Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

Red Sparrow (2018)

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,608
  • Înscris: 10.04.2009
Dominika Egorova poate fi orice. O fiică devotată determinată să își apere mama cu orice preț. Prim balerină a cărei ferocitate a împins-o la limita absolută. O maestră a seducției și manipulării.

Atunci când cariera acesteia se termină brusc, Dominika și mama ei se confruntă cu un viitor sumbru și nesigur.

Din acest motiv se trezește în situația de a fi manipulată pentru a deveni noul recrut al școlii Sparrow, o școală de servicii de informații secrete care își antrenează tinerii excepționali în a-și folosi corpul și mintea pe post de armă.

http://www.imdb.com/title/tt2873282/]LINK IMDb[/url]


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Q3m155Oj-V0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


inca un esec pt Jennifer Lawrence, dupa mizeria de film numit Mother... nu i se potrivesc deloc astfel de roluri

in schimb a jucat ok in X-Men, ar face bine sa ramana la tipul ala de filme, nu cele de "femeie fatala" Posted Image

Edited by beavis03, 28 February 2018 - 23:04.


#2
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,015
  • Înscris: 18.12.2007
Mie mia placut Mother, o sa il incerc si pe asta.

#3
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Si mie imi place ideea. O sa il caut .

Edited by JurasikMan, 01 March 2018 - 19:07.


#4
Hawkie

Hawkie

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 28.11.2001
Nu-l căuta încă că e doar la cinema! L-a văzut cineva? Am citit păreri împărțite despre el. Din trailer pare interesant, popcorn flick.

#5
alex14dlk

alex14dlk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,672
  • Înscris: 28.11.2016

View PostHawkie, on 03 martie 2018 - 22:23, said:

Nu-l căuta încă că e doar la cinema! L-a văzut cineva? Am citit păreri împărțite despre el. Din trailer pare interesant, popcorn flick.
Eu l-am vazut zilele astea. Miercuri mai exact. Mi-a placut e un film bazat pe mister contine destula actiune si un pic de romanstim pe aici pe colo. E un film interesant dar nu vreau sa dau spoilere asa ca te invit sa il vizionezi.

#6
diogene_din_butoi

diogene_din_butoi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,114
  • Înscris: 29.07.2012
Si mie mi-a placut. I s-a potrivit  mai bine rolul asta decat cel de gaita zeflemitoare. E cusut cu ata alba pe alocuri, cam ca orice film cu spioni care se respecta, dar sunt multe rasturnari de situatii si jocuri psihologice.

#7
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,337
  • Înscris: 14.06.2006
L-am vazut aseara si mi-a placut!
Nu am mai vazut in ultima vreme un film cu spoioni ok. Chiar daca nu-i de nota 10, e bun. Si pentru ca imi era ciuda in "Passengers" ca nu prea au fost scene deocheate, a compensat in filmul asta :)
Din pacate pentru mine nu l-am vazut la cinema. Desi rup cinematograful in doua, pur si simplu nu am avut timp sa ajung la cinema.

#8
alex14dlk

alex14dlk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,672
  • Înscris: 28.11.2016

View PostDecember, on 02 mai 2018 - 17:50, said:

L-am vazut aseara si mi-a placut!
Nu am mai vazut in ultima vreme un film cu spoioni ok. Chiar daca nu-i de nota 10, e bun. Si pentru ca imi era ciuda in "Passengers" ca nu prea au fost scene deocheate, a compensat in filmul asta Posted Image
Din pacate pentru mine nu l-am vazut la cinema. Desi rup cinematograful in doua, pur si simplu nu am avut timp sa ajung la cinema.
Mai bine la scena aia de sex dintre spioni a fost una in sala care a zis "doar atat s-au futut astia ma ?" .

#9
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
mare tampenie de film. nici nu stiu daca a fost facut de niste copii cu probleme sau pt copii cu probleme.

#10
Valmont43

Valmont43

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 15,148
  • Înscris: 22.01.2013

View Post41ex, on 10 mai 2018 - 20:35, said:

mare tampenie de film. nici nu stiu daca a fost facut de niste copii cu probleme sau pt copii cu probleme.
Ma vad nevoit sa-ti dau dreptate...
O agentie de spionaj in care erai invatata cum sa devii o curva si mai mult se insista pe asta decat pe aptitudinile necesare unui spion, o aiureala fara pereche...
Nikita si Leon ii dau clase de departe la balaria asta Posted Image

#11
adrian_tr

adrian_tr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 18.04.2018
Şi părea atât de mişto din trailer. Păcat de el... Posted Image

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate