Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...
 Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat
 Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate
 Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

S-a dus seceta pedologica?
 

Scrisoarea deschisă a Diasporei catre K.I

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
41 replies to this topic

#37
vio69a

vio69a

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 69,266
  • Înscris: 28.05.2013

 bluebyte, on 23 noiembrie 2014 - 20:34, said:

Deci el a avut exact aceleasi lucru in program ca si strada.

Nu e ceva magulitor, cred.
Presedintele conduce strada, nu se lasa condus de ea.

#38
bluebyte

bluebyte

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,538
  • Înscris: 30.05.2014

 vio69a, on 24 noiembrie 2014 - 00:19, said:

Nu e ceva magulitor, cred.
Presedintele conduce strada, nu se lasa condus de ea.


Vio, baga tuica in dulap si du-te la bubu.
Cand te trezesti fa-ti o cafea, poate vorbesti mai pe intelesul tuturora.
Sunten oricum saturati de bazaconiile debitate de tembelul de Ion Cristoiu.

#39
Lolopoco

Lolopoco

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 17.08.2012
Dacă ești împotriva înstrăinării resurselor naturale aproape pe moca, atunci ești catalogat hipster, hipiot si fascist. Voi chiar citiți ce scrieți?
Sunteți plătiți la numărul de mesaje sau pe oră?
Dacă o faceți din voluntariat, din propriile voastre convingeri, atunci nu mai există speranță pentru persoanele voastre.
Eu unul nu pot să mă prostituez, pentru bani castigati ușor sau pe gratis, din prostie.

#40
Kyth

Kyth

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,012
  • Înscris: 22.05.2013
Tocmai PDL-ul care l-a sprijinit pe mirobolantul Iohannis a sustinut in disperare "instrainarea resurselor naturale aproape pe moca". Ce s-ar face basismul fara memoria selectiva?

Si da, sunt platit de Voiculescu, de Partidul Comunist Chinez si de Kim Jong-un. :facepalm:

#41
Lolopoco

Lolopoco

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,033
  • Înscris: 17.08.2012
In cazul tau, cred că o faci din propria convingere.
PS să nu uităm că am avut de ales intre un mincinos arogant (plus că a avut o campanie de mahala) si un necunoscut cu bun simt. Normal că lumea nu l-a ales pe Fonta, pentru că este de doi ani în guvern si lumea a văzut ce fel de om este. Dacă Fonta nu intra in guvernul, sau dacă alegerile prezidentiale erau cu doi ani în urmă, atunci lumea nu stia ce fel de om este si era el votat de majoritate.
Eu unul mă bucur că am scăpat de Fonta. De când este în guvern mi-am făcut o părere despre el, fără ajutorul lui Aneta 3 sau Labe1. Mi-am luat informatiile de peste tot, cât mai"brute", apoi le-am rumegat cu capul meu. Nu am acceptat niciodată ca cineva să-mi scuipe in gură informatia gata mestecată.

Edited by Lolopoco, 24 November 2014 - 10:53.


#42
active95

active95

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,920
  • Înscris: 29.03.2005

 claudiujipa, on 21 noiembrie 2014 - 15:58, said:

devii obositor cu prostia asta;
Cozi la vot s-au inregistrat in diaspora pe 22 Decembrie; Adica in turul doi, cand, surpriza, lumea tot de voi voia sa scape;

Aia a fost o situatie neprevazuta; Acum a fost premeditare; Si in turul 1 si in turul 2 aceasi situatie; Plus minciunile cretinului ala de l-a avut pesede candidat; Plus milogeala aia sinistra a lui morlatean;

Nu zic ca am aceeasi acuitate vizuala, ca acum 20 de ani, asa ca daca nu va cer prea mult mai uitati-va o data si poate confirmati data de 23 NOIEMBRIE 2009, care insemna, SOC si GROAZA turul 1, turul 2 desfasurindu-se pe 6 Decembrie 2009, in turul 2, la Paris reusind sa voteze de 3 ori mai multi desigur Posted Image
Asta ca sa nu spun ca in turul 1 2014, ponta nu avea nevoie sa premediteze nimic, doar o farima de inteligenta fiind necesara pt a realiza ca ponta victor intra in turul 2 sigur.
Inteleg ca trebuie bagat sub pres cit mai repede, ca nu cumva diaspora sa-si aduca aminte, asa ca ma scuzati ca o tot repet Posted Image

Edited by active95, 25 November 2014 - 14:26.


Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate