Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Google Sheet - Referire la textul...

De ce vor atația politicieni...

ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?
 Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...

Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...
 Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...

joc idem Half Life gratis

PC game stream catre Nvidia Shiel...
 Pompa de apa HEPU ?!

Vreau o masina electrica de tocat...

Cum ajunge remorca de tir inapoi ...

Alt "Utilizator nou" pe T...
 

Unde gasesc femei?

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
391 replies to this topic

#37
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,505
  • Înscris: 20.10.2006

View Post667, on 28 noiembrie 2014 - 12:46, said:

Acum lasand mistourile la o parte, femei gaseti la orice pas. Problema s-ar putea sa fie la tine.
Mai precis cel mai probabil lipsa banilor suficienti.

#38
667

667

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 2,214
  • Înscris: 04.02.2012

View PostLunaCrystal, on 28 noiembrie 2014 - 12:51, said:

Mai precis cel mai probabil lipsa banilor suficienti.
Sau poate arata asa

[ http://www.timesnewroman.ro/files/attach/images/stories/TARAN-IN-ITALIA.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

[ http://altfeldestiri.ro/wp-content/uploads/2014/04/jurnalul-unui-cocalar.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Edited by 667, 28 November 2014 - 12:54.


#39
ASCENDED

ASCENDED

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,749
  • Înscris: 02.07.2010
De fapt nu se mai găsesc femei.
Sunt o specie pe cale de dispariție,binențeles că protejată prin lege(sunt interzise violurile femeilor reale).

Cum unde?
În viața reala/
Caută în lumea din jurul tău,pe o arie mai mare și vei găsi cel puțin una.
Dar cred că asta e topic de troleală.

#40
tom_1133

tom_1133

    utilizator Linux Mint

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 12,716
  • Înscris: 10.02.2011
Aveti grija ce il sfatuiti pe @initiator, mie imi pare a fi la o rascruce d.p.d.v psihologic si poate oricand sa o ia pe calea cea stramba.
Maine poimanie vom afla ca unu' a ucis mai multe femei motivand ca

View PostFrom 28 noiembrie 2014 - 11:03:

se simtea incomplet si plus cand vedea pe alti ca stau cu femei si el nu are, se simte ca un prost...

Am avut nesansa sa intalnesc oameni ca el, si in plus sigur va amintit ca si voi ati trecut prin asa ceva in copilarie/adolescenta dar va sprijinit familia ori prietenii de nu ati devenit labili psihici.
Acum nu zic sa il sprijinim emotional pe acest anonim sa nu devina vreun labil psihic degenarat;
dar totusi daca va deveni labil psihic degenarat asta va fi din cauza ca este luat in ras aici pe Forum.Softpedia, iar sansele ca el sa repete masacrul de la coaforul Perla din Bucuresti sunt foarte maricele.


Asadar, nu va mai bateti joc de el, fie oferiti un sfat cat de cat pretinent fie va abtineti  Posted Image

#41
mihaitzar

mihaitzar

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 724
  • Înscris: 29.05.2004
Nu e ca o sugestie, dar e interesant unde altii au cautat femei: [ http://www.sabinacornovac.ro/wp-content/uploads/2014/10/femei_wc.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

#42
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,505
  • Înscris: 20.10.2006
Apuca-te de baut si fumat. O sa fi fericit si fara prietena daca o tii tot in betie. E si mult mai ieftin si simplu.

Edited by LunaCrystal, 28 November 2014 - 13:16.


#43
Ciuciulete

Ciuciulete

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,774
  • Înscris: 23.10.2011

View Post667, on 28 noiembrie 2014 - 12:46, said:


Acum lasand mistourile la o parte, femei gaseti la orice pas. Problema s-ar putea sa fie la tine.
Exact, femei sunt destule, problema e la el.

Daca ar arata ca individul din prima poza postata de tine, ar avea gagici. Am vazut astfel de indivizi combinati cu niste piţi perfect eligibile.

View Posttom_1133, on 28 noiembrie 2014 - 12:58, said:


Asadar, nu va mai bateti joc de el, fie oferiti un sfat cat de cat pretinent fie va abtineti  Posted Image
Ca sa ii oferim un sfat bun, ar trebui sa stim mai multe despre el.

#44
667

667

    Senior Member

  • Grup: Validating
  • Posts: 2,214
  • Înscris: 04.02.2012
Pt initiator

-fi simpatic, glumet - adica sa se poata intra usor in vorba cu tine
-comporta-te ca un barbat, nu te plange unei femei
-ai grija sa nu vorbesti prostii
-fa sport
-imbraca-te decent
-tunde-te
-barbiereste-te
-foloseste after shave
-fa dus minim o data in zi
-foloseste gel de dus si spray dupa dus
-fa-ti dantura daca ai probleme
-spala-te pe dinti
-cauta mai multe optiuni, daca nu merge cu una sa mearga cu alta

Edited by 667, 28 November 2014 - 13:23.


#45
Lesbianu

Lesbianu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,088
  • Înscris: 07.01.2006

View PostCiuciulete, on 28 noiembrie 2014 - 13:17, said:

Ca sa ii oferim un sfat bun, ar trebui sa stim mai multe despre el.
Nu este necesar, avem nevoie doar de o poza cu el.

@initiator Pune o poza cu tine pentru a primi sfaturi la obiect.

#46
Ciuciulete

Ciuciulete

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,774
  • Înscris: 23.10.2011

View PostLesbianu, on 28 noiembrie 2014 - 13:20, said:

Nu este necesar, avem nevoie doar de o poza cu el.
Da, dar poate baiatul arata banal/normal, si atunci problema se complica mult.

#47
Andantae

Andantae

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,844
  • Înscris: 19.09.2014

View PostTavi24, on 28 noiembrie 2014 - 11:34, said:

Oare asta ce stie sa faca cu bucile? Cind am trecut pe linga ea, m-am excitat de m-am ca*at pe mine!
[ http://oi61.tinypic.com/mr9y6h.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]

Prin septembrie, cind am fost la Bucare (aka Comunitatea Tabletei), am vazut multe calumea... de te c*cai pe tine! Cine stie cui se ofereau sa le fecundeze. Vreunor libidinosi materialisti care sa le exploateze toate orificiile... ca doar e alegerea lor, mutual acceptata, corect, asa-i in capitanism!
Vai, ce insensibilicos sint!

ai un discurs fix de libidinos materialist

fecundeze

toate orificiliile

la varsta ta, ma, @Tavi, ma?

la varsta ta?

View PostLunaCrystal, on 28 noiembrie 2014 - 11:56, said:

In primul rand esti sigur ca ai bani suficienti ? Sau doar visezi dar nici nu te apropii ca si sume necesare ?


S-o crezi tu.


Mai realizabil si credibil.

Nu dispera si nu te mai gandi la ele, lasa-le incolo de fete ca poti trai si fara ele, si inca poate chiar mai bine si mai fericit si vesel. Traieste-ti viata, nu cauta fete!

P.S. Oare de ce am eu impresia ca nu ar trebui sa postez pe acest topic deoarece va fi mutat de pe aria dezbateri unde e acum cand scriu acest post pe aria interzisa, imorala si indecenta ?

pai, acolo si trebuie sa fie


incerc sa pricep treaba cu albastru  Posted Image

viata fara fete....ok, sa zicem ca merge. da' de ce?

View PostLunaCrystal, on 28 noiembrie 2014 - 12:03, said:

Si cautand singurul lucru pe care il va reusi este sa isi faca ganduri negative/rele, sa devina frustrat, trist, etc. nu mai bine vesel si fericit mereu ?

vesel si fericit mereu, fara gagici si fara nicio distractie, inseamna altceva

#48
Lesbianu

Lesbianu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,088
  • Înscris: 07.01.2006

View PostCiuciulete, on 28 noiembrie 2014 - 13:26, said:

Da, dar poate baiatul arata banal/normal, si atunci problema se complica mult.
Ai dreptate, dar macar ne lamurim ca nu are 3 ochi si o singura spranceana... Atunci clar trebuie sa primeasca sfaturi doar despre abordarea gagicilor si cum sa se comporte cu ele.

#49
Andantae

Andantae

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,844
  • Înscris: 19.09.2014

View PostLunaCrystal, on 28 noiembrie 2014 - 13:06, said:

Apuca-te de baut si fumat. O sa fi fericit si fara prietena daca o tii tot in betie. E si mult mai ieftin si simplu.

Posted Image Posted Image

cel mai probabil, ar fuma un pachet de tigari si s-ar imbata singur, in casa. zi de zi, pana ajunge in cea mai cumplita depresie. si la sinucidere, evident

iti suna cunoscut? :)

#50
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,505
  • Înscris: 20.10.2006
Nu cumva s-ar inveseli si ar si uita de fete daca s-ar imbata ? Si unde am zis de casa ceva, exista localuri, carciumi.

View PostAndantae, on 28 noiembrie 2014 - 13:35, said:

vesel si fericit mereu, fara gagici si fara nicio distractie, inseamna altceva
Unde am scris fara distractii ? Din contra, sa mearga sa se distreze unde si cum ii place mai mult, sa se apuce de baut si fumat, chiar si de cazinouri.

Edited by LunaCrystal, 28 November 2014 - 13:39.


#51
Sirius_B

Sirius_B

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,291
  • Înscris: 30.04.2012

View PostLunaCrystal, on 28 noiembrie 2014 - 13:38, said:

Unde am scris fara distractii ? Din contra, sa mearga sa se distreze unde si cum ii place mai mult, sa se apuce de baut si fumat, chiar si de cazinouri.

tu esti nebun bocna.

#52
Andantae

Andantae

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,844
  • Înscris: 19.09.2014

View PostSirius_B, on 28 noiembrie 2014 - 13:39, said:


tu esti nebun bocna.

Posted Image Posted Image

il poti condamna?

View PostLunaCrystal, on 28 noiembrie 2014 - 13:38, said:


Unde am scris fara distractii ? Din contra, sa mearga sa se distreze unde si cum ii place mai mult, sa se apuce de baut si fumat, chiar si de cazinouri.

pai, daca n-ai bani de gagici, de unde dracu ai bani de bautura, tigari, CAZINOURI?

si, tot nu inteleg, ce tot ai tu cu gagicile de indemni atata la fereala de ele? pana si mentiunea unei ariid e pe SP iti starneste repulsie. se poate cumva sa te dezguste?

#53
LunaCrystal

LunaCrystal

    Clubbing is life!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,505
  • Înscris: 20.10.2006
Nu crezi ca ,,gagicile” sunt mult mai scumpe ? Ce bine ar fi sa coste doar cat bautura si tigarile, insa ma tem ca depasesc si costurile unui bmw poate si x6.

Nu indemn la fereala de fete, cine are acces sa profite de el, nu ma deranjeaza. Cine nu are insa sa nu se necajeasca toata ziua ca nu rezolva nimic, doar isi face gand rau. Asta e indemnul meu.

#54
Andantae

Andantae

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,844
  • Înscris: 19.09.2014

View PostLunaCrystal, on 28 noiembrie 2014 - 13:46, said:

Nu crezi ca ,,gagicile” sunt mult mai scumpe ? Ce bine ar fi sa coste doar cat bautura si tigarile, insa ma tem ca depasesc si costurile unui bmw poate si x6.

Nu indemn la fereala de fete, cine are acces sa profite de el, nu ma deranjeaza. Cine nu are insa sa nu se necajeasca toata ziua ca nu rezolva nimic, doar isi face gand rau. Asta e indemnul meu.

Posted Image Posted Image


ti-am zis pana acum ca tu esti cel mai tare user ever?  Bubble-Boy-ul perfect, nascut ieri


amice, nu cred ca-si permite nimeni de p-aici sa umble cu Naomi Cambell...  Chiar X5, da-o dracu de treaba. ziceam si eu ca cheltuiesti echivalentul unei Dacii cu-o pulpa oarecare, da chiar X5?

apropo, da cum crezi tu c-ar arata structura cheltuielilor cu-o gagica? ca sa facem comparatia cu cazinoul...

Edited by Andantae, 28 November 2014 - 13:51.


Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate