Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme
 Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel
 [Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali
 Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic
 

Jocurile multiplayer si Quiterii

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
Soacra

Soacra

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 409
  • Înscris: 04.06.2004
Buna,

Cred ca cel mai rau lucru care se poate intampla intr-un joc multiplayer este NU sa iei bataie de la adversar ci sa te trezesti cu buza umflata, in momentul cand ai un avantaj.
Ma refer la "quiter", prietenul tau in care ti-ai pus speranta ca-ti va oferi cateva ore de adrenalina si distractie si, in momentul cand se simte in dezavantaj, da quit la joc.
Mie mi se pare o lipsa de onoare.
Poate ca eu sunt prea idealista.
Voi ce parere aveti? Cum ar trebui tratati astfel de jucatori?
Mi se pare ceva de neacceptat ca, dupa ce te chinui cateva ore sa te trezesti cu cutitul infipt in spate.

#2
WizzBizz

WizzBizz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 430
  • Înscris: 27.09.2005
Jocul ar trebui sa ramana joc si atunci cand, din anumite motive, esti obligat sa pierzi... Eu nu privesc jocurile in multiplayer ca o modalitate de perfectionare a carierei mele de gamer, ci mai degraba ca o distractie de calitate.

Cum ar trebui sa fie tratati astfel de jucatori??? KICK si BAN.  :D

#3
necromanc

necromanc

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,563
  • Înscris: 24.07.2002
Prin abandonul adversarului rezulta victoria ta, deci tot victorie se numeste chiar daca e mai scurta sau mai lunga, tu ti-ai impus respectul.

#4
Soacra

Soacra

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 409
  • Înscris: 04.06.2004
Din pacate iti ia si satisfactia pentru ca nu ma refer la cel care spune: gata, mai am cativa tarani, m-ai batut!" ci e vorba de cel care zice ca "mi-a iesit din joc" si ca nu se pune victoria.

#5
Kwarrasha

Kwarrasha

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 809
  • Înscris: 30.07.2005
e aiurea rau cand se intampla asta ... mai ales la CS pe reeta, FIFA, si altele ... gen Q3 ... iti transpira mana pe mouse, innebunesti, iti crapa placa video de la atatea fraguri ...

Connection with other player lost ...

:death: -> asta ar trebui sa se intample

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate