Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto
 Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare
 Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT
 Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...
 

win 7 stricat dupa instalare antivirus

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
1 reply to this topic

#1
41ex

41ex

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,989
  • Înscris: 22.01.2013
am luat de pe net NIS plus NTR2014.exe pt resetare trial dar am instalat NIS-ul luat de pe site-ul oficial fiindca era mai mare cel luat avea 175mb iar cel luat de pe site 195mb.

l-am instalat pe ce oficial, toate bune, am intrat in safe mode pt acel NTR iar dupa restart nu mai recunoaste windows-ul 7 scriind: the boot selection failed because a requiered device is inaccessibe. si status: 0xc0000225

s-a intamplat din cauza ca nu l-am isntalat pe cel luat impreuna cu crack-ul? virusi nu au, i-am scanat.

nu am fost atent si ce luat de pe site e totusi o versiune mai noua, 21.1.0 fata de celalalt 21.0.0 .

mai pot face ceva acum in afara de o noua reinstalare?

#2
Sempiternal

Sempiternal

    // Mastermind \\

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,646
  • Înscris: 05.05.2013

View Post41ex, on 28 decembrie 2013 - 21:10, said:

am luat de pe net NIS plus NTR2014.exe pt resetare trial dar am instalat NIS-ul luat de pe site-ul oficial fiindca era mai mare cel luat avea 175mb iar cel luat de pe site 195mb.

l-am instalat pe ce oficial, toate bune, am intrat in safe mode pt acel NTR iar dupa restart nu mai recunoaste windows-ul 7 scriind: the boot selection failed because a requiered device is inaccessibe. si status: 0xc0000225

s-a intamplat din cauza ca nu l-am isntalat pe cel luat impreuna cu crack-ul? virusi nu au, i-am scanat.

nu am fost atent si ce luat de pe site e totusi o versiune mai noua, 21.1.0 fata de celalalt 21.0.0 .

mai pot face ceva acum in afara de o noua reinstalare?
Pirat bun mai esti:

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate