Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 Chiar se platesc pensiile la term...

Cu autorulota prin jud. Buzau

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU
 Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto pt fotogr...

Ariston "Genus One+" 24kw...
 

pareri AdSense

- - - - -
  • Please log in to reply
94 replies to this topic

#91
nasorum

nasorum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 19.11.2005
@obrutmaster: Eu mi-as face mila sa-ti trimit niste carti de limba romana!

#92
again

again

    WEB DUDE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,068
  • Înscris: 21.10.2005
pe ce nume ai facut noul cont?

#93
CornelB

CornelB

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,484
  • Înscris: 23.06.2005
"CTR până către 100%" :roflmao:

nu te supăra, frate, că n-o zic cu răutate, :) dar ai pierdut 200 de dolari pe care tocmai te pregăteai să-i furi :roflmao: :roflmao: , ia zi că n-am dreptate.... ce-o fi cu mine, vorbesc doar in rime???

#94
obrutmaster

obrutmaster

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 4
  • Înscris: 29.06.2008

View Postnasorum, on Jul 2 2008, 10:10, said:

@obrutmaster: Eu mi-as face mila sa-ti trimit niste carti de limba romana!
K mare ****  mai eshti! Eu doar ti-am cerut ajutorul dar tu ma jigneshti. Mai bine nu scriai nimic mai mult tolc era shi eu nu-mi stricam dispozitia!

View Postagain, on Jul 2 2008, 15:17, said:

pe ce nume ai facut noul cont?

Numele unui prieten! Noi impreuna  facem situri! Dar poate fi vre-o problema sa schimb numele inapoi in al meu!

Poate cineva din voi sa-mi dea o idee aplicabila ca pentru incepator cum sa-mi maresc traficu!

View PostCornelB, on Jul 2 2008, 18:18, said:

"CTR până către 100%" :roflmao:

nu te supăra, frate, că n-o zic cu răutate, :) dar ai pierdut 200 de dolari pe care tocmai te pregăteai să-i furi :roflmao: :roflmao: , ia zi că n-am dreptate.... ce-o fi cu mine, vorbesc doar in rime???

Ai talent!

#95
nasorum

nasorum

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 19.11.2005
@obrutmaster:  :ban:

Am si eu o intrebare legat de TOSul adsense. E legal ca pe un director web sa folosesc reclama adsense in frame. La modul ca atunci cand cineva da click pe un site, defapt sa se deschida tot o pagina din interiorul site-ului meu cu 2 frame-uri, astfel: partea de sus cu o reclama adsense, iar partea de jos site-ul pe care vrea vizitatorul sa intre. E impotriva TOSului?

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate