Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?
 Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 

Razboiul impotriva masculinitatii

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
92 replies to this topic

#19
Einstein_Albert

Einstein_Albert

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,079
  • Înscris: 08.10.2017
NIcaieri nu vezi lumea plina de "pizdificati".
Astia cauta ce vor si evident, internetul e plin.

#20
BalisticWords

BalisticWords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 16.03.2018

View Postldpe, on 16 martie 2018 - 23:02, said:

S-a scos armata obligatorie - eu sunt pro armata la 18 ani , nu pe o durata de 1 an si 4 luni cum a fost dar macar 6luni-1 an .
Ce e pe strada acum nu se pot numi barbati .
Si eu sunt pro armata, am vrut sa merg in armata dar m-au respins la vizita medicala doctorii aia jegosi pentru o chestie extrem de minora si daca e vreun razboi ceva vine si te ia cu japca de acasa chiar daca ai vreo boala, sistem corupt.
Unde ma duc eu la sala sunt numai din asta, sa vezi cum isi etaleaza figurile de muieri lauze.
Sau femeile masculinizate care au vocea mai groasa decat pisoiasii astia, si vorbesc asa agresiv, ii domina, daca ai fii acolo sa vezi te-ai sparge de ras!

Edited by BalisticWords, 16 March 2018 - 23:13.


#21
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
Stai sa vezi in UK unde au inceput sa bage programe pilot in care incearca sa puna egal intre fetite si baietei, ca sa nu se simta prost baietii care obtin rezultate mai slabe la sport la probe de forta samd.
Ori cum profesorii incearca sa scoata cliseele de tipul:
fete=aranjat, coafat; baieti=mai inalti decat fetele
fete=roz; baieti=albastru
What happened when a primary school went gender-neutral

Inteleg totusi ca exista pe undeva niste discrepante intre sexe, dar pana la a incerca sa pui egal intre ele e cale lunga.
Nu cred in astfel de teorii ale conspiratiei, dar in incercarea disperata de a elimina clisee, de a corecta ororile trecutului, se produc altele si mai nasoale.

Edited by gumball3000, 16 March 2018 - 23:15.


#22
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,906
  • Înscris: 14.11.2004
Va trece si moda asta cretina a gleznelor goale si blugilor mulati, va fi de rasul curcilor sa revenim la pantalonii evazati tip era Disco. Atunci erau la moda platformele cu toc la barbati, deci fiecare perioada/ciclu al modei are particularitatile sale.

#23
BalisticWords

BalisticWords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 16.03.2018

View PostEinstein_Albert, on 16 martie 2018 - 23:10, said:

NIcaieri nu vezi lumea plina de "pizdificati".
Astia cauta ce vor si evident, internetul e plin.
Pai daca tu stai numai pe internet, pe strada n-ai cum sa-i vezi.

View PostEinstein_Albert, on 16 martie 2018 - 23:08, said:

Azi e destul de simplu ca aia mai limitati intelectual sa gaseasca suport in tot felul de teorii cretine.
Asa e boss, vai de capul nostru, noroc cu astia ca tine care stiu ei tot ca mama omida.

View PostJammalan-the-Prophet, on 16 martie 2018 - 23:09, said:


Nu ignoranta...Faptul ca faci cate un cont si un topic pe saptamna de ii concurezi pe toti la propaganda....
Te simti cumva efiminizat ca umbla altul in panataloni mulati? Te excita vederea lui si vrei si tu sa incerci sau ce?

Daca te lasi influentat inseamna ca  aia e defapt dorinta ta, ala era fetish-ul tau.Nu esti capabil sa rezisti atunci nu esti cu nimic mai breaz.
Eu de exemplu nu am nici un tatuaj pe corp, am stat asa 4 ani de zile si am rezistat la toate glumele, inclusiv alea de genul macar sa iti identifice cineva lesul .....
Daca toti in jurul tau incep sa se scrume in c** te apuci si tu?

Selectie naturala..



Sincer sa fiu, nu prea cred ca e valabil la noi.
In Romania pustoaicele astea din cate vad le palce mai mult bataia decat *****
Eu nu inteleg ce vrei sa zici, cum adica ma las influnentat?

#24
zartdato1-0

zartdato1-0

    Contondent

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,417
  • Înscris: 28.11.2017

View PostBalisticWords, on 16 martie 2018 - 22:28, said:

Sper ca am postat unde trebuie. Puteti sa-mi spuneti obsedat conspirationist sau cum vreti voi, insa, observ chestia asta, si nu o data, ci, in fiecare zi pe strada, depersonalizarea si demasculinizarea barbatilor.
Se pare ca noua oridne mondiala si adeptii sai, au convins prin mass media o gramada de natarai din toata lumea sa se imbrace ca niste femei, stiti voi, nadragii aia stramti de iti strivesc ouale suflecati sa se vada glezna epilata si extra fina, data cu crema de puta de urangutan, tricouri stramte cu decolteu, genti de femei, etc. si nu numai, sa se si aranjeze ca femeile, sa se si comporte ca ele, etc.
Multi dintre ei, le este rusine ca au organ genital masculin, nu stiu ce sa mai faca sa intre in gratiile sexului frumos.
Ma frapeaza foarte mult faptul cum de multe femei sunt atrase de aceste ''femei'', din punct de vedere sexual nu poti fi atrasa decat daca esti lesbiana, desi, ele nu sunt.
Pe femei le excita barbatii adevarati care dau cu ele de toti peretii cand fa sex, nu femeile astea neevoluate care mai sunt si la ciclu, desi asta este adevarat, de ce prefera sa stea cu astfel de specimene, ce se intampla in mintea lor innabusita de propagande??
Care credeti ca este scopul lor final, de ce sa transforme barbatii in femei, care este parerea voastra, ce vor sa obtina?

Hmmm, celibatar fara succes la femei?

Naspa!

#25
YourFan

YourFan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,326
  • Înscris: 30.01.2017
Nu-i o noutate... lumea a luat-o razna de mult!

#26
BalisticWords

BalisticWords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 16.03.2018

View Postgumball3000, on 16 martie 2018 - 23:13, said:

Stai sa vezi in UK unde au inceput sa bage programe pilot in care incearca sa puna egal intre fetite si baietei, ca sa nu se simta prost baietii care obtin rezultate mai slabe la sport la probe de forta samd.
Ori cum profesorii incearca sa scoata cliseele de tipul:
fete=aranjat, coafat; baieti=mai inalti decat fetele
fete=roz; baieti=albastru
What happened when a primary school went gender-neutral

Inteleg totusi ca exista pe undeva niste discrepante intre sexe, dar pana la a incerca sa pui egal intre ele e cale lunga.
Nu cred in astfel de teorii ale conspiratiei, dar in incercarea disperata de a elimina clisee, de a corecta ororile trecutului, se produc altele si mai nasoale.
Asta imi aduce aminte de alta stire, cineva care a filmat un baietel imbracat ca o fetita i-a zis ca nu e normal sa se imbrace asa si a postat pe internet, imediat, autoritatile s-au sesizat si bietul om a fost obligat sa isi ceara scuze public pentru adevarul care l-a spus, ca vezi doamne a jignit transexualii.

View Postzartdato1-0, on 16 martie 2018 - 23:16, said:

Hmmm, celibatar fara succes la femei?

Naspa!
Asta e bss, ce sa fac, tre sa imi iau si eu ca tine haine stramte, cu decolteu sa ma pensez, sa dau cu lac pe unghii, sa ma epilez, sa merg la solar, tot ce face o femeie, pardon, un barbat, ca asa poate agat si eu.

Edited by BalisticWords, 16 March 2018 - 23:22.


#27
Jammalan-the-Prophet

Jammalan-the-Prophet

    Legendary

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,140
  • Înscris: 17.05.2016

View PostBalisticWords, on 16 martie 2018 - 23:16, said:

Eu nu inteleg ce vrei sa zici, cum adica ma las influnentat?

Pai tu ai zis ca lumea e influentata...tu esti? Daca nu, bravo tie si gandeste-te ca peste 10 ani ramai singurul macho adevarat....

A, btw...
Tipu asta e tot un pampalau pi***dificat, nu?


[ https://i.imgur.com/moLZXgD.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Jammalan-the-Prophet, 16 March 2018 - 23:22.


#28
BalisticWords

BalisticWords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 16.03.2018

View PostJammalan-the-Prophet, on 16 martie 2018 - 23:22, said:

Pai tu ai zis ca lumea e influentata...tu esti? Daca nu, bravo tie si gandeste-te ca peste 10 ani ramai singurul macho adevarat....

A, btw...
Tipu asta e tot un pampalau pi***dificat, nu?


[ https://i.imgur.com/moLZXgD.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Ce exemple da omu frate cu tine imi pierd rabdarea, pe vremea aia chiar daca erau cu nadragii mai stramti, aia nu stateau la coafor si mancau salata de icre pane, erau pe front cu flintele si mancau haltane de carne. Nu poti compara, nici nu exista termen de comparatie, tu esti total pe langa subiect.

#29
BalisticWords

BalisticWords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 16.03.2018

View Postiliketoforkmyself, on 16 martie 2018 - 23:30, said:

Nu ești tu țignitul ăla care deschidea topic-uri tâmpite acum câteva zile (ce s-ar întâmpla dacă ne-ar ataca un monstru, ce ai face dacă o matahală de 2 pe 4 ți-ar ataca familia, ce ar face NASA dacă un asterioid cu un diametru de 5 km și-ar schimba direcția și ar lovi Terra, sunt psihopații, criminalii mai inteligenți decât restul populației) ?

Mergi nene de te internează la Obregia și lasă lumea să trăiască și să se îmbrace cum vrea!
Boss, eu zic mai usor cu remarcile si cu jignirile, ca nu am mancat din aceeasi farfurie, si nu, nu sunt eu.
Vis-a-vis de imbracat, tocmai aia e problema ca lumea nu se imbraca cum vrea, toti se imbraca la fel, adica cum le dicteaza mass media. Cred ca la replica asta s-au crapat nadragii mulati pe tine!

Edited by BalisticWords, 16 March 2018 - 23:37.


#30
zartdato1-0

zartdato1-0

    Contondent

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,417
  • Înscris: 28.11.2017

View Postgumball3000, on 16 martie 2018 - 23:36, said:

E posibil sa-l confunzi cu cel de aici.
In orice caz, vezi ca sunt mai multi pe forum.

Au facut bataturi in palma din cauza ca nu-i baga femeile in seama si-si varsa frustrarea pe net?  Posted Image))))

Edited by zartdato1-0, 16 March 2018 - 23:44.


#31
Jammalan-the-Prophet

Jammalan-the-Prophet

    Legendary

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,140
  • Înscris: 17.05.2016

View PostBalisticWords, on 16 martie 2018 - 23:30, said:

Ce exemple da omu frate cu tine imi pierd rabdarea, pe vremea aia chiar daca erau cu nadragii mai stramti, aia nu stateau la coafor si mancau salata de icre pane, erau pe front cu flintele si mancau haltane de carne. Nu poti compara, nici nu exista termen de comparatie, tu esti total pe langa subiect.

Aha, deci nadragii nu ii afectau...
Ma si cum au avut astia copii?
Ca ziceai ca oute, aer, uretra, trompeta?

#32
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013

View PostBalisticWords, on 16 martie 2018 - 22:28, said:

insa, observ chestia asta, si nu o data, ci, in fiecare zi pe strada, depersonalizarea si demasculinizarea barbatilor.


Eu obsercv contrariul.Tot mai multi isi lasa barba, dau buzna pe usa la intrare chiar de o femeie inainte lor, tipa, gesticuleaza, si sar la bataie din te miri ce....Cocosi mari.....

#33
Phobos

Phobos

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 16,062
  • Înscris: 23.09.2005

View Postvio69a, on 16 martie 2018 - 23:56, said:

Eu obsercv contrariul.Tot mai multi isi lasa barba, dau buzna pe usa la intrare chiar de o femeie inainte lor, tipa, gesticuleaza, si sar la bataie din te miri ce....Cocosi mari.....

Unde?

Ia uite-i si pe-astia ce frumosi sunt. :)

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/vW925L7IlVw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by Phobos, 17 March 2018 - 00:13.


#34
I2O

I2O

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 26,782
  • Înscris: 01.02.2014

View PostPhobos, on 17 martie 2018 - 00:10, said:

Unde?

Ia uite-i si pe-astia ce frumosi sunt. Posted Image

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/vW925L7IlVw?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Si educati...

#35
gumball3000

gumball3000

    ...

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 49,649
  • Înscris: 24.09.2006
șisca asta e ruda evreiasca a lui allahu akbar?

#36
sodikezo

sodikezo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 159
  • Înscris: 28.02.2018
Asta e raspunsul barbatilor la FEMINISM!


MGTOW | Men Going Their Own Way


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/qvz617_xl-M?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]






Femeile se lauda cu inseminarea artificiala, jucariile sexuale si uter artificial   si spun ca nu mai au nevoie de noi barbati.

Atunci si noi le putem spune ca nu mai avem nevoie de ele fiindca  le vom inlocui cu SexBots:  

[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/3880Trwl-AE?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]







Feministele chiar cred ca pot castiga razboiul, dar se inseala!

Edited by sodikezo, 17 March 2018 - 00:31.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate