Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare bicicleta MTB copil 1...

Denon AVR 1804

Texte și mesaje funny pe sit...

Recomandari carti non-fictiune
 Cat costa un pui la rotisor?

cum leg firele de la o pompa subm...

PC Voltage +3.3V Red!

Cum conectez la net o centrala Fe...
 w11 nu mentine profil power proce...

DIGI se lanseaza in Belgia cu ser...

Setari XMP ram pentru 5900x - BSO...

Iphone 13, 14 sau 15?
 Dune: Prophecy (2024 _ ...)

DMSS problema

Montare parchet in balcon

Exista doar ... si restul
 

STEAUA

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
9913 replies to this topic

#109
UnForsaken

UnForsaken

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,693
  • Înscris: 11.02.2005

View PostGoofy, on Dec 9 2005, 02:23, said:

Ce sa faca ala in Ghencea??? Are 100 de ani. Pleaca Dorinel ca e batran, dar vin Moldovan si Ilies, 2 tineri promitatori in Divizia A. Stupid people, la Steaua se pare. Il dai pe Oprita, il lasi sa plece pe Protasov, dar aduci bosorogi de perspectiva? Ce naiba sa faca Olaroiu la Steaua? El e bun, dar la echipe mai micute, care se baga cu fundul in poarta si merg pe contraatac, insa asta nu e tactica Stelei.
Pacat, Steaua juca cel mai tare fotbal al sau de mult timp incoace.
Vine Moldovan la Steaua?!? VIOREL MOLDOVAN???!?!?! :nonobad:  :nonobad:  :nonobad:  :death:  :death:  :death:

View Postsoulspirit, on Dec 8 2005, 23:18, said:

ce dreaq ma...cand merge echipa bine pleaca toti.....nu mai inteleg nimic

M..e nea Jiji

FORZA RAPID

                                :peacefingers:  :peacefingers:  :peacefingers:  :peacefingers:
Smart... :deadtongue:

#110
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004

View PostGoofy, on Dec 9 2005, 02:23, said:

Ce sa faca ala in Ghencea??? Are 100 de ani. Pleaca Dorinel ca e batran, dar vin Moldovan si Ilies, 2 tineri promitatori in Divizia A. Stupid people, la Steaua se pare. Il dai pe Oprita, il lasi sa plece pe Protasov, dar aduci bosorogi de perspectiva? Ce naiba sa faca Olaroiu la Steaua? El e bun, dar la echipe mai micute, care se baga cu fundul in poarta si merg pe contraatac, insa asta nu e tactica Stelei.
Pacat, Steaua juca cel mai tare fotbal al sau de mult timp incoace.

Probabil vor avea contracte doar pana la sfarsitul campionatul. Aducerea lor este ca sa ne ajute sa ajungem cat mai departe in Cupa Uefa.

#111
Goofy

Goofy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,732
  • Înscris: 10.04.2004

View PostReKo, on Dec 9 2005, 08:30, said:

Probabil vor avea contracte doar pana la sfarsitul campionatul. Aducerea lor este ca sa ne ajute sa ajungem cat mai departe in Cupa Uefa.
Pai daca ii pastra pe Protasov, si pe restul pe care vrea sa ii dea, eu zic ca aveam sanse mai mari, decat daca aduce fosilele alea 2

#112
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
Olaroiu are tactica aia..mai defensiva..ce nu se potriveste prea bine Stelei..dar sper sa`si schimbe stilul.Pe Protasov nu`l mai poate tine..si trebuie sa aduca jucatori.
Nu cred ca va veni Ilies ..lasa`l pe ala..sa aduca alti 2-3 de valoare.s`ar putea un schimb cu Ploi ptr Baciu , Dinita si Oprita sa vina G.Coman , Caramarin si V.Moldovan..au experienta si ma gandesc ca ar ajuta echipa in cupele europene si in campionat.

#113
Volvo_Freak

Volvo_Freak

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 172
  • Înscris: 14.10.2005

View Postradumiki, on Dec 8 2005, 23:52, said:

Ilyes Robert de la Rapid e posibil sa ajunga la noi . Ura !  :coolspeak:
E cel mai bun mijlocas al lor si, fara indoiala poate fi folositor si la Steaua !
Cred ca soulspirit o croncane cu lacrimi acum ! :D

Eu inteleg ca e profesionist si o fi si bun, dar anul trecut Ilyes era sa fie linsat de suporterii Stelei la un meci de hochei cu "romanii" de la SC Miercurea Ciuc.Parerea mea este ca suporterii nici nu vor vrea sa auda de el.Nici eu

#114
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,735
  • Înscris: 13.10.2003
QUOTE: reico
Nu cred ca Poli se va desparti de Caramarin si Coman . Nu sunt sigur dar nu cred . In Romania nu prea sunt varfuri de valoare , iar cele care sunt , fie sunt scumpe ( Mazilu ) , fie inabordabile ( D.Niculaie - Rapid , Danciulescu , Niculescu - Dinamo ) fie au o anumita varsta ( ex. Moldovan ) . Cea mai buna solutie este cautarea de jucatori ceva mai ieftini ( nu de pe net ! :P  ) din strainatate , oricum in primul 11 la Steaua in acest moment este greu sa intri...


QUOTE:Volvo_Freak
  
Pana la urma e un jucator bun , peste rezervele ce le are acum Steaua pentru linia mediana . Referitor la ,, romani '' , aici in general se discuta numai despre sport , chiar daca de multe ori cu sarcasm ! Chestiile astea se discuta in Poiana ( la Iocan  :)  )

#115
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Eu m-as duce gratis daca m-ar oferta Steaua...si daca m-ar lasa clubul. :)

#116
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,735
  • Înscris: 13.10.2003

View PostReKo, on Dec 9 2005, 18:48, said:

Eu m-as duce gratis daca m-ar oferta Steaua...si daca m-ar lasa clubul. :)

Bine , si clubul ar putea fi de acord cu anumite conditii ( procent la revanzare , nr. de jocuri in prima echipa , ..e.t.c )...conteaza sa te vada cine trebuie !
  Ex: in facultate am avut un coleg fotbalist in div.C pe care l-a vrut Poli TM , suma ceruta de clubul lui ( 10 000 $ ) a terminat treaba...Acum fostul meu coleg e sef la un magazin de becuri ( noi eram studenti la textile  :)  )
Clubul nu a castigat nimic , baiatul a pierdut mult...

Sper sa ai bafta si sa reusesti sa urci ( nu te-am vazut jucand si nu stiu daca si poti!  -_-  ) , dar ...nu se stie niciodata !

#117
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004

View Postradumiki, on Dec 9 2005, 19:05, said:

Bine , si clubul ar putea fi de acord cu anumite conditii ( procent la revanzare , nr. de jocuri in prima echipa , ..e.t.c )...conteaza sa te vada cine trebuie !
  Ex: in facultate am avut un coleg fotbalist in div.C pe care l-a vrut Poli TM , suma ceruta de clubul lui ( 10 000 $ ) a terminat treaba...Acum fostul meu coleg e sef la un magazin de becuri ( noi eram studenti la textile  :)  )
Clubul nu a castigat nimic , baiatul a pierdut mult...

Sper sa ai bafta si sa reusesti sa urci ( nu te-am vazut jucand si nu stiu daca si poti!  -_-  ) , dar ...nu se stie niciodata !

ai dreptate...d'asta am si precizat "daca ma lasa clubul"...
oricum, patronu' spune ca tine la mine :)

te astept oricand la Snagov, pe celalalt teren pentru ca terenul nostru este in refacere, sper sa putem juca in retur pe el. Este mult mai bun ca cel din Ghencea si mai bun ca multe altele din A. Si totusi e un gazon din divizia C. De abia astept sa joc pe el pentru ca pe asta mi-am cam rupt picioarele pentru ca nu sunt asa mare de inaltime si-ti trebuie multa forta pe un teren mocirlos si brazde de iarba sarite din pamant...

Edited by ReKo, 09 October 2008 - 14:54.


#118
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,735
  • Înscris: 13.10.2003

View PostReKo, on Dec 9 2005, 19:13, said:

ai dreptate...dasta am si precizat "daca ma lasa clubul"...
oricum, patronu' spune ca tine la mine :)

te astept oricand la Snagov, pe celalalt teren pentru ca terenul nostru este in refacere, sper sa putem juca in retur pe el. Este mult mai bun ca cel din Ghencea si mai bun ca multe altele din A. Si totusi e un gazon din divizia C. De abea astept sa joc pe el pentru ca pe asta mi-am cam rupt picioarele pentru ca nu sunt asa mare de inaltime si-ti trebuie multa forta pe un teren mocirlos si brazde de iarba sarite din pamant...

Merci !
Sincer nu cred ca programul o sa ma lase sa ajung prea curand la Snagov desi ar fi o placere sa iti arat ca si eu stiu sa dau in minge  !
Sper sa vii tu in TM cu Steaua ( ma rog , pana ajungi acolo poate ajungi cu Sportul sau National ) si sa-mi trimiti un PM in care sa ma inviti la un suc ( de preferinta bere , cu regula : un rand tu-un rand eu ! )
:D

#119
maxymusrulz

maxymusrulz

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 25
  • Înscris: 06.12.2005
Superioara poate nu,dar unica sigur Becali e unicul cioban(vorbeste ca un cioban) care este patron de club

#120
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,735
  • Înscris: 13.10.2003

View Postmaxymusrulz, on Dec 10 2005, 14:35, said:

Superioara poate nu,dar unica sigur Becali e unicul cioban(vorbeste ca un cioban) care este patron de club.

  Ok , Becali face acum parte din familia asta a Stelei , e un veriga oarecum slaba ( nu ca e cioban - o meserie foarte onorabila alfel ... :)  )...ci datorita modului in care vorbeste si gandeste...Asta e , el a facut 300 de case pentru sinistrati pe banii lui , parlamentarii au mai avut 6 mil. de $ necheltuiti ( din banii nostrii ! <_<  ) si au hotarat sa-si schimbe masinile ( ei fac legile , puteau face o lege sa-i cheltuiasca cu sinistratii... )....Becali este un papagal , ceilalti sunt niste jigodii ...Nu am nici macar un sentiment de simpatie pentru Becali , deocamdata el da banu si deci , el dicteaza la Steaua .
  maxymusrulz cu ce echipa tii , ca sa-ti spun ce jigodie e patronul ei fara a fi nevoie neaparat sa fie cioban ? Gasesc eu ceva , de toata lumea se gaseste cate ceva daca vrei sa-l desfiintezi ! <_<

#121
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
nu il vreti si pe dolha?(pt cunascatori golha) :D  :D  :D oricum el il admira pe jiji,daca doriti pun o vorba buna(fara nici un misto)...

Edited by newrazvan, 11 December 2005 - 23:54.


#122
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,735
  • Înscris: 13.10.2003

View Postnewrazvan, on Dec 11 2005, 23:51, said:

nu il vreti si pe dolha?(pt cunascatori golha) :D  :D  :D oricum el il admira pe jiji,daca doriti pun o vorba buna(fara nici un misto)...

Pai nu merge la Dinamo ? La Don Giovanni ?
Voi rapidistii nu il vreti pe Viorel Moldovan ? :D

#123
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Vai de capu' lui, numai portar nu e Dolha...

#124
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
A zis Gigi ca aduce un portar parca si inca 2 jucatori de valoare..care or fi aia ?

#125
woulfy

woulfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,562
  • Înscris: 11.12.2003
Hmm pai se cam subtiaza lotul rau. Din ce vad din ziare toti "rezervistii" isi iau viteza fiecare incotro poate, oprita -poli, balan, litu, simion -pandurii tg jiu, fl dumitru -cfr, baciu -bacau si nici dinita nu se simte prea bine, si inteleg ca vrea doar 3 jucatori dintre care 1 portar???

#126
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,735
  • Înscris: 13.10.2003

View Postwoulfy, on Dec 13 2005, 21:30, said:

Hmm pai se cam subtiaza lotul rau. Din ce vad din ziare toti "rezervistii" isi iau viteza fiecare incotro poate, oprita -poli, balan, litu, simion -pandurii tg jiu, fl dumitru -cfr, baciu -bacau si nici dinita nu se simte prea bine, si inteleg ca vrea doar 3 jucatori dintre care 1 portar???

  Olaroiu deocamdata tace , asteapta meciul cu Herta  ( Si bine face ! ) . Apoi o sa vedem ce si cum... B)

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate