Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

Orange SPV (E100 - E200)

- - - - -
  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#37
omega

omega

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 482
  • Înscris: 04.01.2003
Eu am auzit asta dar nu cred ca E200 va fi cel lansat. Ci un alt model mai vechi. Daca va fi lansat.

#38
FlakShell

FlakShell

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 306
  • Înscris: 16.10.2002
e200 e de ceva timp la developeri.
Speedo, eu vorbeam in postul ala de modelul vechi.
La cel nou se lucreaza ;)

#39
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,172
  • Înscris: 05.05.2003
Comparatie SPV E100/E200

#40
rz

rz

    Moderator

  • Grup: Moderators
  • Posts: 22,172
  • Înscris: 05.05.2003
A aparut camera VGA!

#41
omega

omega

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 482
  • Înscris: 04.01.2003
Noutati:

Ieri am vorbit cu cei de la Orange VIP si am intrebat despre SPV.
Mi-am spus ca pretul telefonului va fi mare cam pe la 300$ pana 500$ nu am precizat. Cand m-am intrebat despre data lansarii telefonului operatorul mi-a spus ca: "nu detin aceasta informatie". Si inca a mai spus ca NU va fi lansat anul asta nu a mentionat de ce. Dar a spus ca probabil va fi lansat spre sfarsitul ierni spre inceputul primaveri.
Dupa parearea mea va fi lansat pe 8 Aprilie (cand Orange va avea 2 ani in Romania) sau cand Orange (Dialog) va avea 6 sau 7 ani de functionare.
Nu stiu de ce tot amana atat de mult lansarea SPV-ului probabil ca n-ar avea prea multi clienti care sa cumpere. Pe acest pret nici nu ma mir.  :(

#42
romica22

romica22

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 10.12.2003
intereseaza pe cineva un orange spv in cutie, cu camera, cu handsfree, f.f. putin folosit? Am unul. 350 euro. Negociabil.

#43
bogdan1978buc

bogdan1978buc

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,416
  • Înscris: 07.05.2003
Se gaseste si la 290 euro,nou,asta daca cauti putin pe net.Oferi garantie?Cat?Daca da.
Pana la urma cum este:se poate debloca sau nu,pentru ca cineva care a participat pe thread-ul lui Speedo,a zis ca se deblocheaza cu mare usurinta.
Deci...?

#44
romica22

romica22

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 18
  • Înscris: 10.12.2003
Normal ca se poate debloca, pe al meu l-am deblocat singur cu un programel de pe net.Se si poate decertifica ca sa poti pune orice aplicatie pe el, nu numai cele promovate de Orange.
In ceea ce priveste garantia putem vorbi de 12 luni, dar cu conditia sa nu pui chiar orice prostie pe el si sa nu umbli in soft-ul lui.Desi cred ca e greu sa te abtii.

#45
chris_ugadov

chris_ugadov

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 27
  • Înscris: 29.10.2003
Lasati sperantele desarte!

Orange.ro SPV1 nu exista. L-am vazut la CERF si era atat de buggy (reset random, blocari si tot tacamul) incat CEO-ul a decis nelansarea pe piata. Nici Orange mama n-a vandut cat a anuntat (40k).

SPV2 pare mai interesant, insa daca ati folosit vreodata pocketpc veti fi total dezamagiti.

Mai degraba as lua XDA2 de la T-Mobile sau as astepta sa apara "True PocketPC handsets"  - pare greu de crezut, dar exista! :OK:

#46
stilnox

stilnox

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 601
  • Înscris: 26.02.2004
Mai lanseaza aia de la Orange Romania faimosul SPV E200? Parca E100 era cel promis in iarna. Sper sa nu ajunga precum semi-mitologicul 710.

Anyway, se pare ca intre timp pentru platforma Windows Mobile Smartphone au aparut chestii mai bune- cum ar fi Motorola MPx200.

#47
EmiPop

EmiPop

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 238
  • Înscris: 28.11.2002
si unde cauti pe net telefoane de vanzare inafara de ebay?

#48
stilnox

stilnox

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 601
  • Înscris: 26.02.2004
> True PocketPC handsets" - pare greu de crezut, dar exista

Se zice: PocketPC Phone.

Nu e asa de greu de crezut, eu am vazut XDA la partenerul meu american cand a venit in vizita aici. Era cam bulky, dar fun.

Probabil ca the right thing to do este echivalentul lui Treo 600 in lumea Pocket PC.

#49
kinezu

kinezu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 920
  • Înscris: 28.11.2001
> Se zice: PocketPC Phone.

Se zice: PocketPC Phone Edition

> XDA2 de la T-Mobile

XDA2 e de la O2 iar MDA2 e de la T-Mobile. Oricum, sunt identice, facute de HTC si pentru QTek.

#50
stilnox

stilnox

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 601
  • Înscris: 26.02.2004
>> Se zice: PocketPC Phone.
> Se zice: PocketPC Phone Edition

Daca vorbesti despre soft este "...Edition" daca vorbesti despre aparat/hardware este numai Phone...I think.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate