Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...
 Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...

Huawei Pura 70/Pro/Ultra
 Chiar se platesc pensiile la term...

Cu autorulota prin jud. Buzau

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU
 Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto pt fotogr...

Ariston "Genus One+" 24kw...
 

Unde gasesc femei?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
391 replies to this topic

#55
667

667

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 2,214
  • Înscris: 04.02.2012

 LunaCrystal, on 28 noiembrie 2014 - 13:46, said:

Nu crezi ca ,,gagicile” sunt mult mai scumpe ? Ce bine ar fi sa coste doar cat bautura si tigarile, insa ma tem ca depasesc si costurile unui bmw poate si x6.
Fii mai omule serios.

Edited by 667, 28 November 2014 - 13:55.


#56
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006

 LunaCrystal, on 28 noiembrie 2014 - 11:56, said:

P.S. Oare de ce am eu impresia ca nu ar trebui sa postez pe acest topic deoarece va fi mutat de pe aria dezbateri unde e acum cand scriu acest post pe aria interzisa, imorala si indecenta ?

Vezi unde ajungi de la lipsa femei? Ti-e frica de SL Posted Image

#57
Andantae

Andantae

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,844
  • Înscris: 19.09.2014

 LunaCrystal, on 28 noiembrie 2014 - 13:46, said:

Cine nu are insa sa nu se necajeasca toata ziua ca nu rezolva nimic, doar isi face gand rau. Asta e indemnul meu.

am impresia ca tie ti se pare ca o gagica e un privilegiu oferit doar nobililor si oamenilor de mare vaza. ce zici, n-ar fi bine sa se faca un Minister al Delegarii de Iubite? sa se faca acolo listele cu cei eligibili

#58
Ciuciulete

Ciuciulete

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,774
  • Înscris: 23.10.2011

 LunaCrystal, on 28 noiembrie 2014 - 13:46, said:

Nu crezi ca ,,gagicile” sunt mult mai scumpe ?
Asta ar insemna ca doar cei mai bogati oameni sa se reproduca, ori vezi bine ca saracii puiaza mai mult decat bogatii. Deci si barbatii amarati au parte de femei, nu? :)

#59
Bursul

Bursul

    alias Petrov, zilier in DE

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,569
  • Înscris: 30.10.2003
@ initiator  la cimitir. Le gasesti tot timpul acolo si nu pleaca nicunde.

#60
Topcat7

Topcat7

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 27.09.2014

 667, on 28 noiembrie 2014 - 13:18, said:

Pt initiator

-fi simpatic, glumet - adica sa se poata intra usor in vorba cu tine
-comporta-te ca un barbat, nu te plange unei femei
-ai grija sa nu vorbesti prostii
-fa sport
-imbraca-te decent
-tunde-te
-barbiereste-te
-foloseste after shave
-fa dus minim o data in zi
-foloseste gel de dus si spray dupa dus
-fa-ti dantura daca ai probleme
-spala-te pe dinti
-cauta mai multe optiuni, daca nu merge cu una sa mearga cu alta

Vai, vai, parca ai facut portretul robot a lu tov. Mircea Geoana!

#61
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010

 LunaCrystal, on 28 noiembrie 2014 - 13:46, said:

Nu crezi ca ,,gagicile” sunt mult mai scumpe ? Ce bine ar fi sa coste doar cat bautura si tigarile, insa ma tem ca depasesc si costurile unui bmw poate si x6.
Depinde de gagica pe care o vrea.
Dacă el arata ca ala din poza pe care un coleg o are pusa la avatar și o vrea pe Bianca lui Bote(sau a cui o mai fi acum)nu cred că-i ajunge nici costul unui Aventador.
Totuși,în unele cazuri,o tură pe centură este mai ieftină ca o nevastă.
Și astfel se ajunge la esența problemei:
Legalizarea prostituției ar rezolva multe astfel de cazuri.

#62
667

667

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 2,214
  • Înscris: 04.02.2012

 Topcat7, on 28 noiembrie 2014 - 14:07, said:

Vai, vai, parca ai facut portretul robot a lu tov. Mircea Geoana!
lol   Posted Image

Edited by 667, 28 November 2014 - 14:10.


#63
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,572
  • Înscris: 20.10.2006

 RealThing, on 28 noiembrie 2014 - 13:51, said:

Vezi unde ajungi de la lipsa femei? Ti-e frica de SL Posted Image
Unde? ,,SL” aia ar trebui interzisa, nu se discuta asa ceva, mai ales in public.

 667, on 28 noiembrie 2014 - 13:49, said:

Fii mai omule serios.
Pai sa zicem ca ai cheltui cu o fata 300-600 de euro lunar, nu cumva in 5 ani se aduna zeci de mii de euro aruncati in vant pe cadouri, pofte si cerinte ca sa fi placut fetelor ?

 Andantae, on 28 noiembrie 2014 - 13:49, said:

amice, nu cred ca-si permite nimeni de p-aici sa umble cu Naomi Cambell...  Chiar X5, da-o dracu de treaba. ziceam si eu ca cheltuiesti echivalentul unei Dacii cu-o pulpa oarecare, da chiar X5?

apropo, da cum crezi tu c-ar arata structura cheltuielilor cu-o gagica? ca sa facem comparatia cu cazinoul...
Pa uite simplu, cand esti singur stai in garsoniera sau apartament, mergi cu mijloace de transport in comun, faci economie la haine si utilitati. Daca vrei sa nu mai fi singur pai trebuie masina si nu oridecare, mai trebuie si sofer, trebuie casa/vila, trebuie iesi mai dese si in locuri de fite, nu din cele mai ieftine, trebuie haine de firma si mereu noi si la moda, trebuie sa faci cadouri scumpe gen iphone 6. Altfel pitipoanca pleaca la altul care are astea. Nu neg ca s-ar putea si cu doar cu 300-500 de euro/luna, dar atunci inseamna ca ai alte calitati/motive pentru care te place nu pentru bani. Oricum de socotesc pe x ani tot sunt foarte multi bani aruncati.

#64
byea

byea

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 590
  • Înscris: 11.11.2009
La puscarie a zis cineva?
Sunt multe, diferite (poti alege), cererea de barbati e mare la ele si, cel mai important, captive. Adica sunt obligate sa stea acolo, nu pot fugi de tine.

#65
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,572
  • Înscris: 20.10.2006

 Andantae, on 28 noiembrie 2014 - 13:53, said:

am impresia ca tie ti se pare ca o gagica e un privilegiu oferit doar nobililor si oamenilor de mare vaza. ce zici, n-ar fi bine sa se faca un Minister al Delegarii de Iubite? sa se faca acolo listele cu cei eligibili
Eu am impresia ca nu m-ai inteles/nu m-ati inteles. Nu am negat/nu neg posibilitatea de a avea ,,gagjca” si a celor care ,,nu sunt nobili”, insa daca bani nu ai (suficienti) nu prea mai existi in ochii pitipoancelor care cauta un baiat cu bani, trebuie sa ai alt target si situatia devine si mai complicata, trebuie sa ai alte calitati ce nici macar cu bani nu le poti castiga daca nu le ai din nastere, iar daca le ai nu ajungi sa iti pui problema de lipsa accesului la fete.

#66
Andantae

Andantae

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,844
  • Înscris: 19.09.2014

 LunaCrystal, on 28 noiembrie 2014 - 14:14, said:

Pa uite simplu, cand esti singur stai in garsoniera sau apartament, mergi cu mijloace de transport in comun, faci economie la haine si utilitati. Daca vrei sa nu mai fi singur pai trebuie masina si nu oridecare, mai trebuie si sofer, trebuie casa/vila, trebuie iesi mai dese si in locuri de fite, nu din cele mai ieftine, trebuie haine de firma si mereu noi si la moda, trebuie sa faci cadouri scumpe gen iphone 6. Altfel pitipoanca pleaca la altul care are astea. Nu neg ca s-ar putea si cu doar cu 300-500 de euro/luna, dar atunci inseamna ca ai alte calitati/motive pentru care te place nu pentru bani. Oricum de socotesc pe x ani tot sunt foarte multi bani aruncati.


wow, ti-ai construit o lume a ta completa, nu? totul e meticulos aranjat si logic, asa pare, nu?


uite, hai sa-ti zic ceva, ca se poate si altfel: economisesti banii cu caldura, lumina, gazele, tigarile, bautura, n-ai nevoie de cablu si internet, mananci de 200 de lei pe luna te miri ce, completezi cu roscove si alune de padure, culegi ciuperci si le frigi pe bloc, iarna te bagi la vizuina cu ursul din padure


in 20 de ani, ai pus 25.000 de euro deoparte si poti sa-ti iei o masina draguta. cu masina, vine si pulpa.

hai, mai, gata, e simplu: in 20 de ani vei avea gagica, daca incepi chiar de maine

 LunaCrystal, on 28 noiembrie 2014 - 14:19, said:

Eu am impresia ca nu m-ai inteles/nu m-ati inteles. Nu am negat/nu neg posibilitatea de a avea ,,gagjca” si a celor care ,,nu sunt nobili”, insa daca bani nu ai (suficienti) nu prea mai existi in ochii pitipoancelor care cauta un baiat cu bani, trebuie sa ai alt target si situatia devine si mai complicata, trebuie sa ai alte calitati ce nici macar cu bani nu le poti castiga daca nu le ai din nastere, iar daca le ai nu ajungi sa iti pui problema de lipsa accesului la fete.

am impresia ca te-am mai intrebat o data: cam ce bani iti trebuie lunar ca sa ai gagica? structureaza, te rog, cheltuielile cu ea!

Edited by Andantae, 28 November 2014 - 14:21.


#67
Topcat7

Topcat7

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 234
  • Înscris: 27.09.2014

 byea, on 28 noiembrie 2014 - 14:16, said:

La puscarie a zis cineva?
Sunt multe, diferite (poti alege), cererea de barbati e mare la ele si, cel mai important, captive. Adica sunt obligate sa stea acolo, nu pot fugi de tine.

Si cum ajungi acolo?
Cica ajunge unu la puscarie si il iau astia la instructaj:
- Aici noi ne impartim in doua grupuri: Barbati si "fetite"! Tu ce vrei sa fii?
- Domane fereste, eu sunt barbat.
-Ok atunci! Azi e joi, azi **** **** la fetite.

#68
RealThing

RealThing

    paid assassin

  • Grup: Moderators
  • Posts: 28,553
  • Înscris: 06.02.2006

 LunaCrystal, on 28 noiembrie 2014 - 14:14, said:

Unde? ,,SL” aia ar trebui interzisa, nu se discuta asa ceva, mai ales in public.

Asa e, cei care n-au stomc de asa ceva e mai bine sa stea deoparte

Quote

Pai sa zicem ca ai cheltui cu o fata 300-600 de euro lunar, nu cumva in 5 ani se aduna zeci de mii de euro aruncati in vant pe cadouri, pofte si cerinte ca sa fi placut fetelor ?

Cu 300-600 euro lunar rupi gura targului cu ce apari langa tine, asta daca nu esti...tu.

Quote

Pa uite simplu, cand esti singur stai in garsoniera sau apartament, mergi cu mijloace de transport in comun, faci economie la haine si utilitati. Daca vrei sa nu mai fi singur pai trebuie masina si nu oridecare, mai trebuie si sofer, trebuie casa/vila, trebuie iesi mai dese si in locuri de fite, nu din cele mai ieftine, trebuie haine de firma si mereu noi si la moda, trebuie sa faci cadouri scumpe gen iphone 6. Altfel pitipoanca pleaca la altul care are astea. Nu neg ca s-ar putea si cu doar cu 300-500 de euro/luna, dar atunci inseamna ca ai alte calitati/motive pentru care te place nu pentru bani. Oricum de socotesc pe x ani tot sunt foarte multi bani aruncati.

In prostia ta totusi ai ghicit si motivul aberatiilor de mai sus. Ti-am marcat cu rosu, poate-poate iesi din filmul asta.

#69
Andantae

Andantae

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,844
  • Înscris: 19.09.2014

 LunaCrystal, on 28 noiembrie 2014 - 14:14, said:


Pa uite simplu, cand esti singur stai in garsoniera sau apartament, mergi cu mijloace de transport in comun, faci economie la haine si utilitati. Daca vrei sa nu mai fi singur pai trebuie masina si nu oridecare, mai trebuie si sofer, trebuie casa/vila, trebuie iesi mai dese si in locuri de fite, nu din cele mai ieftine, trebuie haine de firma si mereu noi si la moda, trebuie sa faci cadouri scumpe gen iphone 6.


wow, acum am vazut asta. this is gold

asa, deci....masina cu sofer, vila cu piscina si nopti in Cannes


@Luna Crystal, nu crezi c-ar fi bine ca parintii sa-ti taie accesul la torrentzi?  te uiti numai la prostii

#70
667

667

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 2,214
  • Înscris: 04.02.2012

 LunaCrystal, on 28 noiembrie 2014 - 14:14, said:

Pai sa zicem ca ai cheltui cu o fata 300-600 de euro lunar, nu cumva in 5 ani se aduna zeci de mii de euro aruncati in vant pe cadouri, pofte si cerinte ca sa fi placut fetelor ?

Cum dracu  sa cheltui cu o fata intre 1350 si 2700 lei lunar mai omule? Posted Image

Edited by 667, 28 November 2014 - 14:29.


#71
Ciuciulete

Ciuciulete

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,774
  • Înscris: 23.10.2011

 LunaCrystal, on 28 noiembrie 2014 - 14:19, said:

trebuie sa ai alte calitati ce nici macar cu bani nu le poti castiga daca nu le ai din nastere, iar daca le ai nu ajungi sa iti pui problema de lipsa accesului la fete.
Esti prea *apocaliptic*. In zilele mele bune imi puneam o sapca pe cap, trageam un tricou si niste bermude pe mine si combinam gagici.

#72
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,572
  • Înscris: 20.10.2006

 Andantae, on 28 noiembrie 2014 - 14:21, said:

1. hai, mai, gata, e simplu: in 20 de ani vei avea gagica, daca incepi chiar de maine

2. am impresia ca te-am mai intrebat o data: cam ce bani iti trebuie lunar ca sa ai gagica? structureaza, te rog, cheltuielile cu ea!
1. Asta daca as si vrea, dar nu vreau gagica, sa le fie de bine si sa isi tina ofertele pentru altii. Si nu ar merge faza cu 20 de ani, ca e vorba de cheltuieli lunare, sau zici sa strangi bani 20 de ani ca sa iti permiti un an sa ai prietena ?

2. Pai uite foarte sumar ceva pentru o relatie cu o fata ,,care e pe interes”, suma necesara e de cel putin 800 de euro/luna:

- 4 iesiri la club pe luna cam 200-300 de euro
- cel putin 20 de iesiri la pizza 200 de euro
- excursie la munte/mare macar un week-end pe luna 300-350 de euro
- cadou pentru ea - macar 50-70 euro/luna (ceva cosmetice)

astea ce imi vin in minte acum, cum mi-as imagina eu viata cu o prietena. ,,Bonus” trebuie sa renunti la libertati, spre exemplu sa nu mai faci sport, sa nu vorbesti cu alte fete, etc.

Edited by LunaCrystal, 28 November 2014 - 14:33.


Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate