Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Blocurile goale! Orase in car...

Motorul pe benzina 1.0 SCe65

Mostenire In 1986

Lentile sferica pentru astigmatism
 Problema inlocuire usa spate A6 C...

Ce gen de muzica este?

Drepturile copiilor, in numele &#...

Mocheta peste parchet cu incalzir...
 La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!
 La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...
 

STEAUA

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
9913 replies to this topic

#73
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
normal ca Steaua joaca bine. Asta se datoreaza foarte foarte mult mediei de inaltime...pai inainte erau numai mitici...Pompiliu Stoica pe stanga, P Marin pe dreapta, Fl. Dumitru mijlocas dreapta, Laurentiu Dinita in atac, Dorinel Munteanu la mijloc, Baciu in centru apararii.......

#74
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
conteaza si asta..dar conteaza mult si mentalitatea pe care le`a impus`o Oleg . ATAC ..se stie ca atacul este ce`a mai buna aparare..si la Steaua sa modelat tactica asta destul de bine pe echipa..in schimb Oli  joaca mai defensiv..omoara spectacolul si nu se potriveste stilul asta Stelei (sper sa ma insel daca vine el antrenor)

#75
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
Steaua 2 - 2 Fc Vaslui ..a fost un joc mai slab al Stelei..care cred eu ..ia subestimat pe vasluieni..care si`au dat toata silinta sa faca un meci bun. Oricum sper sa`si schimbe mentalitatea asta..si sa joace TOATE meciurile cu daruire si cu suflet.

#76
woulfy

woulfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,562
  • Înscris: 11.12.2003
Am fost si "ajutati" de arbitru. Paraschiv clar nu a avut nici o intentie sa-i sparga aluia fata, ca asa s-a intamplat, asa e viata... e fotbal nu balet. Deci nu era nici un motiv pt rosu.
Ma intreb de ce nu s-a luat aceeasi masura si la meciul rapid-steaua cand radoi a fost luat pe sus... (adica sa revina arbitru si sa dea rosu)
Hmm....

#77
Lorenz0

Lorenz0

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 01.12.2005

Vizualizare mesajReKo, pe Dec 2 2005, 12:38, a scris:

Halmstad a eliminat pe Sporting Lisabona si a condus mult timp Sampdoria cu 1-0. In Ghencea a fost zdrobita... Eu cred ca echipa poate ajunge in finala si cu putin noroc.

Pentru a ajunge in finala trebuie sa treaca de RAPID , chiar daca nu va fi in finala mai departe ca RAPID nu trece asa ca puteti sa stati linistiti. :D


FORZA RAPID!!!

#78
menelaos

menelaos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 241
  • Înscris: 28.12.2002
Pt calificarea in primavara FELICITARI. Pt campionat lasati-o mai moale ca jucati la fel de prost ca noi (a se vedea Dinamo).
Una peste alta frumoasa calificare in primavara. BRAVO!

#79
Lorenz0

Lorenz0

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 6
  • Înscris: 01.12.2005
In campionat cam scartaie Rapidu dar se axeaza mai mult pe Cupa UEFA.Felicit echipa Dinamo pt locul din campionat si dupa cate vad s-au mai trezit din somn fiind poate prea tarziu pt viitorul echipei in europa sezonu asta. B)




free :peacefingers:

#80
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Frumos golul lui Bostina. Atat. In rest, vorba lui protasov...in jocul asta s-au facut toate greselile posibile.

#81
X5

X5

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 559
  • Înscris: 20.02.2004
Gigi cheltuie bani pe toate porcariile si nu are 200 000$ sa bage in gazon...e jalnic.

#82
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004

Vizualizare mesajX5, pe Dec 6 2005, 12:23, a scris:

Gigi cheltuie bani pe toate porcariile si nu are 200 000$ sa bage in gazon...e jalnic.

:death:
asa e, o porcarie sa faci 180 de case... <_<

#83
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
A spus ca va baga banii in gazon..ca nu se mai poate..sper sa se si tina de cuvant..si sa aduca si 2-3 jucatori cel putin la fel de buni ca titularii !

#84
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Deja a adus un jucator foarte bun. Un jucator care mi-l doream. Cel mai bun jucator de la Farul Constanta a ajuns la un acord cu Steaua. Vasilica Cristocea vine in Ghencea !!!!

#85
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
A cazut de acord  cu Cristocea? Vine la Steaua ?

Edited by reico, 06 December 2005 - 22:04.


#86
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
Cica Oprita si Baciu se vor transfera la Poli TM. Nush ce vrea sa faca Gigi..dar daca ii aduce pe Cristocea..si vrea sa`l ia si pe Viorel Moldovan si mai pe careva..atunci e o mutare buna daca tinem cont ca Oprita a fost mai mult accidentat si nu a prins echipa(cu toate ca e un jucator talentat si promitator).Oricum sper ca mutarile sa fie in favoarea Stelei.

#87
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Mi se par ok mutarile...sper sa-l aduca dupa cum s-a vehiculat pe Caramarin si Gigel Coman in detrimentul celor de mai sus

#88
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
mai oierul vostru nu este asa prost cum pare,cica preluarea argesului a fost dorita in momentul cand i s-a cerut pe.,prepelita 800000 de euroi asa cu 1 bulion prelua 22 jucatori <_<

#89
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
lol..sa mai desteptat si el :) daca face ceva...sa faca macar ceva bun ptr Steaua !

se aude ca ar fi vorbit Oli cu Gigi sa`i ia si pe Gigel Coman , Caramarin si V.Moldovan de la Poli. Cred ca ar face un lucru bun sa`i transfere !

#90
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Imi pare rau pentru ca pleaca Dinita...dar ma bucur ca se va duce intr-un loc unde va prinde primul 11 si atunci Steaua isi va da seama ce a tinut pe bara si ce a pierdut. Cel mai probabil la Poli Timisoara sau FCM Bacau.

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate