Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!
 La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...
 Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...
 Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...
 

curs foto sala Dalles

- - - - -
  • Please log in to reply
143 replies to this topic

#37
sibelius

sibelius

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 288
  • Înscris: 29.06.2004
Multam de informatii. M-au lamurit. Ar trebui sa fac cursul la cat de puturos sunt. :)

#38
sigxcpu

sigxcpu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,606
  • Înscris: 22.09.2002
a aflat cineva cand incepe urmatoarea serie de inscrieri?

#39
Alyna

Alyna

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 01.09.2005
la anu' pe vremea asta  :)

#40
Andrey1

Andrey1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 20.05.2005

View Postmr.fred, on Oct 17 2005, 23:29, said:

trecem sa va vizitam. sa vedem care grupa are fete mai frumoase. mai frumoase ca geea evindet...;)
:angry:  Nuuuuuuu! Sunt ale noastre!  :naughty:  :)

View Postpiccolino, on Oct 18 2005, 15:02, said:

eu sunt in 104. luni vineri de la 19-21
Si eu sunt 104, numai ca la mine in carnet scrie ca e luni si vineri de la 17-19. Si asa cred ca e, pt. ca e ultima grupa care s-a format. Oricum dl. profesor mi-a spus ca optiunea asta pt grupe conteaza doar ca sa nu vina toti cursantii luni la primul curs si sa nu avem loc in sala. Cele 4 grupe sa fie aprox egale, pentru ca apoi oricum fiecare se poate muta la alta grupa dc vrea. Cica vin multi in primele cursuri apoi se raresc.......lucru pe care nu l-am inteles de loc. Cine da 1000 RON si apoi sa nu vina? Asa ca eu voi veni luni la 17, apoi foarte probabil ma mut de la 19, inca nu stiu dc L-V sau M-J........

View Postsigxcpu, on Oct 18 2005, 17:28, said:

a aflat cineva cand incepe urmatoarea serie de inscrieri?
Pai te mai poti inscrie si saptamana asta pentru ca s-a amanat cursul cu 1 sapt....in principiu.
Dc nu la anu' pe vremea asta!

#41
sigxcpu

sigxcpu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,606
  • Înscris: 22.09.2002
n-am 10 mil acum, mi-am comandat boxe si am ramas sarac :D

#42
harpa

harpa

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 544
  • Înscris: 16.04.2005
grupa 101 .. Miercuri si Joi de la 16-18 :) aici
program flexibil la work ;)

#43
Croconelu

Croconelu

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 661
  • Înscris: 02.10.2005

View Postgeea, on Oct 5 2005, 11:38, said:

Pentru mine a meritat din 2 motive: unul este profesorul. Nu cred ca mi-a fost dat pana acum sa cunosc un asemenea om. A creat o atmosfera foarte placuta la curs, era informat in orice aspect legat de fotografie de la piese de muzeu pana la gadgeturile moderne, era tanar in gandire si foarte pasionat de meseria lui, isi confectiona singur tot felul de mecanisme si ne povestea incantat despre ele. Si ca o paranteza, toate dotarile de la curs nu erau ale scolii, erau ale lui personale. Si omul se cara cu ele de acasa ca sa le vedem noi si sa putem lucra cu ele.

Al doilea motiv ar fi colegii. Ne-am simtit bine impreuna, ieseam aproape dupa fiecare curs la un suc/bere (de vreo 2 ori chiar impreuna cu profesorul). E placut sa petreci timpul cu oameni cu care ai o pasiune comuna; poti invata de la ei chiar mai multe decat de la cursurile teoretice. Pe de alta parte, pe vremea aia nu stiam de aria foto. ;)

Restul depinde de tine. Cum spune si mr.fred, cursul nu e o garantie ca pleci de acolo mai destept. Dar iti creeaza toate conditiile. ;)
Buna, acest curs e posibil si prin corespondenta?
Sunt din provinicie! Aprox. 500 km.:D
Multumesc. :D

#44
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,137
  • Înscris: 29.01.2004
Da. Si am auzit si de un curs de medicina prin corespondenta si de unul de pilotaj.

#45
reclamagiu

reclamagiu

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,222
  • Înscris: 09.09.2004
ei lasa ca nu e nici chiar neurochirurgie...adica nu ca ar fi simplu de predat...dar daca nu ai invatat destul de bine nu omori pe nimeni.

si daca ar fi oameni dispusi sa dea 1000RON ptr asa ceva...se gaseste cineva sa si ofere

#46
tim2003

tim2003

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,000
  • Înscris: 26.06.2003

Quote

Buna, acest curs e posibil si prin corespondenta?
Sunt din provinicie! Aprox. 500 km.biggrin.gif

Doar cu netu te mai scoti ...  :D

#47
piccolino

piccolino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 845
  • Înscris: 11.08.2005
ei... cum a fost prima zi de curs?

#48
Alyna

Alyna

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 01.09.2005
la mine a fost bine  :)
la tine cum a fost ?

#49
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,137
  • Înscris: 29.01.2004
Tu esti fata aia blonda care il iubeste mult pe moderator si ii place de el ca ii mangaie parinteste pe crestet pe aia care pun poze din concedii?

#50
Alyna

Alyna

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 19
  • Înscris: 01.09.2005
;)

#51
best_m

best_m

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 25.10.2005
M-am inscris si eu Lu-Vi de la 19-21. Ieri am fost la primul curs. Deocamdata e OK. Sper sa explice pe intelesul tuturor notiunile de baza, sa intelegem si noi astia mai incepatori...

#52
Andrey1

Andrey1

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 161
  • Înscris: 20.05.2005
Am inceput ieri, a fost OK. Am fost putini fata de cati se spunea ca s-au inscris. O problema ar fi ca din cate mi-am dat seama, cursantii se impart in 2 categorii: cei care pleaca de la zero si care au nevoie de un inceput de la zero si cei care deja stiu multe lucruri. Sunt unii care lucreaza in fotografie, scot bani din asta si au venit doar pentru diploma. Asa ca nu stiu cum o sa se desfasoare cursul in continuare.
Oricum bafta tuturor

#53
mr.fred

mr.fred

    Moderator

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,137
  • Înscris: 29.01.2004
Pai iti spun eu cum se va intampla. Aia care s-au inscris doar pentru diploma vor veni doar la  sfarsit sa si-o ia.

#54
piccolino

piccolino

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 845
  • Înscris: 11.08.2005
nu pot spune decat ca a fost interesant. profu' face toti banii!!!

sa vedem ce gasca se va incropi in seria (nu stiu care, cred ca a doua)  L-V 19-21

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate