Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel
 [Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali
 Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic
 Recomandare firma/persoana pentru...

Motorul se intrerupe la gropi si ...

Plafoniera 132W, 9100lm, consum r...

Stabilire granita intre proprietati
 

Abuzurile OKAZII.ro trebuie oprite !

- - - - -
  • Please log in to reply
551 replies to this topic

#505
adrianbatran

adrianbatran

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 11.09.2013
Nu cred ca ar mai avea sens sa dezbatem toate relele ce-ar fi sa facem si un topic cu bune ca sigur exista si parti bune la Okazii de care nu vorbeste nimeni nimic.

#506
cristijuru

cristijuru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 22.03.2012
:) chiar buna asta ca deja vad ca s-a "topit"razvratirea pe okazii si s-au mai linistit apele iar aici devine plictisitor sa tot vorbim fara sa avem o parere constructiva.

#507
AndreeaConstantin

AndreeaConstantin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 15.07.2013
Oamenii se agita si se consuma mult cand intervin schimbari, asa in general. Nu pot spune ca nu mai e loc de imbunatatiri pe okazii, dar eu, cand vreau sa comand ceva de acolo, comand cu drag. Adica per total sunt multumita de serviciile lor.

#508
UN_OM_SERIOS

UN_OM_SERIOS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 381
  • Înscris: 22.03.2012
Există un site mult mai practic, și nu trebuie să licitezi. M.

#509
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,654
  • Înscris: 07.02.2003
Si nu vinzi... am anunturi si acolo si cele mai multe afaceri pana la urma tot pe okazii le inchei :)

#510
UN_OM_SERIOS

UN_OM_SERIOS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 381
  • Înscris: 22.03.2012
Îmi pare rău că nu vinzi , sincer pe M. Dar eu mă refeream strict la cât de ușor e de folosit M. Cauți ce dorești , suni , te întâlnești , cumperi și gata. Fără licitați sau alte asemenea prostii.

#511
hori21

hori21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 561
  • Înscris: 18.05.2009

View PostUN_OM_SERIOS, on 29 octombrie 2013 - 14:54, said:

Există un site mult mai practic, şi nu trebuie să licitezi. M.
are dreptate omu'...ca de,e serios...da zi bre ca-ncepe cu M si se termina cu ercador

Edited by hori21, 29 October 2013 - 16:09.


#512
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,654
  • Înscris: 07.02.2003
Il stim cu totii, ne-au tampit cu publicitatea... mai sunt vreo 3 tot asa cunscute... mare lucru Posted Image Ideea e ca nu e aceeasi clientela si ca atare nu e aceeasi incredere. Una e cand clientul vede stelute, user verificat si 100% la seriozitate si alta e cand vede un anunt in clar si se intreaba daca nu o fi vreun tepar...
Ce-mi place la merc e numai faza ca-ti permite sa setezi pe harta zona de distributie ca sa stie omul cam pe unde vine. In rest telefoane sunt citite in draci dar nu suna nimeni, ma mai trazesc cateodata si cu spam de la partenerii lor (ca-mi dau emailul si la altii se pare...), ca trazesc ca cica pot sa pun anuntul (si-l listeaza exact ca acolo) si in cutare loc samd... adica lucruri nesolicitate, la okazii n-am patit niciodata sa-mi plece mail-ul sau tel la un tert.

#513
hori21

hori21

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 561
  • Înscris: 18.05.2009
eu am facut destule afaceri pe mercador si nu am luat nici o teapa...nu te mai uita dupa stelute ca asa s-au uitat unii si au vazut ''stelute verzi''

#514
andreic

andreic

    Very OLD Member

  • Grup: Moderators
  • Posts: 122,654
  • Înscris: 07.02.2003
Cineva care are state, vechime, eventual garantie nu se risca sa abureasca.

Apropo fun:

http://www.timesnewr...asezat-la-coada
"Un pensionar care dorea să cumpere pe m...ro, supărat că nu găseşte butonul de aşezat la coadă"

#515
UN_OM_SERIOS

UN_OM_SERIOS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 381
  • Înscris: 22.03.2012
Eu sunt pro mercador pt că nu există acea monitorizare din partea nimănui. Iar pe partea cu țeparii, nimeni nu ne oprește să fim foarte atenți, să verificăm de 10 ori ceea ce cumpărăm înainte să scoatem banii. Mercado libre dar cu atenție !

#516
MarianDancus

MarianDancus

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 32
  • Înscris: 15.05.2013
Eu nu-s fanul site-urilor de genul...deloc. Nu fac nici un targ pana nu vorbesc fata in fata cu omul respectiv si testez ceea ce vinde.

#517
Gabi85

Gabi85

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 04.09.2013
Pe Tocmai mi-am cautat casa si nu am gasit :))). Am testat in perioada aia sa spun asa site-ul. La ce poti cumpara pe Okazii ma incanta foarte tare ca exista un sistem de punctaj prin acele calificative pe care trebuie sa le dai, imi place ca imi pastreaza produsele vizualizate ultima data, ma incanta foarte tare ca am un istoric al meu cu ce am vadut si cumparat. Nu ma simt "in aer" sa spun asa.

#518
cristijuru

cristijuru

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 98
  • Înscris: 22.03.2012
Pe Okazii imi place si mie ideea de "centralizare" a tuturor informatiilor de care ai nevoie. Adica ideea de platforma care sa ma ajute sa gasesc ce vreau fara sa pierd timpul cu telefoane si poze inexistente ale unui produs mi se pare foarte utila la platforma lor.

#519
Gabi85

Gabi85

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 36
  • Înscris: 04.09.2013
Exact la asta m-am gandit si eu referitor la platforma lor. E ok sa ai atat produse oferite de cineva ca vrea sa scape de ele sau sa scoata un ban cinstit si e e la fel de bine sa ai si magazine intregi promovate in acelasi loc.

#520
adrianbatran

adrianbatran

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 79
  • Înscris: 11.09.2013
Daca e sa notez ceva ce mie imi place e cam tot pe acolo. Asta ca parte buna. Pe aia rea am mai mentionat-o cred ca uneori nu reusesc sa ma loghez cu userul si parola mea ca imi spune ca nu sunt corecte :))). In mare mie chiar mi se pare o platforma online unde vand si cumpar cu placere caci imi ofera un user experience ok.

#521
AndreeaConstantin

AndreeaConstantin

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 263
  • Înscris: 15.07.2013
Eu mi-as cumpara lego zilnic, pentru ca imi place foarte tare. Am facut un test, am cautat lego (logic, ca asta ma interesa pe mine :)) ) pe mai multe site-uri; pe okazii am gasit cele mai multe modele.

#522
Mocebon

Mocebon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 6,625
  • Înscris: 06.10.2006
Observ ca numai astia inscrisi in urma cu 2-3 saptamani mor de dragul Okazii... lor le place totul.
De parca ar mai crede cineva laudele astea comandate...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate