Salt la conținut

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Imaginea nu poate fi redata - Ero...

"Mafiotii" revin in forta...

Branșament gaze 2024 sau pom...

Lamurire bec led h7
 Preturi momeala ? (dar care e sme...

Realizare tavan fals rigips

Alternative pod Giurgiu - Ruse

Cat spatiu stocare aveti in total...
 Reflux

Centrale termice compacte

Portofoliu incepator pe Bursa New...

Probabil inselatorie pe OLX
 Istoric Google

Copil cu temperament sangvinic

ADA TEL SERVICES

inlocuire bara fata clio 4
 

headset moto e398

- - - - -
  • Vă rugăm să vă autentificați pentru a răspunde
2 răspunsuri în acest subiect

#1
andr31

andr31

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 75
  • Înscris: 17.07.2005
vreau sa cumpar casti pentru motorola e398. am fost peste tot shi avea doar cu o casca... eu caut cu 2....   Avea shi cu doua dar pentru alte telefoane......  toate erau 160 000 ....  Dak are cineva de vanzare sa dea un msg pe prv sau pe YM : andr3i1990




thx

#2
andr31

andr31

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Mesaje: 75
  • Înscris: 17.07.2005
au 2 cele pe care le primesti la pachet cu tot cu mobilul...  dar astea nu se gasesc pe piata...  d`aia caut ...

#3
connectorxp

connectorxp

    Avid mountaineer.

  • Grup: Moderators
  • Mesaje: 14.936
  • Înscris: 14.11.2004
Daca nu gasesti incearca ce am facut eu la al meu E1000 , pune mana si ia un adaptor de la 2.5 la 3.5 mm si pui orice set de casti doresti .  :o

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

Utilizatori activi: 1

0 membri, 1 vizitatori, 0 utilizatori anonimi

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate