Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dade, dade

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 Permis categoria B la 17 ani

Sfaturi pentru pregatirea de eval...

Crapaturi placa

cum imi accesez dosarul electroni...
 Momentul Aprilie 1964

Sursa noua - zgomot ?

A fost lansat Ubuntu 24.04 LTS

Pareri apartament in zona Berceni?
 

Auto pana in 3500E

- - - - -
  • Please log in to reply
22 replies to this topic

#19
fightClub25

fightClub25

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 963
  • Înscris: 08.04.2009
mishule, am retinut ca vrei si alte variante. o masina foarte fiabila la vremea ei, in ciuda reputatiei grupului din care face parte si foarte frumoasa este Fiat Bravo. gasesti si sub 4000 de euro dar eu as lua-o pe asta :

https://www.autovit....o-ID7GlD3W.html

are sub 10 ani si 58.000 km cumparata din Romania.

pe platforma de Bravo s-a facut apoi alfa romeo giulietta. motoarele diesel sunt foarte fiabile.

#20
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
Bah ce uratenie de Fiat . Misule fugi de fiat toata viata ...

#21
fightClub25

fightClub25

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 963
  • Înscris: 08.04.2009
il si vezi pe Mishu facandu-se alb ca varul si luand-o la fuga incotro vede cu ochii - prietenii lui urland dupa el : unde fugi ba?!? Misu tipand "am vazut un Fiat!!!"

   e foarte ok marca si sunt surprinzator de fiabile altfel nu aveam linea pe post de taxi si doblo pe toate drumurile.
  de frumusete...nu stiu. mie imi place, poate si initiatorului

#22
Baxon

Baxon

    Dachshund

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,720
  • Înscris: 01.03.2017
Nimanui nu-i place Fiat din cauza suspensiilor facute nu pt Romania , in rest motarele diesel is f bune , cele pe benzina dpmdv is cam slabute .
Cererea pt marca fiat este cam inexistenta pe piata Romaneasca , bine mai sunt 2-3 saraci care nu-si permit una mai buna ...

#23
gcom61

gcom61

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,824
  • Înscris: 21.01.2007
Partea de rulare,mai ales bucsele sunt la pamant...Am schimbat bucse,de fapt bascula cu totul(asa e constructia),pe fata la Fiat,ca nu vreau sa fac vreo comparatie cu alte marci...Poate in ultimii ani s-au mai schimbat...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate