Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...
 Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat
 Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate
 Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

S-a dus seceta pedologica?
 

Voyo România

- - - - -
  • Please log in to reply
379 replies to this topic

#163
StarSteel

StarSteel

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,289
  • Înscris: 06.10.2006

View Poststarsteel, on 12 iunie 2021 - 10:10, said:

Alta mizerie, bag perioada de proba insa nu ofera acces la meciurile campionatului european.....clar, o panarama! Le-am donat 0.25 bani! Prin aplicatia din magazin play fara operator favorit ca digi nu l-am regasit in optiuni desi anunta ca au cu 17.5 lei luna (3 euro+tva) iti ofera o perioada de proba 7 zile fara acces cu 0.05 Euro dupa care reinoire automata pe o luna cu 4.76 euro.
Sunt dator cu o rectificare si o scuza, si-au respectat promisiunea oferind gratis 7 zile accesul pe platforma, inclusiv la meciurile campionatului european! Mea culpa!

#164
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
[ https://i.gyazo.com/b93ddc93aed24ed1b6a8558daf63f492.jpg - Pentru incarcare in pagina (embed) Click aici ]
Bravo ba baieti, vedem si noi scorul daca e.
Mihai Crăciun comentează partida dată în exclusivitate pe Voyo.

LATER EDIT: Au mutat textul in dreapta.

#165
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
10 meciuri în patru ore pe VOYO şi PRO X. Cred că şi-au trezit şi cei mai puţin folosiţi comentatori... (toate meciurile au comentator, nu ca la Eurosport unde doar cel de la TV are şi restul sunt fără)
Ăsta e un lucru de apreciat la PRO, că au ales să comenteze toate partidele. Felicitări.

#166
rotnic

rotnic

    Proud "United Gashka" member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,794
  • Înscris: 28.11.2005
Azi transmit doar 2 meciuri? Atat gasesc pe site.

#167
antetokoumpo

antetokoumpo

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 152
  • Înscris: 25.07.2017
dupa parerea mea nu a meritat relansarea asta, chiar sunt adevarati fomisti daca au pus serialele vechi intr-un paywall masiv.

#168
Fly_85

Fly_85

    #5

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,265
  • Înscris: 15.06.2014
voyo este disponibil si pe Android tv. acum am dat de el pe un tv Sony

#169
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Marcel pe Voyo sunt atâtea filme bune cat n-au fost niciodată pe Netflix. Crede-mă, chiar merita sa te abonezi la Voyo. Cât despre antena play, n-am idee.

#170
mannick

mannick

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,039
  • Înscris: 08.08.2018
Niste exemple, te rog, nu strica sa avem ceva backup pentru weekend-urile de leneveala

#171
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,763
  • Înscris: 09.05.2005

View PostSynOfficial, on 16 ianuarie 2022 - 08:26, said:

Marcel pe Voyo sunt atâtea filme bune cat n-au fost niciodată pe Netflix.

Cum ar fi?

#172
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Îți dau o listă mâine dimineață.

#173
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020

View PostLensFlare, on 16 ianuarie 2022 - 16:56, said:

Cum ar fi?
Ghost Busters 1/2, London Has Fallen, Undisputed 2, Cosmic SIn, Running Scared, Vengeance: A Love Story, Kickboxer 1/2, Contra Timp, Jocul Asasinilor, Hunt to Kill, Glonț în cap, Ninja 1/2, Instrumente mortale: Orașul oaselor, Riddick, Prețul răzbunării, Greu de pensionat 1/2, Insurgent, Câine de luptă, Justiție împotriva sistemului, Solomon Kane, Cei trei muschetari, Misiune pe MS One, Dredd Ultima Judecată, Șase gloanțe - acțiune

Seducătorul fără chip, De ce eu, Reconstituirea, Medalia de onoare, Weekend cu mama, Breaking News, În inima problemei, Dragoste pe insula Harbour, Fire&Ice Cronicile dragonului, Insula Delfinilor, Anotimpul vrăjitoarei, Dragul meu John, Refugiu pentru viață, Alexandru, Jaful de pe Baker Street, Prizonieri, Red Dog: True Blue, Vacanță cu surprize, Armăsarul lui Megan, Furie și răzbunare, Luptând cu focul, Justiție pe cont propriu, Linia de urgență - dramă

Sunt și mai multe comedii + toată seria BD și Mărgelatu, plus niște filme de familie și romance.

Chiar ai ce alege, crede-mă. Și marea majoritate sunt filme de cinema, deci filme bune, nu petarde ca pe Netflix. Sunt filme cu mesaj majoritatea, nu doar de pierdut timpul. Filme cu adevărat bune.

#174
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,763
  • Înscris: 09.05.2005
Pai alea sunt toate filmele de pe platforma

#175
crursu

crursu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,253
  • Înscris: 05.12.2010
Sunt varză, dacă și ăstea sunt filme pe care să le plătești 😀

#176
parabellum

parabellum

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,454
  • Înscris: 06.01.2010
Mortal Instruments: City of Bones si Ghostbusters 1 & 2 exista in acest moment pe Netflix. La celelalte n-am verificat, dar cateva sigur au existat la un moment dat. Adica pretentia ca

Quote

n-au fost niciodată pe Netflix
e falsa.

#177
SynOfficial

SynOfficial

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 699
  • Înscris: 10.11.2020
Parabellum te felicit că scoti din context o frază și te plângi că n-are sens. Era vorba că sunt mai multe filme bune pe Voyo decât n-au fost niciodată pe Netflix, nu că nu au fost niciodată.

#178
ritz

ritz

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 494
  • Înscris: 21.11.2005
Voyo și antena play sau dacă n-ai ce face cu banii tăi.

#179
parabellum

parabellum

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,454
  • Înscris: 06.01.2010

Quote

Era vorba că sunt mai multe filme bune pe Voyo decât n-au fost niciodată pe Netflix
Nu ti se pare penibil sa dai o lista foarte limitata unde prin sondaj pot fi gasite filme care sunt acum pe Netflix si altele care au fost macar o data?

Cat despre 'bune', de gustibus...

#180
LensFlare

LensFlare

    Tin Foil Mask Society

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,763
  • Înscris: 09.05.2005

View Postparabellum, on 17 ianuarie 2022 - 16:39, said:

Nu ti se pare penibil sa dai o lista foarte limitata unde prin sondaj pot fi gasite filme care sunt acum pe Netflix si altele care au fost macar o data?

Nu ai inteles, alea sunt cam toate filmele straine de pe Voyo, in rest sunt doar cateva filme vechi romanesti (cu accent pe "cateva") si emisiunile / serialele lor.

View PostSynOfficial, on 17 ianuarie 2022 - 16:23, said:

Era vorba că sunt mai multe filme bune pe Voyo decât n-au fost niciodată pe Netflix, nu că nu au fost niciodată.

Sunt o gramada filme mult mai bune pe Netflix, sa fim seriosi, doar trebuie sa le cauti, nu ti le pune pe prima pagina ca nu sunt asa noi.

P.S. Asta ti-o spune unul care nu e fan Netflix, mai ales nu sunt fan al productiilor in care si-au bagat ei coada si au facut sa fie bine pentru toti si sa nu se supere nicio rasa, sex etc.

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate