Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...

Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan
 Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...
 Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat
 Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate
 

din nou povestea cu terenu' si electrica

- - - - -
  • Please log in to reply
36 replies to this topic

#37
sibidumitru

sibidumitru

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 14
  • Înscris: 07.03.2006

View Postoanamac, on Aug 2 2005, 23:20, said:

sotul meu a cumparat un teren. cand a inceput constructia casei (dupa ce, in prealabil, obtinuse toate aprobarile, inclusiv de la electrica), a constatat ca in pamant e un cablu care stabate proprietatea in diagonala, aproximativ dintr-un colt in altul. a fost atunci la electrica, le-a zis de cablu si ei au zis ca nu-i folosit si ca nici nu-l vor folosi vreodata, ca e de rezerva, etc. vara trecuta tocmai am constatat
ca de la cablul acela sunt alimentate cu energie doua statii de transformare (cred ca asa se numesc). ideea e ca vrem sa le luam banii. are cineva idee cum am putea s-o facem si ce temei legal avem? va multumesc mult.
ps: nu mi se pare normal ca pe proprietatea mea electrica sa faca ce are chef. dak li se strica obiectu' si se apuca sa-mi sape curtea eu ce fac?   :confuzzled:
Taiatil....sanchi din greseala [nu ati stiutt ca era acolo] asa le am facut la ROMTELECOM aveau un cablu baban care trecea prin un demisol care tocmai lam cuparat.A U VENIT IMEDIAT DISPERATI lau luat de acolo

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate