Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat
 Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate
 Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?
 Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...

Motorul se intrerupe la gropi si ...
 

pantaloni lasati sa se vada chilotii

- - - - -
  • Please log in to reply
30 replies to this topic

#19
edy_wheazel

edy_wheazel

    Superior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 51,031
  • Înscris: 31.07.2007

View Postmngx, on 2nd October 2011, 18:47, said:

din cate am observat eu , ca sa stea pantaloniipe tine stre sa mergi cu picioarele mai desfacute...:)

Ca si cum ar merge la buda si si-ar da seama ca nu mai are hartie sa se stearga la cur si merge cu pantalonii pe vine pana la toaleta alaturata. Cred ca de aici vine moda asta.

#20
INVISSIS

INVISSIS

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 439
  • Înscris: 25.01.2010
Cred ca omul sta pregatit pentru vreo diaree. In felul asta nu mai pierde timp pretios cu trasul nadragilor. E un fel de "mod stand-by"  :lol:

#21
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002

View PostSecuristu, on 2nd October 2011, 17:23, said:

Normal...tu te uiti la curul lor.... :w00t: obsedatule.
Hai, hai, Secule, poate vrei sa te penetrez! :D

#22
rhdghdhs

rhdghdhs

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,463
  • Înscris: 22.05.2011
Banuiesc ca vrei sa-ti iai si tu astfel de pantaloni. Renunta la gandul asta, parerea mea. O sa faca misto toata lumea de tine. La femei mai merge :P  dar la barbati e gretos

#23
djl

djl

    Smrt fačizmu, sloboda narodu! Îmi cresc amprenta de Carbon

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 112,612
  • Înscris: 13.06.2004
Asta îmi amintește de o fază: acum vreo 2 ani traversam Șos. Mihai Bravu către casă. La intersecția Șos. Mihai Bravu cu Bd. Ferdinand I (fost Gh. Dimitrov), vis-a-vis de Colegiul Naț. "Iulia Hașdeu" și de fosta benzinărie din diagonală față de liceu e o keabapărie. Stătea unul și mânca kepab, iar pantalonii lui erau lăsați la spate și i se vedeau chiloții. NU știu dacă o făcuse intenționat sau nu, pentru că atunci când i-am atras atenția a zis "da' care-i problema ta?".

#24
shiva

shiva

    Nameless hero. Professional bug slayer mom.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 14,866
  • Înscris: 06.10.2003
Asta-i din aceeasi categorie cu pantaloni transparenti sa se vada tanga ... la barbati  :deadtongue:

#25
abancor

abancor

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 10,088
  • Înscris: 07.07.2006
Uite de unde vine treaba http://en.wikipedia....gging_(fashion)

#26
Thomas-

Thomas-

    Nunc plaudite omnes!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,436
  • Înscris: 31.10.2008

View PostHLG, on 2nd October 2011, 18:20, said:

Moda asta a inceput in gheto`uri in America iar apoi, ca orice lucru facut de americani, a fost copiat peste tot.
Intr`o vreme a fost si la noi moda asta, insa nu a prins asa bine.

In puscarii, pentru ca initial banda de la boxeri servea drept indicator al apartenentei la o banda.

#27
Aether

Aether

    AirGod.

  • Grup: Banned
  • Posts: 3,334
  • Înscris: 01.01.2011
Cu turul lăsat am tot văzut, este acceptabil, cu toate că nu am eu treaba cu hainele de genul ăsta.
Cu chilotul la vedere, să zicem că sper să nu vedeam prea multă modă, suntem pe locurile codase la igienă, nu vreau să văd un cracau maroniu.
Zilele trecute am fost să îmi cumpăr și eu niște haine(țoale pe mintea repetentului la bacalaureat), am găsit numai haine strânse pe cur, turul strâns de nu îmi respirau coaiele, stridente, nu am unde naiba să port haine colorate, la partea de încălțăminte era jalnic: încălțăminte lăsată, genul de încălțăminte care te face să simți orice pietricică, de alergat, făcut ceva sport, deja făceam glume cu vânzătoarele, cămășile roz sunt la modă, tricourile mulate cu pietricele, adică cea ce nu port eu, mă simțeam un străin în România.

#28
traby

traby

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 250
  • Înscris: 13.06.2008
as vrea sa vad asa ceva la iarna pe ger si viscol,cu turturi la dos si cocosel si pantalonii ca tabla chinuind un amarat din asta trendy sa inainteze,caci de mers nu poate fi vorba :frust:

Edited by traby, 03 October 2011 - 15:14.


#29
ripper

ripper

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 13,257
  • Înscris: 25.03.2002

View Postdjl, on 3rd October 2011, 11:07, said:

Asta îmi amintește de o fază: acum vreo 2 ani traversam Șos. Mihai Bravu către casă. La intersecția Șos. Mihai Bravu cu Bd. Ferdinand I (fost Gh. Dimitrov), vis-a-vis de Colegiul Naț. "Iulia Hașdeu" și de fosta benzinărie din diagonală față de liceu e o keabapărie. Stătea unul și mânca kepab, iar pantalonii lui erau lăsați la spate și i se vedeau chiloții. NU știu dacă o făcuse intenționat sau nu, pentru că atunci când i-am atras atenția a zis "da' care-i problema ta?".
KEBAB

#30
Thomas-

Thomas-

    Nunc plaudite omnes!

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 9,436
  • Înscris: 31.10.2008

View Postripper, on 3rd October 2011, 16:13, said:

KEBAB

Nu neaparat.

#31
scrisit

scrisit

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,236
  • Înscris: 01.12.2007

 HLG, on 02 octombrie 2011 - 17:20, said:

Moda asta a inceput in gheto`uri in America iar apoi, ca orice lucru facut de americani, a fost copiat peste tot.
Intr`o vreme a fost si la noi moda asta, insa nu a prins asa bine.
A um e peste tot...

Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate