Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
De ce ca Freelancer caștigi ...

La mulți ani @hvz!

La mulți ani @cotzi!

Capac culbutori fisurat
 Solutii pentru backup date person...

Difuzor bas Q Acoustic 3050

Bolojan la presedintie?

Huawei band 8
 Statii de benzina DHR

AT Duster 80 asfalt 20 forestier

fisura/crapatura perete exterior ...

Windows XP Volume License
 Noul degresant universal

Imaginea nu poate fi redata - Ero...

"Mafiotii" revin in forta...

Branșament gaze 2024 sau pom...
 

Help !

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
Niciun răspuns pentru acest subiect

#1
Ultras89

Ultras89

    Member

  • Grup: Banned
  • Mesaje: 609
  • Înscris: 30.10.2007
Sunt affiliat cu cei de la adultfriendfinder ...si am ajuns la o suma destul de frumusica ...mai am oleaca si scot primi mei bani din internet (aku nu e sigur pana nu ma vad cu banii in mana )   :coolspeak:  
Deci care e problema mea ...cei de la adultfriendfinder platesc doar prin cec ...da e de kkt ca cecul ajunge greu (cam doua luni cu totul pana te vezi cu malaiul in mana  :huh: :huh: :huh:   ) si vad ca mai noi au introdus un al mod de plata (linku de mai jos)...tinand cont ca is un noob in domeniu cardurilor si stiu atata engleza cat sa incapa pe un bilet de tren ...cer si eu ajutorul vostru ...poate imi explica si mie careva ce e cu metoda asta ,,,merge si in Romania ??? cat costa sa iti faci cardul ... si alte chesti !!! va rog mult  :kisstogether: :kisstogether: :kisstogether:  
https://payouts.payo...nder/index.aspx

Editat de Ultras89, 26 februarie 2008 - 23:27.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate