Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Whisky for Mac

Xiaomi 14 Gpay

Izolare zid exterior de scandura

Dezinstalare drivere W11 23H3
 Recomandare masina de spalat fiab...

BSOD din cauza Intel Audio DSP dr...

De ce sunt oamenii nostalgici

Cum vand casa fara factura Hidroe...
 Scor FICO minim

Tonometru compensat CAS?

polita RCA ONLINE

Termostat frigider - verificare
 Mai au PC-urile vreun viitor?

Centrala termica immergas

Amenda in Lipsa ?

Acoperire gol extrior intre termo...
 

Red Sparrow (2018)

- - - - -
  • Please log in to reply
10 replies to this topic

#1
beavis03

beavis03

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,536
  • Înscris: 10.04.2009
Dominika Egorova poate fi orice. O fiică devotată determinată să își apere mama cu orice preț. Prim balerină a cărei ferocitate a împins-o la limita absolută. O maestră a seducției și manipulării.

Atunci când cariera acesteia se termină brusc, Dominika și mama ei se confruntă cu un viitor sumbru și nesigur.

Din acest motiv se trezește în situația de a fi manipulată pentru a deveni noul recrut al școlii Sparrow, o școală de servicii de informații secrete care își antrenează tinerii excepționali în a-și folosi corpul și mintea pe post de armă.

http://www.imdb.com/title/tt2873282/]LINK IMDb[/url]


[ https://www.youtube-nocookie.com/embed/Q3m155Oj-V0?feature=oembed - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]


inca un esec pt Jennifer Lawrence, dupa mizeria de film numit Mother... nu i se potrivesc deloc astfel de roluri

in schimb a jucat ok in X-Men, ar face bine sa ramana la tipul ala de filme, nu cele de "femeie fatala" Posted Image

Edited by beavis03, 28 February 2018 - 23:04.


#2
AlexEn

AlexEn

    Spoiled brat

  • Grup: Moderators
  • Posts: 21,907
  • Înscris: 18.12.2007
Mie mia placut Mother, o sa il incerc si pe asta.

#3
JurasikMan

JurasikMan

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,289
  • Înscris: 30.10.2006
Si mie imi place ideea. O sa il caut .

Edited by JurasikMan, 01 March 2018 - 19:07.


#4
Hawkie

Hawkie

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,278
  • Înscris: 28.11.2001
Nu-l căuta încă că e doar la cinema! L-a văzut cineva? Am citit păreri împărțite despre el. Din trailer pare interesant, popcorn flick.

#5
alex14dlk

alex14dlk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,672
  • Înscris: 28.11.2016

View PostHawkie, on 03 martie 2018 - 22:23, said:

Nu-l căuta încă că e doar la cinema! L-a văzut cineva? Am citit păreri împărțite despre el. Din trailer pare interesant, popcorn flick.
Eu l-am vazut zilele astea. Miercuri mai exact. Mi-a placut e un film bazat pe mister contine destula actiune si un pic de romanstim pe aici pe colo. E un film interesant dar nu vreau sa dau spoilere asa ca te invit sa il vizionezi.

#6
diogene_din_butoi

diogene_din_butoi

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,114
  • Înscris: 29.07.2012
Si mie mi-a placut. I s-a potrivit  mai bine rolul asta decat cel de gaita zeflemitoare. E cusut cu ata alba pe alocuri, cam ca orice film cu spioni care se respecta, dar sunt multe rasturnari de situatii si jocuri psihologice.

#7
December

December

    Liberate te ex inferis !

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 20,332
  • Înscris: 14.06.2006
L-am vazut aseara si mi-a placut!
Nu am mai vazut in ultima vreme un film cu spoioni ok. Chiar daca nu-i de nota 10, e bun. Si pentru ca imi era ciuda in "Passengers" ca nu prea au fost scene deocheate, a compensat in filmul asta :)
Din pacate pentru mine nu l-am vazut la cinema. Desi rup cinematograful in doua, pur si simplu nu am avut timp sa ajung la cinema.

#8
alex14dlk

alex14dlk

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,672
  • Înscris: 28.11.2016

View PostDecember, on 02 mai 2018 - 17:50, said:

L-am vazut aseara si mi-a placut!
Nu am mai vazut in ultima vreme un film cu spoioni ok. Chiar daca nu-i de nota 10, e bun. Si pentru ca imi era ciuda in "Passengers" ca nu prea au fost scene deocheate, a compensat in filmul asta Posted Image
Din pacate pentru mine nu l-am vazut la cinema. Desi rup cinematograful in doua, pur si simplu nu am avut timp sa ajung la cinema.
Mai bine la scena aia de sex dintre spioni a fost una in sala care a zis "doar atat s-au futut astia ma ?" .

#9
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
mare tampenie de film. nici nu stiu daca a fost facut de niste copii cu probleme sau pt copii cu probleme.

#10
Valmont43

Valmont43

    Guru Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 15,148
  • Înscris: 22.01.2013

View Post41ex, on 10 mai 2018 - 20:35, said:

mare tampenie de film. nici nu stiu daca a fost facut de niste copii cu probleme sau pt copii cu probleme.
Ma vad nevoit sa-ti dau dreptate...
O agentie de spionaj in care erai invatata cum sa devii o curva si mai mult se insista pe asta decat pe aptitudinile necesare unui spion, o aiureala fara pereche...
Nikita si Leon ii dau clase de departe la balaria asta Posted Image

#11
adrian_tr

adrian_tr

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 18.04.2018
Şi părea atât de mişto din trailer. Păcat de el... Posted Image

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate