Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...
 Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat
 Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate
 Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?
 

Auto pana in 3500E

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
fightClub25

fightClub25

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 963
  • Înscris: 08.04.2009
mishule, am retinut ca vrei si alte variante. o masina foarte fiabila la vremea ei, in ciuda reputatiei grupului din care face parte si foarte frumoasa este Fiat Bravo. gasesti si sub 4000 de euro dar eu as lua-o pe asta :

https://www.autovit....o-ID7GlD3W.html

are sub 10 ani si 58.000 km cumparata din Romania.

pe platforma de Bravo s-a facut apoi alfa romeo giulietta. motoarele diesel sunt foarte fiabile.

#20
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
Bah ce uratenie de Fiat . Misule fugi de fiat toata viata ...

#21
fightClub25

fightClub25

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 963
  • Înscris: 08.04.2009
il si vezi pe Mishu facandu-se alb ca varul si luand-o la fuga incotro vede cu ochii - prietenii lui urland dupa el : unde fugi ba?!? Misu tipand "am vazut un Fiat!!!"

   e foarte ok marca si sunt surprinzator de fiabile altfel nu aveam linea pe post de taxi si doblo pe toate drumurile.
  de frumusete...nu stiu. mie imi place, poate si initiatorului

#22
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
Nimanui nu-i place Fiat din cauza suspensiilor facute nu pt Romania , in rest motarele diesel is f bune , cele pe benzina dpmdv is cam slabute .
Cererea pt marca fiat este cam inexistenta pe piata Romaneasca , bine mai sunt 2-3 saraci care nu-si permit una mai buna ...

#23
gcom61

gcom61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,824
  • Înscris: 21.01.2007
Partea de rulare,mai ales bucsele sunt la pamant...Am schimbat bucse,de fapt bascula cu totul(asa e constructia),pe fata la Fiat,ca nu vreau sa fac vreo comparatie cu alte marci...Poate in ultimii ani s-au mai schimbat...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate