Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
drepturile copiilor in numele ...

Mocheta peste parchet cu incalzir...

La multi ani mie!

Senzor filtru particule GOLF 7
 La multi ani @radu103!

La multi ani @Nenea Zap!

La multi ani @beavis03!

BlackView Oscal Pad 13, probleme ...
 Baterie auto AGM 70AH vs normala ...

Depanero nu vrea sa imi dea Negat...

Extras carte funciara

Carucior pliabil pentru cumparatu...
 In ce supermarket gasesc carne de...

Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește
 

Meci Barcelona

- - - - -
  • Please log in to reply
49 replies to this topic

#19
bbogdanmircea

bbogdanmircea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,258
  • Înscris: 14.02.2007
Salutare.
Cei care ati luat de pe internet de pe ce site ati achizitionat bilete?

#20
bbogdanmircea

bbogdanmircea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,258
  • Înscris: 14.02.2007
aici am gasit si cu ceva testimonials

Va rog postati siteuri de unde ati luat eventual bilete de incredere!

#21
torres_23

torres_23

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 185
  • Înscris: 21.01.2006
www.servicaixa.com

#22
adinas12

adinas12

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.08.2011

View Postlauradespina, on 11th April 2011, 22:31, said:

Am achizitionat bilete la un meci al Barcelonei pe Nou Camp si as dori informatii privind obiectele interzise pe stadion.Pot face foto ? Si cu cat timp inainte de ora de incepere a meciului trebuie sa fiu la stadion.Accesul la locuri e facil?
de unde ai cumparat biletele si daca se poate sa imi dai si mie un nume de hotel unde v-ati cazat. ms

#23
adinas12

adinas12

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 24.08.2011

View Posttorres_23, on 1st August 2011, 11:39, said:

Pe 17 august voi fi pe Camp Nou!!!
Cine mai merge?
si eu vreau sa cumpar bilete in noiembrie. imi poti spune si mie de unde le-ai cumparat si unde ai fost cazat. iti multumesc

#24
FireSky

FireSky

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 884
  • Înscris: 20.01.2005

View Postadinas12, on 25th August 2011, 13:27, said:

si eu vreau sa cumpar bilete in noiembrie. imi poti spune si mie de unde le-ai cumparat si unde ai fost cazat. iti multumesc

Postul nu e pentru mine,da'imi permit sa raspund si eu.: Am fost de 2 ori la meci pe Santiago Bernabeu si de 2 ori pe Nou Camp ( meciuri cu echipe mici , in campionatul Spaniei ). De fiecare data am luat bilete de la fata locului, la ultimul  ( in aprilie, Barcelona-Hercules ) chiar in ziua meciului. E adevarat, era ceva coada,am stat cam 45 minute,dar erau bilete.Bineinteles, erau si bisnitari ( chiar romani)  La fel de adevarat ca cele mai ieftine bilete( 40 E, parca) erau epuizate.
Imi amintesc ca la un meci de al lui Real de anul trecut,un bisnitar incerca sa mi vanda un bilet de 25 Euro cu 100, sub pretextul ca nu mai sunt bilete( casele de bilete se inchisesera,era seara tarziu).

I am zis ca daca a doua zi dimineata  cand vin la casa de bilete nu mai sunt bilete, i le cumpar. Bineinteles, erau bilete:)

#25
bbogdanmircea

bbogdanmircea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,258
  • Înscris: 14.02.2007
Pana la urma o sa luam de pe spaintickets.es speram sa fie ok.
O cazare ptr 5 persoane ptr 2 nopti cam cat ar ajunge in Barcelona?
Ce site recomandati?

#26
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015

View Postbbogdanmircea, on 29th July 2011, 10:43, said:

As prefera sa nu fac afaceri cu romani.
Dar in fine este un inceput.
Bilete de pe ce site recomandati sa achizitionez si cat de sigure sunt?

nu fii rau,maestre.

eu am stat la ei si am fost foarte multumit.

zona f buna...chiar langa Rambla...statie metrou la cateva minute de mers pe jos.

si nu e vb de ''afaceri cu romanii''.

#27
tablagiu_xxx

tablagiu_xxx

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,346
  • Înscris: 15.06.2009
bilete luati de pe site-ul oficial al barcelonei, le printati si mergeti cu printul la meci - are cod de bare care se scaneaza la poarta - la pret oficial !

#28
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
joi 1 sept ora 10:00 sunt puse in vanzare bilete pentru toate meciurile Barcelonei in sezonul acesta.

barcelona tickets

#29
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
azi, incepand cu ora 10 am, au fost puse in vanzare catre socios si publicul general bilete la toate meciurile Barcelonei in sezonul 2011-2012.

am cumparat bilet pentru Barcelona-Valencia 19 feb 2012(data inca neconfirmata)

tribuna I...sector 004...133 euro.bilet cumparat via ServiCaixa, unul din partenerii oficiali ai BarcaFC.mi-a fost imposibil sa il iau via www.fcbarcelona.com pt ca site-ul pur si simplu a fost blocat din cauza a mult prea multi utilizatori.chiar site-ul bancii, mai exact link-ul catre pagina de cumparare, a fost blocat o vreme.

Edited by parabone, 01 September 2011 - 16:41.


#30
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
un coleg de-al meu, danez istet, a cumparat, din greseala, 8 bilete(in loc de 4, cate trebuia)  pt Barca-Sevilla, din octombrie anul acesta.

nu stiu exact cat a dat pe ele, cred ca in jurul a 60-70 de euro/bilet, si nici locurile alocate, dar, daca e cineva interesat, as putea vorbi cu el.

#31
teo1970

teo1970

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 30
  • Înscris: 05.10.2009
Buna,
as vrea sa-i duc pe cei 2 băieți ai mei la un meci al Barcei in Aug 2012.
Va rog raspundeti-mi si mie la câteva întrebări:
- din ce-am văzut, in Aug este încă campionat, nu? biletele pt 2012-2013 nu s-au pus încă in vinzare, asa-i?
- ce șanse sunt sa-l vadă jucând pe Messi, dacă va fi un meci cu o echipa slaba? mă gândesc ca poate nu intra pe teren in orice meci
- despre șansele de a găsi bilete la Barca-Real ... Întreb doar ASA, teoretic :)

Multumesc mult anticipat pt ajutor si răspunsuri !

#32
terner

terner

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,323
  • Înscris: 02.06.2009

View Postteo1970, on 6th November 2011, 06:42, said:

Buna,
as vrea sa-i duc pe cei 2 băieți ai mei la un meci al Barcei in Aug 2012.
Va rog raspundeti-mi si mie la câteva întrebări:
- din ce-am văzut, in Aug este încă campionat, nu? biletele pt 2012-2013 nu s-au pus încă in vinzare, asa-i?
- ce șanse sunt sa-l vadă jucând pe Messi, dacă va fi un meci cu o echipa slaba? mă gândesc ca poate nu intra pe teren in orice meci
- despre șansele de a găsi bilete la Barca-Real ... Întreb doar ASA, teoretic :)

Multumesc mult anticipat pt ajutor si răspunsuri !

De obicei in August nu este campionat, el incepand,poate, doar prin ultimul weekend din aceasta luna. Pentru 2012 nu poti sa stii ce va fi. Poate Messi va fi accidentat, poate va fi vandut, cine stie. Bilete nu poti lua de acum. Nu te poti gandi de pe acum la sezonul 2012-2013. Exclus.

#33
moreli

moreli

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 09.03.2011
Vad ca nu a mai intrat nimeni pe acest subiect. Poate am noroc. Vreau sa iau bilete de pe site-ul oficial al Barcelonei la meciul cu Sporting Gijon pentru 4 martie, dar vad ca cele ramase disponibile sunt dispersate. Noi suntem 6, macar 3 cu 3 sa fi gasit.  Stie cineva daca la fata locului se poate aranja ceva? Sau or fi si locuri libere (cu blete nevandute) Nu am mai fost niciodata pe Camp Nou. Multumesc.

#34
bbogdanmircea

bbogdanmircea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,258
  • Înscris: 14.02.2007
De obicei asa sunt locurile de pe siteul oficial.
Poti incerca si pe alte siteuri care de obicei cumpara dinainte bilete si le ofera cu un adaos.

#35
moreli

moreli

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 199
  • Înscris: 09.03.2011

View Postbbogdanmircea, on 7th January 2012, 17:25, said:

De obicei asa sunt locurile de pe siteul oficial.
Poti incerca si pe alte siteuri care de obicei cumpara dinainte bilete si le ofera cu un adaos.

Multumesc. Am gasit , intradevar, si alte site-uri care vand bilete dar care nu precizeaza clar unde sunt locurile in stadion ci numai categoria. Si nici nu stiu daca sa am incredere in acestea, cum platesc, cum intru in posesia biletelor, etc. Cred totusi, ca site-ul oficial este cel mai sigur.

Edited by moreli, 08 January 2012 - 09:44.


#36
bbogdanmircea

bbogdanmircea

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,258
  • Înscris: 14.02.2007
Eu am luat de pe un site din acestea si nu au fost pb.
Intr-adevar locuri undeva in coltul tribunei A, dar intr-adevar unul langa celalalt.
Iar pretul cam 25 de euro in plus de bilet.

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate