Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Dacia 1316 cu 6 usi ...

Frecventa modificata radio

Un nou pericol pt batrani

Ar trebuii sa vindem imobiliarele...
 Dupa renuntarea la aparat dentar

pelerinaj in Balcik

Noul format Jpegli iși propu...

Dade, dade
 Probleme accesare nr test telefon

Parola la lock screen

Deparazitare externa pisici fara ...

Seriale turcesti/coreene online H...
 Merita un Termostat Smart pentru ...

Sfat achizitie MTB Devron Riddle

Problema mare cu parintii= nervi ...

switch microtik
 

STEAUA

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
9913 replies to this topic

#9901
zzangaboy

zzangaboy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,579
  • Înscris: 14.02.2005

View Postzuv, on 23rd February 2010, 14:23, said:

Si sa joace...cine?!Unul dintre fundasii pe care i-a vandut?
karamyan, doar deaia a fost declarat anu` trecut cel mai bun pe postu` lui.

View PostGTFMIOFE, on 23rd February 2010, 14:31, said:

las ca l-a luat pe gora tall!!!! a jucat omu in cipru la o echipa de locu 8!!! asta da treaba! :thumbup:
super :D

#9902
dmx85

dmx85

    antrenor dã jmekheri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,260
  • Înscris: 06.01.2009

View PostGTFMIOFE, on 23rd February 2010, 14:31, said:

las ca l-a luat pe gora tall!!!! a jucat omu in cipru la o echipa de locu 8!!! asta da treaba! :thumbup:

am citit un articol in gsp in care Mihalcea, jucator in cipru, se mira foarte tare de acest transfer. Lumea de acolo il intreba ce se intampla ci Steaua de a ajuns sa ia un astfel de jucator, avand in vedere ca acolo Steaua are renumele unei echipe mari a Europei.

#9903
zzangaboy

zzangaboy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,579
  • Înscris: 14.02.2005

View Postdmx85, on 24th February 2010, 12:40, said:

am citit un articol in gsp in care Mihalcea, jucator in cipru, se mira foarte tare de acest transfer. Lumea de acolo il intreba ce se intampla ci Steaua de a ajuns sa ia un astfel de jucator, avand in vedere ca acolo Steaua are renumele unei echipe mari a Europei.
mare jucator e si mihalcea asta de`l baga lumea atat in seama... oare nu mananca cacat ca un dinamovist?

#9904
zuv

zuv

    Erectile member :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,198
  • Înscris: 05.01.2008

View Postzzangaboy, on 24th February 2010, 09:31, said:

karamyan, doar deaia a fost declarat anu` trecut cel mai bun pe postu` lui.
In locul lui Baciu?! :w00t:

View Postdmx85, on 24th February 2010, 12:40, said:

am citit un articol in gsp in care Mihalcea, jucator in cipru, se mira foarte tare de acest transfer. Lumea de acolo il intreba ce se intampla ci Steaua de a ajuns sa ia un astfel de jucator, avand in vedere ca acolo Steaua are renumele unei echipe mari a Europei.
Eu nu cred pana nu vad.Sa-l vedem la joc si apoi emitem verdicte...

#9905
bubalus

bubalus

    Membru chel

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,206
  • Înscris: 15.02.2005

View Postzzangaboy, on 24th February 2010, 14:13, said:

mare jucator e si mihalcea asta de`l baga lumea atat in seama... oare nu mananca cacat ca un dinamovist?
pai omu' a mai zis ca alalatul Oudo sau cum draq il chema ar fi fost mult mai bun decat Tall asta.... numa' ca ala era inacccesibil... :)

acu' poate sa te cheme si Gigel de la FC Spic de Grau din liga a IVa ...da' cand auzi de un jucator care joaca la o echipa de coada clasamentului din Cipru...concluzia e numai una.... Tall trebuie ca este o valoare.

#9906
dmx85

dmx85

    antrenor dã jmekheri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,260
  • Înscris: 06.01.2009

View Postzzangaboy, on 24th February 2010, 14:13, said:

mare jucator e si mihalcea asta de`l baga lumea atat in seama... oare nu mananca cacat ca un dinamovist?
frate, aici nu discutam de valoarea individuala a lu' mihalcea, da' omu' e atacant in Cipru si i-a avut adversari directi pe astia, deci cred ca e in masura sa isi dea cu pareera despre ei.

#9907
zzangaboy

zzangaboy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,579
  • Înscris: 14.02.2005

View Postzuv, on 24th February 2010, 14:41, said:

In locul lui Baciu?! :w00t:
in locu` lu` petre marin, ca in locu` lu` baciu putea sa`l bage pe ovidiu petre sau pe parpas

View Postbubalus, on 24th February 2010, 15:05, said:

pai omu' a mai zis ca alalatul Oudo sau cum draq il chema ar fi fost mult mai bun decat Tall asta.... numa' ca ala era inacccesibil... :)


View Postdmx85, on 24th February 2010, 15:59, said:

frate, aici nu discutam de valoarea individuala a lu' mihalcea, da' omu' e atacant in Cipru si i-a avut adversari directi pe astia, deci cred ca e in masura sa isi dea cu pareera despre ei.
da` nu de tall asta zicea stoichita ca l`a antrenat? inseamna ca stie el ceva.

#9908
zuv

zuv

    Erectile member :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,198
  • Înscris: 05.01.2008
Nu stiu cum o fi ca fotbalist,da' parea cazut din luna cand l-au intervievat astia...Ca n-a auzit de Hagi si Popescu,mai treaca-mearga,is alta generatie,da' sa nu fi auzit de Mutu sau de Chivu,ca fotbalist,mi se pare ca tre' sa fii aerian rau...

#9909
dmx85

dmx85

    antrenor dã jmekheri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,260
  • Înscris: 06.01.2009
orice fotbalist profesionist cunoaste jucatorii importanti de la echipele mari din Europa. Baiatu' asta pare picat din cer. Oare el nu se uita la meciuri de fotbal cand nu il practica? Antrenamentele si meciurile sunt singura lui legatura cu fotbalu? Incredibil!

@Zanga, Pripas ala fusese antrenat de stoichitza, da' acuma pe bune, ce mare ochi are stoichitza la jucatori ca pana acum in afara de Steaua a antrenat numa' echipe exotice?! Chiar nu inteleg de nicio culoare transferurile astea din cupru. Macar de ar fi venit vreo vedeta a campionatului de acolo, da' au venit o rezerva de la o echipa de mijlocu clasamentului si un titular de la o echipa sub jumatatea clasamentului de acolo. Daca tot nu aveau bani sa cumpere jucatori seriosi mai bine promovau dracu niste juniori de la echipa a 2-a ca tot dracu ala era.

#9910
zzangaboy

zzangaboy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,579
  • Înscris: 14.02.2005
n`ai vazut ca pe tineri i`au trimis imprumut "sa prinda experienta" pe asta n`o inteleg nici eu... pai aia afara care joaca la arsenal... la barca de la 18 ani... alora nu le trebuie experienta?

#9911
incepator20

incepator20

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,422
  • Înscris: 24.05.2009

View Postzzangaboy, on 25th February 2010, 09:26, said:

n`ai vazut ca pe tineri i`au trimis imprumut "sa prinda experienta" pe asta n`o inteleg nici eu... pai aia afara care joaca la arsenal... la barca de la 18 ani... alora nu le trebuie experienta?

Corect! Si ai vazut ce bine se descurca Ochirosii la Otelul! Nu stiu la Poli Iasi daca au debutat imprumutatii...

Greseli uriase facute de conducerea Stelei...

Edited by incepator20, 25 February 2010 - 09:29.


#9912
dmx85

dmx85

    antrenor dã jmekheri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,260
  • Înscris: 06.01.2009

View Postzzangaboy, on 25th February 2010, 09:26, said:

n`ai vazut ca pe tineri i`au trimis imprumut "sa prinda experienta" pe asta n`o inteleg nici eu... pai aia afara care joaca la arsenal... la barca de la 18 ani... alora nu le trebuie experienta?
asta nu e decat o alta dovada de imbecilitate a conducerii becaliene. Bine, aici in cazu' lu' Ochirosii si Ionescu nu mai e fecali de vina, ci maestrul stoichitza. Cand nu era antrenor si era doar datator cu parerea, zicea ca toti strainii de la noi sunt de porc si ca nu ar mai trebui adusi degeaba.

#9913
zzangaboy

zzangaboy

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,579
  • Înscris: 14.02.2005
mie si de onicas mi`a placut cand juca titular in echipa lu` bergodi.
pe ochirosii l`au dat de tot la otelu` la schimb cu jelev si a mai dat steaua niste bani.

#9914
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
deja ne-am aglomerat prea mult in acest topic, se pierd idei in nenumaratele pagini.

continuati pe celalalt topic.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate