Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Presbiopia - la 43 ani ?

Termen transcriere autovehicul

Cazare Timisoara pe 4-5 zile

Primele zile ale internetului per...
 Ditra 25

Casti USB-C ptr A-54

Aplicatie medicala / asistent med...

De ce vor atația politicieni...
 ERR_ADDRESS_UNREACHABLE

Legea 18/1968 Se mai aplica?

Digi conectare 2 routere prin fir

Succesiune notar versus instanta ...
 Montaj aer conditionat in balcon ...

Cont curent mulți valuta far...

Sugestii plan casa

Experiente cu firme care cumpara ...
 

STEAUA

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
9913 replies to this topic

#37
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
sa sti ca ar fi o tampenie sa plece Protasov..dar nu cred ca va pleca..si eu am auzit ca o sa spune deseara cine va fi noul antrenor dar nu cred ca este adevarat..echipe merge bine si nu are motive sa schimbe antrenorul.

Edited by reico, 27 November 2005 - 17:45.


#38
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,663
  • Înscris: 13.10.2003

View Postreico, on Nov 27 2005, 17:42, said:

sa sti ca ar fi o tampenie sa plece Protasov..dar nu cred ca va pleca..si eu am auzit ca o sa spune deseara cine va fi noul antrenor dar nu crted ca este adevarat..echipe merge bine si nu are motive sa`l schimbe pe Protasov.

Era vorba ca doreste el sa plece la o oferta mai buna ( mai banoasa , acasa la el in Ucraina - mai exact la Dnepr Dnepropetrovsk) nu sa il schimbe cineva. Nu se pune insa problema  -_-  , Steaua e pe primul loc in campionat , sanse mari sa ajunga in primavara europeana...ce antrenor ar pleca sau cine ar dori sa-l schimbe acum.. <_<  sa fim seriosi , sa lasam scandalurile pentru Dinamo si Rapid , noi sa ne vedem de treaba si sa castigam ! :peacefingers:

#39
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
Acum am vazut la stiri .. ca Gigi a declarat ca va pleca sigur dupa ultima etapa..cel mai probabil la Dnepr care a plati 150.000 sa`i rezilieze contractul.Nu are ce face daca el vrea sa plece..Oricum..eu nu as vrea sa plece..a impus un stil mai ofensiv Stelei care`mi place..si nush ce antrenor ar putea veni acu sa duca Steaua mai sus .Sper doar ca daca pleaca Protasov , cel care va veni sa faca o treaba mai buna !

#40
cutler

cutler

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,194
  • Înscris: 09.09.2003
Olaroiu iar o sa dea rateu dupa rateu

Edited by cutler, 27 November 2005 - 20:26.


#41
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,663
  • Înscris: 13.10.2003

View Postcutler, on Nov 27 2005, 20:25, said:

Olaroiu iar o sa dea rateu dupa rateu

Mai baieti , eu nu stiu de unde stiti voi ca pleaca Protasov , ba mai mult ca vine Olaroiu ( per ca nu ... :worthy: ) . Ce sursa aveti ? :ermm:

#42
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
de Olaroiu doar sa spus..ca e posibil sa vina avand in vedere ca e liber de contract si e prieten cu Gigi , si jucatorii il vor . Dar de Protasov a zis si Gigi si Meme ca e posibil sa plece la sf turului.Sincer nu`mi prea place stilul lui Olaroiu .. parca joaca prea defensiv..si acum Protasov a reusit cat de cat sa`i faca sa joace ..sa se daruiasca ..dar sa speram ca oricine vine (daca pleaca Protasov)sa aiba rezultate bune.

#43
woulfy

woulfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,562
  • Înscris: 11.12.2003
E rau daca pleaca Oleg, dar suntem cu totul morti ingropati si terminati daca vine oli. Eu nu stiu de ce mai e considerat antrenor bun? A fost la Steaua n-a facut nimic, a fost la poli n-a facut nimic (si a stat.. Slava Domnului), acum vrea sa vina sa iar la Steaua s-ai starpeasca orice sansa la titlu?
Mai bine coboara Lacatus pe banca!

#44
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Nu mai vorbiti voi de Olaroiu aiurea ca e mai bun ca Protasov de 100 de ori. Ce vorbiti, ca a fost la Steaua si n-a facut nimic ? Pai Olaroiu a venit la Steaua cand echipa era in impas, cand era cu moralu la pamant, cand juca infect. Cat a stat ? A stat 8 etape. Foarte putin si era in timpul campionatului nu poti spune ca a venit in intersezon si a avut timp... La Timisoara ? Acolo sunt imbinati jucatori buni cu aia foarte slabi...nu existau jucatori la nivelul mediocru', in plus erau jucatori ba 1.50 ba 1.90, tot asa, erau si sunt numai caricaturi. Nici nu aveau vestiare ca lumea.... aia dupa ce faceau dusuri mergeau pe pista desculti in plina iarna, sau in papuci sa se schimbe...erau vai de mama lor. Olaroiu, e tipul de antrenor care studiaza mult adversarul dinainte si impune o tactica si o mentalitate specifica celor din afara, dar de multe ori nu este inteleasa de cei de aici pentru ca nu sunt obisnuiti cu asa ceva....

Edited by ReKo, 09 October 2008 - 14:48.


#45
X5

X5

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 559
  • Înscris: 20.02.2004
E cool ca a revenit steaua pe locul I in campionat si daca mai castiga si urmatoarea etapa cu Vaslui sunt cei mai tari.
Pacat ca pleaca oleg...dar oricum banuiesc ca nu poate refuza un salariu de 10x mai mare si mai ales la el acasa.

#46
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
Dupa rezultate Oleg e mai bun ca Olaroiu.. are un stil ofensiv care`mi place si se potriveste Stelei. Oalraoiu parca are un stil mai defensiv mai..altfel..nush..oricum daca vine Oli sau altul sper sa avem parte numai de rezultate bune.

#47
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
A uitat toata lumea cand era Olaroiu la FC National si se batea la titlu cu Dinamo...cand ajungea in finala cupei...

#48
reico

reico

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,296
  • Înscris: 18.11.2005
Protasov a declarat ca dupa meciul cu Herta 99% pleaca acasa..deci ..sa speram la mai bine cu urmatorul antrenor..fie si Oli. Bafta !

#49
ReKo

ReKo

    Senior Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 3,917
  • Înscris: 24.10.2004
Drum bun !
De asemenea Becali a declarat la Tv Sport ca in proportie de 99% Olaroiu o sa ajunga la Steaua daca pleaca Protasov.

#50
G_Unit_Soldier

G_Unit_Soldier

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 418
  • Înscris: 20.12.2004
Ar fi bine sa il puna pe Lacatus antrenor. Ce ziceti?

#51
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,663
  • Înscris: 13.10.2003
Mie Olaroiu nu imi place ! La Poli a avut jucatorii pe care i-a vrut , cantonamente in Austria si Italia , bani , mana libera , vestiare ca la Ajax , terenuri de antrenament , public , suport conducere...a avut totul ! Si ce a facut ? Ce a jucat Poli ? Nimic... :confuzzled:
Parerea mea este ca cel mai potrivit ar fi........................................................Dan Petrescu !  -_-

#52
woulfy

woulfy

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,562
  • Înscris: 11.12.2003
Sper sa se strige la ultimul meci din campionat pe stadion LACATUS sau WALTER ZENGA (pt ca din cate stiu Zenga n-o duce prea bine la Steaua Rosie, deci... poate poate vine la Steaua :) )

#53
newrazvan

newrazvan

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,036
  • Înscris: 09.10.2003
cu protasov cred ca luati campionatul fara probleme dar ciobanasul vostru da dovada de fair-play si  cu instalarea lui oli campionatul va fi relansat!!! :D  :D  :D

#54
radumiki

radumiki

    funny content creator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 23,663
  • Înscris: 13.10.2003

View Postnewrazvan, on Nov 28 2005, 21:06, said:

cu protasov cred ca luati campionatul fara probleme dar ciobanasul vostru da dovada de fair-play si  cu instalarea lui oli campionatul va fi relansat!!! :D  :D  :D

  Relansat pentru cine ?  -_-  Ca Rapidul si Dinamo joaca prost ( pe ce loc e Rapidu?  :D  ) , Poli nu pare inca o echipa in adevaratul sens al cuvantului , celelalte nu conteaza pentru titlu...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate