Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...
 Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat
 Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate
 Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

S-a dus seceta pedologica?
 

Filmul protestelor din 20 iunie 2018

* * * * - 5 votes
  • This topic is locked This topic is locked
24 replies to this topic

#19
notrust

notrust

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,731
  • Înscris: 09.11.2016
Maine cred ca-l decapiteaza pe Dragnea chiar ai lui :)

#20
GingisHan2015

GingisHan2015

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 22,349
  • Înscris: 23.02.2015

View PostMonstruozitate, on 21 iunie 2018 - 20:24, said:

Nai ce sa le faci la jandarmi, sunt echipati si bine antrenati, nu e exclus in seara asta sa primeasca ordin sa va tavaleasca putin cu tunurile cu apa si gazele paralizante.
Daca scot si pustile cu gloante de cauciuc, care dau gauri in soric, de bagi degetu pana la mijloc, elibereaza piata in 5 minute.

Si aia sunt cagulati, cagulatii au identitate protejata, nu raspunde decat comandantul lor!
Tu nu mai ameninta lumea pe aici si nu te mai da expert ca nu impresionezi pe nimeni .Asa ceva n-o sa vezi in Romania, asa se credea Rambo si nenorocitul ala de Smantana la Pungesti,  si acum numara mustele pe tavan .
Mare comandant de Inspectorat Judetean, cumatrul cu prefectul de Vaslui,  si cel mai vechi inspector sef judetean  din tara .Abuzurile la militari merg mult mai iute ca la civili si o sa-l vedeti curand si pe Velicu numarand muste .

Edited by GingisHan2015, 21 June 2018 - 20:35.


#21
Monstruozitate

Monstruozitate

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 409
  • Înscris: 18.04.2017

View PostGingisHan2015, on 21 iunie 2018 - 20:34, said:

Tu nu mai ameninta lumea pe aici si nu te mai da expert ca nu impresionezi pe nimeni .Asa ceva n-o sa vezi in Romania, asa se credea Rambo si nenorocitul ala de Smantana la Pungesti,  si acum numara mustele pe tavan .
Mare comandant de Inspectorat Judetean, cumatrul cu prefectul de Vaslui,  si cel mai vechi inspector sef judetean  din tara .Abuzurile la militari merg mult mai iute ca la civili si o sa-l vedeti curand si pe Velicu numarand muste .
M-ai luat gresit... eu am mancat la bataie de la taranusii astia in liceu si facultate de m-am cacat pe mine. Insa eram tanar si nebun, stiu sa le estimez capacitatile, si cate ceva din interior, incat, ma tem si sa-mi amintesc...

Nu am fost in piata de frica, de frica ca-mi pierd cumpatu, si cu atatea camere, iau bataie ca prostu mai imi fur si dosar pt ultraj sau cine stie... pt cine?

Edited by Monstruozitate, 21 June 2018 - 20:50.


#22
86-APP

86-APP

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,278
  • Înscris: 01.03.2017

View Postnotrust, on 21 iunie 2018 - 20:31, said:

Meritau agresati toti PSDistii...
Asta va invata la scoala ?

#23
DanyHiker

DanyHiker

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 15,288
  • Înscris: 06.07.2007

View PostChriss_Summer, on 21 iunie 2018 - 20:27, said:



Atunci vor veni in strada cateva sute de mii si te pisi pe ele de gaze si gloante de cauciuc.
Atunci vor aduce F16, tancuri, armata, mitraliere si bombe atomice.
Hai sa lasam copilariile, e un topic serios. Alea cu tatal meu e mai puternic decat tatal tau sunt vechi si nu mai au haz.

#24
Chayah

Chayah

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,038
  • Înscris: 21.08.2016

View PostAlecsandru010, on 21 iunie 2018 - 20:20, said:


Poate să se pregătească duamna Carmen, până ii crește mantie de pavian. Sunt ZERO șanse ca Piața să cedeze :). Oamenii sunt hotărâți și curajoși. Foarte hotărâți și foarte curajoși!
"Am fost acolo, doamnă", știu ce spun :).

View PostMonstruozitate, on 21 iunie 2018 - 20:24, said:


Nai ce sa le faci la jandarmi, sunt echipati si bine antrenati, nu e exclus in seara asta sa primeasca ordin sa va tavaleasca putin cu tunurile cu apa si gazele paralizante.
Daca scot si pustile cu gloante de cauciuc, care dau gauri in soric, de bagi degetu pana la mijloc, elibereaza piata in 5 minute.

Si aia sunt cagulati, cagulatii au identitate protejata, nu raspunde decat comandantul lor!

Domnule Monstrulică, au fost mielușei milițienii în seara asta.
Of, of, cum vă ia valul dorinței și nu puteți prevedea chestii elementar de simple :(.

#25
notrust

notrust

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,731
  • Înscris: 09.11.2016

View Post86-APP, on 21 iunie 2018 - 20:56, said:

Asta va invata la scoala ?
Zicia ca esti batran senil cu intrebarea asta...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate