Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...
 Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat
 Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate
 Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

S-a dus seceta pedologica?
 

Agentii de recrutare

- - - - -
  • Please log in to reply
19 replies to this topic

#19
vladradu89

vladradu89

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 03.11.2015
Pentru persoanele interesate de un job in Marea Britanie, va rog frumos sa accesati www.strattonrecruitment.ro. De mentionat ca nu accepta persoane fara experienta in domeniul Horeca. Totodata trebuie precizat  ca in cazul bucatarilor nu se percepe absolut nici un comision. In cazul persoanelor care vor obtine pozitii de entry level se percepe un comision, dar acest comision se percepe dupa primul salariu din Marea Britanie. Agentia se numeste Stratton Recruitment si in urma experientelor avute putem spune ca sunt o agentie serioasa care isi canalizeaza atentia pe servicii de inalta calitate si nu pe partea financiara.

#20
Anonymus9002

Anonymus9002

    New Member

  • Grup: Junior Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 01.03.2017
Buna ziua la toată lumea!

Mai multe întâmplări vreau sa va povestesc și eu legat de o firma de recrutare, anume "Eastmen".

La fel sunt și dânșii, habar nu au in domenii tehnice, sunt nepăsători cu muncitorii lor, le vorbeste urat.
Chiar dacă provin probleme din vina lor.

Dansii, trimit mail muncitorilir, de ex.:
"-Dvs aveti TUPEU sa..."

Se intelege. Chestia e ca persoana care vorbeste in felul acesta, este o romanca care se combina cu seful firmei de recrutare.


Deocamdata, daca lucrurile o sa mearga mai rau cu ei, o sa am sansa sa explic mai amanuntit totul. Asta nu mai daca o sa renunt la Dansii.

Grijiti de voi,
Nu vreau sa pateasca altii ce am patit eu pana acum.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate