, said:



1 Iti curge inteligenta prin nari cum curge grasimea prin narile oaiei din povestea cu blonda sau ce d-zeu e in capul tau de tragi concluzia ca o femeie isi ia concediu VINERI de 1 martie ca sa nu trebuiasca sa se pupe cu libidinosi ca tine ? Cat de dastept tre sa fii sa tragi asa concluzie frate ? Si cine a zis ca daca o femeie primeste un martisor e OBLIGATA sa te pupe ?
2 Exista barbati care fac diferenta dintre 1 Martie ocazia cu care sarbatoresti venirea primaverii si a femeii si ocazie sa pupe femeile. Tu faci parte din a doua categorie si de aia nu intelegi de ce inca mai exista barbati care urmeaza obiceiul asta barbar.

3 La ce kkturi debitezi pe aici nici Letitita si nici Yseult nu si-ar da mucii pe tine. In caz ca aveai dubii nu de alta dar e pacat sa ramai cu impresia ca doua femei care stiu ce vor ar sta sa te pupe pe tine daca ai avea bunul simt sa le spui la multi ani de martisor.

4 se vede ca incerci , incerci atat de mult incat mi s-a facut greata de la tentativele tale de a trata femeile egal.

5 Tipa cu cele mai multe martisoare e simpatica, comunicativa si zambitoare cand te vede , nu-ti raspunde in scarba si nu te faci sa te simti ca un gandac cum fac eu acum cu tine. Pe vremea cand eram in Ro primeam martisoare , flori si ciocolata pe toata durata lunii martie si absolut toata lumea imi cunoastea prietenul. Insinuarile tale bazate pe nr de martisoare primite degradeaza femeia si nu inteleg cum nu ti-a dat nimeni peste bot cand vorbesti in halul asta despre femei.
In baza a ceea ce spui tu barbatii ar trebui sa se uite in sacosa nevestelor sa vada cate martisoare au primit si sa traga concluzia daca-s curvulite sau nu.

6 Invidia ta ca nu te pupa nimeni , stim !
7 Daca 1 Martie sa sarbatoarea copiiilor ce faci cu 1 Iunie , sarbatoresti femeia ?

Nu cred ca din cauza inteligenței nu stii ca pluralul de la oaie e oii, nu oaiei



#66
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017

View PostNoua_pe_site, on 04 martie 2019 - 17:57, said:

1
2

3

4

5 Tipa cu cele mai multe martisoare e simpatica, comunicativa si zambitoare cand te vede , nu-ti raspunde in scarba si nu te faci sa te simti ca un gandac cum fac eu acum cu tine. Pe vremea cand eram in Ro primeam martisoare , flori si ciocolata pe toata durata lunii martie si absolut toata lumea imi cunoastea prietenul.

6 Invidia ta ca nu te pupa nimeni , stim !
7 Daca 1 Martie sa sarbatoarea copiiilor ce faci cu 1 Iunie , sarbatoresti femeia ?
1 - Cred ca te stresezi prea mult si nu ai parte de sex, cred barbatul nu te satisface.
2 - Exista puratori de penis si barbati carora le plac alti barbati. Da.
3 - Cum s-ar zice, Nu va mai drogatz!
4 - Ce este drept nu te-am tratat egal ca eram scarbos daca te tratam egal.
5 - Nu, aia cu mai multe martisoare este aia cu care se culca mai multi, gen mai curvulita asa, dar daca tu zici ca ai o alta parere, inseamna ca o cunosti.
6 - Deci egalitate, dar stai asa de unde atata egalitate ca ai zis ceva despre dat treburi femeilor, porcule.
Pai te pupa, mai CRINGE, mai fortat, mai ca un viol, te pupa ca asta trebuie sa faca cand primesc cadouri.
7 - De ce trebuie sa sarbatoresc vreodata femeia altuia?
Vrei sa beau in cinste ta de ziua ta? Ok, o sa beau in cinstea ta de ziua ta, nu vreau sa ma intelegi gresit dar nu ma intereseaza de tine, ma intereseaza de tipele si tipa cu care ma culc.

View Postirinuca_popii13, on 04 martie 2019 - 20:03, said:

Nu cred ca din cauza inteligenței nu stii ca pluralul de la oaie e oii, nu oaiei
Lasa femeia sa isi faca de cap, a scris asa de multe puncte de inteleg de ce s-ar putea apuca un barbat de bautura, droguri si pacanele.

Edited by Argent, 04 March 2019 - 20:38.


#67
Noua_pe_site

Noua_pe_site

    Heartless Biatch

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,918
  • Înscris: 26.01.2010
voiam sa te intreb daca mama ta a venit acasa vreodata cu martisoare dar deja ti-am acordat mai multa atentie decat meriti asa ca nu te mai intreb!
Cand o sa-ti gasesti o iubita sau un iubit o sa te calmezi un pic si sper sa treci peste cuvantul asta cringe pe care-l folosesti in continuu.

#68
althea

althea

    Guru Member

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 11,660
  • Înscris: 30.10.2009
Hei, voi doi. Ajunge.

#69
honeymik

honeymik

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,531
  • Înscris: 18.02.2014
De la martisoare li se trage amandurora ... unul lipsa, altul prea multe.

#70
daymion

daymion

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 103
  • Înscris: 04.03.2019
Eu n-am mai vazut nicio femeie tanara  purtand porcariile astea. S-au mai emancipat si romancele in sfarsit. Martisorul e o sarbatoare pagana care trebuia sa dispara demult fiindca nu mai este profitabil decat pentru rromi evazionisti si florarese.

Tin minte inca din anii de gimnaziu si liceu ca fetele deja incepeau sa refuze sa poarte martioare. Le vedeam cum le arunca in cosurile de gunoi, inclusiv florile si bomboanele ieftine de caramel (sau le pastrau pentru zilele de nastere ca sa aiba cu ce sa ne serveasca).
Erau satule de baieti disperati care abia asteptau sa-si infinga buzele lor baloase  pe obrajii fetelor, fiind nevoite sa-i pupe si pe aia urati , acneici, grasi si sloiosi care le mai aduceau flori si bomboane.

In alte tari mai civilizate, sa pupi si sa imbratisezi fortat o fata in schimbul oferirii unui cadou e hartuire si santaj si poti sa ajungi condamnat.
Vorba aia, nu e niciuna obligata sa pupe urati, nici sa le accepte cadourile.Nu exista sa te duci cu flori la o colega de serviciu/scoala, nici la straine.
Numai in Romania vad chiar si mosi si urati care ofera cadouri si pupa femeile tinere si frumoase cu mult tupeu.

In strainatate exista Valentine's Day si este sarbatoarea dedicata cuplurilor, nu singuraticilor. Doar cei care au iubita trebuie sa cumpere cadouri.  
Asta nu confera dreptul celor singuratici si urati sa o celebreze prin a hartui femeile cu cadouri ieftine si saruturi sloioase.

In rest e ziua femeii, dar asta o comemorezi prin a oferi cadouri doar mamei, bunicii, rudelor de sex feminin, dar nu si altor femei straine sau colege.

Edited by daymion, 05 March 2019 - 17:47.


#71
Argent

Argent

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,777
  • Înscris: 01.10.2017

View Postalthea, on 05 martie 2019 - 06:00, said:

Hei, voi doi. Ajunge.
Nu ma deranjeaza, adica cand fac un subiect de genul asta imi asum si ceva critica constructiva.

View Postdaymion, on 05 martie 2019 - 17:42, said:

Eu n-am mai vazut nicio femeie tanara  purtand porcariile astea. S-au mai emancipat si romancele in sfarsit. Martisorul e o sarbatoare pagana care trebuia sa dispara demult fiindca nu mai este profitabil decat pentru rromi evazionisti si florarese.

Erau satule de baieti disperati care abia asteptau sa-si infinga buzele lor baloase  pe obrajii fetelor, fiind nevoite sa-i pupe si pe aia urati , acneici, grasi si sloiosi care le mai aduceau flori si bomboane.

In strainatate exista Valentine's Day si este sarbatoarea dedicata cuplurilor, nu singuraticilor. Doar cei care au iubita trebuie sa cumpere cadouri.  
Asta nu confera dreptul celor singuratici si urati sa o celebreze prin a hartui femeile cu cadouri ieftine si saruturi sloioase.

In rest e ziua femeii, dar asta o comemorezi prin a oferi cadouri doar mamei, bunicii, rudelor de sex feminin, dar nu si altor femei straine sau colege.
Acum pe bune ca nu se mai poarta martisoarele, ma gandeam ca ai perfecta dreptate, mai poarta si cele batrane dar si printre ele este ceva retinere ca este un fel de stigmatizare ca poarta din cauza ca sunt batrane.
Si ce martisor sa pui in piept? Al cui martisor?

Eu le zic libidinosi, te utii la ei cum asteapta salivand 1 Martie si 8 Martie.

Una este sa sarbatoresti ceva impreuna cu femeia ta si alta este sa te duci la ale altora sa fii libidinos. Si discutia cu unele femei care se vand pe martisoare.

Pai 8 Martie este ziua mamei.

Edited by althea, 05 March 2019 - 21:00.
te rog nu-i mai răspunde, multumesc


#72
Laberta

Laberta

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,491
  • Înscris: 04.09.2006
E ziua femeii.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate