Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

astrograma mea

- - - - -
  • Please log in to reply
4 replies to this topic

#1
scamajunior

scamajunior

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 27.07.2009
Salut!

Daca este cineva dragut/a sa ma ajute si pe mine cu descifrarea astrogramei mele...as fi tare fericit.
Nu prea sunt in tema cu astrogramele...

Ma numesc ,am 18 ani
M-am nascut in
Zodie Scorpion ,ascendent Scorpion.

Nu stiu daca am realizat bine astrograma...

Va multumesc pentru interpretare!

Attached Files


Edited by Adm, 10 March 2017 - 12:09.


#2
[ady]

[ady]

    Hopeless Dreamer !

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 5,688
  • Înscris: 23.04.2006
Ce-i aia o astrograma? ^^
Se face pe net sau tre sa mergi la unul care are habar cum se face si iti da si explicatiile necesare?

Chestia aia seamana cu una dintre primele reprezentari ale lumii in conceptia omului demult apus

Edited by [ady], 03 November 2010 - 10:17.


#3
scamajunior

scamajunior

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 8
  • Înscris: 27.07.2009

View Post[ady], on 3rd November 2010, 10:16, said:

Ce-i aia o astrograma? ^^
Se face pe net sau tre sa mergi la unul care are habar cum se face si iti da si explicatiile necesare?

Chestia aia seamana cu una dintre primele reprezentari ale lumii in conceptia omului demult apus


Asta aveam de gand..sa intalnesc pe cineva care se pricepe,nu pe cineva care se baga in seama doar pentru simplul lucru ca se plictiseste.

#4
zenon

zenon

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,295
  • Înscris: 11.11.2009
Calm,melancolic,probleme cu partea respiratorie,oboseală crescută spre seară?

#5
calema

calema

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 02.11.2010
Conjunctia Soare – Pluton – Marte in casa I in Scorpion iti da o personalitate deosebit de puternica, o forta interioara exceptionala si o capacitate de regenerare, in fata dificultatilor vietii deosebita.
De asemenea ai puterea de a intelege realitatea inconjuratoare in feluri pe care cei din jur nu si le pot imagina.  
Atentie mare insa, la impulsul razbunarii. Lovesti fara avertizare si poti face extrem de mult rau, inclusiv deoarece ai intuitia locului celui mai sensibil in care poti lovi.
O alta zona deosebit de interesanta este cea a comunicarii, unde se intalnesc fata in fata doua tendinte contrare, pe de o parte nevoia de a spune, de a transmite cantitati impresionante de informatie, raspunzator pentru aceasta fiind Uranus, iar pe de cealalta parte nevoia de a fi succint in exprimare, de a te marginii la strictul necesar, imperativ impus de planeta Saturn.
Capacitatea de comunicare, insa, este cea care iti deschide multe porti in viata, iar felul in care o faci te ajuta sa fii foarte bine vazut de catre cei din jur si sa iti construiesti o imagine sociala mai mult decat favorabila.
Acestea sunt doar cateva dintre elementele imediat aparente in astrograma ta. Daca vrei sa discutam mai mult ma poti contacta pe mess. Id-ul meu este „spirea_dl”

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate