Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7

La multi ani @radu103!
 La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...

Baterie auto AGM 70AH vs normala ...
 Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...

In ce supermarket gasesc carne de...
 Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...
 

Meci Barcelona

- - - - -
  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#37
yry78

yry78

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 22
  • Înscris: 15.02.2008
[quote name='moreli' date='7th January 2012, 14:45' post='10911202']
Vad ca nu a mai intrat nimeni pe acest subiect. Poate am noroc. Vreau sa iau bilete de pe site-ul oficial al Barcelonei la meciul cu Sporting Gijon pentru 4 martie, dar vad ca cele ramase disponibile sunt dispersate. Noi suntem 6, macar 3 cu 3 sa fi gasit.  Stie cineva daca la fata locului se poate aranja ceva? Sau or fi si locuri libere (cu blete nevandute) Nu am mai fost niciodata pe Camp Nou. Multumesc.
[/quo

Buna,

Bilete gasesti mai greu la stadion mai sigur iti ei bilete de la un automat din banca La Caixa sau la receptia unui hotel (eu iti recomand prima varianta pt care iti trebuie un card) . Multa bafta !

HAI  BARCA !

#38
moreli

moreli

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 09.03.2011
Multumesc yry78.
Ce card iti trebuie la automatul din banca La Caixa si presupun ca sunt mai scumpe?
Iti arata ce locuri mai au sau sunt si acolo pe categorii si nu stii prin ce zona cumperi biletul ?

#39
moreli

moreli

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 09.03.2011
Salutare, din nou,
Imi poate spune cineva care a mai fost pe Nou Camp la meci , se disting jucatorii din sectoarele cu 4 (de ex. de la 430 la 440). Vreau sa cumpar bilete in acea zona pentru ca sunt cat de cat mai accesibile, si nu stiu daca se poate vedea ceva de la inaltimea aia. N-am mai fost pe un stadion asa mare. Multumesc.

#40
bbogdanmircea

bbogdanmircea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,258
  • Înscris: 14.02.2007
Man eu am fost in Tribuna I dar pe locurile cele de mai sus si se vede perfect. O sa se vada putin mai mic dar cred ca se vede si de acolo. E foarte bine construit stadionul tribunele au unghi mare de inclinare si stai foarte sus asa ca se vede foarte bine.
Nu suporta comparatie cu stadioanele mici de la noi unde daca nu stai sus si pe mijloc nu se vede nimic din cauza ca stai prea jos si se distorsioneaza tot.
Eu zic sa iei cu incredere.

#41
moreli

moreli

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 09.03.2011

View Postbbogdanmircea, on 17th January 2012, 09:31, said:

Man eu am fost in Tribuna I dar pe locurile cele de mai sus si se vede perfect. O sa se vada putin mai mic dar cred ca se vede si de acolo. E foarte bine construit stadionul tribunele au unghi mare de inclinare si stai foarte sus asa ca se vede foarte bine.
Nu suporta comparatie cu stadioanele mici de la noi unde daca nu stai sus si pe mijloc nu se vede nimic din cauza ca stai prea jos si se distorsioneaza tot.
Eu zic sa iei cu incredere.

Multumesc.
Mai astept pana iau biletele , pentru meciul din 04 martie, am inteles ca , cu cateva zile inainte (nu stiu exact cate, am sa urmaresc atunci) abonatii care nu vin la meci trebuie sa anunte, iar locurile lor vor fi scoase la vanzare. Acum sunt , pe site-ul oficial , numai cateva locuri si alea razlete. Sper sa nu risc prea mult.
Multumesc inca o data pentru lamuriri.

#42
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
tocmai am aflat de pe net ca Spanair, compania cu care urma sa zbor la Barcelona in luna februarie, este in faliment, iar toate cursele din Danemarca(unde locuiesc) catre Barcelona au incetat incepand cu vineri seara.

problema nu este atat biletul de avion...nu stiu ce se va intampla, inca nu am primit un mail de la ei, in care sa fiu anuntat ce si cum...cat biletul pentru Barcelona-Valencia din 19 februarie.

asa ca ma vad nevoit sa il scot la vanzare, in cazul in care Spanair nu imi va oferi alternative.

biletul este in Sector 004 Fila 004 Asiento 008(aproape de banca de rezerve)...si a costat 133 de euro.sunt dispus sa-l las la 100...a fost cumparat online de pe site-ul oficial al Barcelona FC prin intermediul servicaixa.com



daca este cineva interesat, ma poate contacta.

#43
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Ce aiurea, si mai faceau parte si din Star Alliance

#44
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View PostMembruAnonim, on 28th January 2012, 01:20, said:

Ce aiurea, si mai faceau parte si din Star Alliance

da, cica s-ar fi negociat achizitionarea lor de catre Qatar Air...compania-sora sau mama, cum i-o mai zice, anume Scandinavian Airlines, sta acum cu facturi de platit.

astept sa vad daca mi se ofera ceva alternative.

biletul e cam greu de vandut, din moment ce trebuie ridicat de la oficiile ServiCaixa sau de pe Camp Nou, si, in ambele cazuri, e nevoie de cardul cu care s-a facut plata.

am trimis un mail catre ServiCaixa...sa vad ce optiuni am, daca se poate transfera.

daca nu, asta e.

#45
piticutz82

piticutz82

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 10.09.2009
caut si eu sa cumpar bilete pt perioada 14-18,insa dinc ate vad oferta se opreste la meciul din 13.05
sa inteleg ca tb sa mai urmaresc daca vor fi programate si alte meciuri dupa data aceea sau asta e tot?
incerc si eu sa fac o supriza sotului meu... :D

#46
prundal

prundal

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 39
  • Înscris: 14.04.2010

View Postpiticutz82, on 31st January 2012, 09:56, said:

caut si eu sa cumpar bilete pt perioada 14-18,insa dinc ate vad oferta se opreste la meciul din 13.05
sa inteleg ca tb sa mai urmaresc daca vor fi programate si alte meciuri dupa data aceea sau asta e tot?
incerc si eu sa fac o supriza sotului meu... :D

ultimul meci al Barcelonei acasa este pe dat de 6 mai. pt ca apoi incepe campionatul european

#47
piticutz82

piticutz82

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 258
  • Înscris: 10.09.2009

View Postprundal, on 1st February 2012, 11:28, said:

ultimul meci al Barcelonei acasa este pe dat de 6 mai. pt ca apoi incepe campionatul european

AHA!.Multumesc mult,macar m-am linistit!
Se vede din intrebare ca sunt femeie ,deci pe dinafara..:))

Edited by piticutz82, 03 February 2012 - 11:43.


#48
danluc77

danluc77

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 05.09.2009
cineva acumparat bilete la meciul din 1 mai

#49
OvidiuNS

OvidiuNS

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,863
  • Înscris: 04.07.2010
Dacă vrea să le vândă, sigur găseşte muşterii pe-aici.

Sănătate şi toate cele bune !

#50
zuv

zuv

    Erectile member :)

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 7,198
  • Înscris: 05.01.2008

View Postdanluc77, on 20 aprilie 2013 - 08:35, said:

cineva acumparat bilete la meciul din 1 mai

Incredibil!Posted Image
Si nu erau decat vreo 90.000...

Edited by zuv, 20 April 2013 - 12:24.


Anunturi

Bun venit pe Forumul Softpedia!

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate