Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Boxa membrana tweeter infundata

ajutor

Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay
 Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3

Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...
 De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...

Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?
 polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare

Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas
 

Razboiul impotriva masculinitatii

* * * * * 1 votes
  • Please log in to reply
92 replies to this topic

#1
BalisticWords

BalisticWords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 16.03.2018
Sper ca am postat unde trebuie. Puteti sa-mi spuneti obsedat conspirationist sau cum vreti voi, insa, observ chestia asta, si nu o data, ci, in fiecare zi pe strada, depersonalizarea si demasculinizarea barbatilor.
Se pare ca noua oridne mondiala si adeptii sai, au convins prin mass media o gramada de natarai din toata lumea sa se imbrace ca niste femei, stiti voi, nadragii aia stramti de iti strivesc ouale suflecati sa se vada glezna epilata si extra fina, data cu crema de puta de urangutan, tricouri stramte cu decolteu, genti de femei, etc. si nu numai, sa se si aranjeze ca femeile, sa se si comporte ca ele, etc.
Multi dintre ei, le este rusine ca au organ genital masculin, nu stiu ce sa mai faca sa intre in gratiile sexului frumos.
Ma frapeaza foarte mult faptul cum de multe femei sunt atrase de aceste ''femei'', din punct de vedere sexual nu poti fi atrasa decat daca esti lesbiana, desi, ele nu sunt.
Pe femei le excita barbatii adevarati care dau cu ele de toti peretii cand fa sex, nu femeile astea neevoluate care mai sunt si la ciclu, desi asta este adevarat, de ce prefera sa stea cu astfel de specimene, ce se intampla in mintea lor innabusita de propagande??
Care credeti ca este scopul lor final, de ce sa transforme barbatii in femei, care este parerea voastra, ce vor sa obtina?
O sa atasez cateva filmulete extraordinare care sunt explicate cu lux de amanunt, care au informatii interesante si nici nu sunt lungi sa va plictiseasca, va rog, priviti si ascultati ce se spune.
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/OFpYj0E-yb4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/ZR9FHKKbMZo?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/n2bCgunLEB4?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#2
YOUR_GOD

YOUR_GOD

    Not assigned

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,906
  • Înscris: 01.01.2010
Nu poti convinge un barbat ca nu e barbat, sau ca trasaturile masculine sunt naspa si trebuie sa-si exploreze latura feminina. Never. Ceilalti nu conteaza. N-au fost niciodata barbati.

Legat de libertatea de a fi ce ești...hm, femeile încă mai au de recuperat, nu crezi?

Edited by YOUR_GOD, 16 March 2018 - 22:40.


#3
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Mda ....chiar esti un obsedat conspirationist !
P.S. : te simti afectat de campania asta de muerizare a barbatilor ? Plangi la filme indiene ? Iti dai unghiile de la picioare cu lac roz ?

#4
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,544
  • Înscris: 07.02.2003

View PostBalisticWords, on 16 martie 2018 - 22:28, said:

Sper ca am postat unde trebuie. Puteti sa-mi spuneti obsedat conspirationist sau cum vreti voi, insa, observ chestia asta, si nu o data, ci, in fiecare zi pe strada, depersonalizarea si demasculinizarea barbatilor.
E o iluzie data de media sociala. Prezinta cazuri extreme ca "la ordinea zilei" si ai impresia ca multi ar fi asa... de fapt e o falsa problema, neinteresanta realmente.

Multi barbati cu iq mai decent nu mai doresc sa fie prezentati ca masculi alfa sau dinastea, prefera convietuire pasnica fara sa fie nevoie sa lupte pentru supravietuire... am mai spus eu, omul se impotriveste evolutiei iar natura re-echilibreaza Posted Image Femeile in general au preferinte mai speciale si criteriul razboinic nu mai e asa in prim plan in raport cu altele, de ex sa fie parinte bun, sa fie mai tandru samd.
Tu vezi vero tanara finuta cum sunt majoritatea din generatiile curente, eventual cu educatie de la medie in sus sa prefere un salbatic ca prieten ? No way... natura actioneaza in feluri "nebanuite" si cauta permanent sa echilibreze.

Edited by andreic, 16 March 2018 - 22:52.


#5
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,702
  • Înscris: 25.11.2014
S-a umplut de pizdificati, iar femeile ii prefera. Ca astia nu ridica tonul in fata lor. Sunt mai usor de manipulat si de controlat, chiar si de batut :lol:.

#6
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,898
  • Înscris: 14.11.2004
S-a mai dezbatut chestia asta cu efeminizarea barbatului...

#7
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,702
  • Înscris: 25.11.2014

View Postconnectorxp, on 16 martie 2018 - 22:44, said:

S-a mai dezbatut chestia asta cu efeminizarea barbatului...

Si inca trebuie dezbatuta. E o problema actuala, nu din trecut. Papusei de astia inca se gasesc la orice pas. Sper sa faca reomatism de la gleznele alea expuse. Mai sper sa li se infinga pantalonii aia intre oo Posted Image.

Am facut odata greseala sa nu citesc pe eticheta pantalonilor si erau skinny. In cabina m-am albit la fata cand au intrat pe neveu in black hole.  Nu stiu cum suporta astia. Sa nu mai zic ca stricsem o fratie de o viata. Ouale mele nu mai erau impreuna. Unul era intr-un buzunar, si altul in celalalt. Nu se poate asa ceva! De maciuca nu mai zic. La cum stateau pantalonii aia mai mai ca puteai sa-i vezi fiecare vena Posted Image)).

Iar de dat jos, ma mir ca nu i-am rupt la cum au zburat....

Edited by Serafim606, 16 March 2018 - 22:48.


#8
BalisticWords

BalisticWords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 16.03.2018
Cei care sunteti pro chestiei asteia sau vi se pare normal, sau nu o vedeti va regasiti in ei, altfel v-ar deranja si pe voi.
Cred ca nici unul din voi nu a urmarit cu atentie filmuletele pe care vi le-am pus, defapt, nu cred ca le-ati urmarit deloc nici nu cred ca l-ati citit pe tot, doar primele cateva randuri, si in special titlul...ignoranta ne-a adus in pragul asta, pana unde vreti sa continuam asa?

Edited by BalisticWords, 16 March 2018 - 22:52.


#9
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Posts: 14,898
  • Înscris: 14.11.2004
Imi aduci aminte de un pieton pe care l-am remarcat din cauza ca traversa pe diagonala cu spatele la mine si tot el revoltat de ce-l iau la claxoane... ideea este ca de la distanta nu mi-am dat seama ce este, parea mai mult a o gagica  tunsa scurt, iar pantalonii erau atat de mulati incat si colantii de ciclism ar avea un motiv de invide Posted Image

Pe mine ma racaie rau moda asta cretina cu gleznele goale, mi se pare atat de gretoasa.

Edited by connectorxp, 16 March 2018 - 22:52.


#10
BalisticWords

BalisticWords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 16.03.2018

View PostSerafim606, on 16 martie 2018 - 22:48, said:

Si inca trebuie dezbatuta. E o problema actuala, nu din trecut. Papusei de astia inca se gasesc la orice pas. Sper sa faca reomatism de la gleznele alea expuse. Mai sper sa li se infinga pantalonii aia intre oo Posted Image.

Am facut odata greseala sa nu citesc pe eticheta pantalonilor si erau skinny. In cabina m-am albit la fata cand au intrat pe neveu in black hole.  Nu stiu cum suporta astia. Sa nu mai zic ca stricsem o fratie de o viata. Ouale mele nu mai erau impreuna. Unul era intr-un buzunar, si altul in celalalt. Nu se poate asa ceva! De maciuca nu mai zic. La cum stateau pantalonii aia mai mai ca puteai sa-i vezi fiecare vena Posted Image)).

Iar de dat jos, ma mir ca nu i-am rupt la cum au zburat....
pantalonii mulati afecteaza calitatea spermei, ouale au nevoie de spatiu pentru a produce cum trebuie spmermatozoizi, si nu numai, afecteaza si sanatatea tractului urinar, esti mai expus la infectii urinare.

#11
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,544
  • Înscris: 07.02.2003

View PostSerafim606, on 16 martie 2018 - 22:48, said:

Si inca trebuie dezbatuta. E o problema actuala, nu din trecut.
Cu dezbatere sau fara dezbatere, tot asa ramane situatia si Pamantul continua sa se invarteasca.

#12
zyppster

zyppster

    viața este o contradicție

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,971
  • Înscris: 02.02.2008
efeminații au apărut și din cauza propagandelor agresive homo. ăștia vor să ne emasculeze la greu.

Edited by zyppster, 16 March 2018 - 22:54.


#13
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,544
  • Înscris: 07.02.2003
Prostii...

#14
Serafim606

Serafim606

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,702
  • Înscris: 25.11.2014
Andreic, tu esti pro chestiei asteia?

#15
BalisticWords

BalisticWords

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 178
  • Înscris: 16.03.2018
Andreic tu de partea carei tabere esti, desi mi se pare evident, as vrea sa aud de la tine?
Pana la urma raspunde cineva la intrebarea pusa la incheierea textului?

View PostSerafim606, on 16 martie 2018 - 22:56, said:

Andreic, tu esti pro chestiei asteia?
Pai nu se vede?

#16
ldpe

ldpe

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,560
  • Înscris: 08.03.2017
S-a scos armata obligatorie - eu sunt pro armata la 18 ani , nu pe o durata de 1 an si 4 luni cum a fost dar macar 6luni-1 an .
Ce e pe strada acum nu se pot numi barbati .

#17
Einstein_Albert

Einstein_Albert

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,079
  • Înscris: 08.10.2017
Azi e destul de simplu ca aia mai limitati intelectual sa gaseasca suport in tot felul de teorii cretine.

#18
Jammalan-the-Prophet

Jammalan-the-Prophet

    Legendary

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,140
  • Înscris: 17.05.2016

View PostBalisticWords, on 16 martie 2018 - 22:51, said:

Cei care sunteti pro chestiei asteia sau vi se pare normal, sau nu o vedeti va regasiti in ei, altfel v-ar deranja si pe voi.
Cred ca nici unul din voi nu a urmarit cu atentie filmuletele pe care vi le-am pus, defapt, nu cred ca le-ati urmarit deloc nici nu cred ca l-ati citit pe tot, doar primele cateva randuri, si in special titlul...ignoranta ne-a adus in pragul asta, pana unde vreti sa continuam asa?

Nu ignoranta...Faptul ca faci cate un cont si un topic pe saptamna de ii concurezi pe toti la propaganda....
Te simti cumva efiminizat ca umbla altul in panataloni mulati? Te excita vederea lui si vrei si tu sa incerci sau ce?

Daca te lasi influentat inseamna ca  aia e defapt dorinta ta, ala era fetish-ul tau.Nu esti capabil sa rezisti atunci nu esti cu nimic mai breaz.
Eu de exemplu nu am nici un tatuaj pe corp, am stat asa 4 ani de zile si am rezistat la toate glumele, inclusiv alea de genul macar sa iti identifice cineva lesul .....
Daca toti in jurul tau incep sa se scrume in c** te apuci si tu?

Selectie naturala..

View PostSerafim606, on 16 martie 2018 - 22:44, said:

S-a umplut de pizdificati, iar femeile ii prefera. Ca astia nu ridica tonul in fata lor. Sunt mai usor de manipulat si de controlat, chiar si de batut Posted Image.

Sincer sa fiu, nu prea cred ca e valabil la noi.
In Romania pustoaicele astea din cate vad le palce mai mult bataia decat *****

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate