Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Recomandare aparat foto

Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...
 Posibila virusare

Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat
 Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate
 Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

S-a dus seceta pedologica?
 

Romanian National Security - hackeri romani

- - - - -
  • Please log in to reply
42 replies to this topic

#37
alexcs

alexcs

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 377
  • Înscris: 12.11.2005

View PostAnn0nyym0us, on 3rd May 2010, 09:26, said:

cred ca daca cineva din Romania (mai ales din administratie) va incerca sa-i deconspire, va poni a doua revolutie :)

gresesti rau...daca o sa ii prinda, pana si sustinatorii lor or sa spuna: pacat ca i-au prins, imi placea mult de ei.
o sa iesi tu in strada? o sa faci tu ce faceau ei? nu mai va laudati aiurea, ca daia am ajuns in situatia asta de cacat. suntem un popor de lasi, de dezinteresati, de prosti (aici intra o categorie cat populatia chinei) si cativa care se cred mari nationalisti.

cand aveam 16 ani ziceam, daca maine ne ataca cineva ma duc primul si ma inrolez sa imi apar tara. 10 ani mai tarziu, mi-am dat seama ca nu intereseaza pe nimeni ce se intampla cu tara asta. daca nu e videanu e geoana, daca nu e basescu e antonescu sau ce credeati ca el nu are afaceri sau ca daca ajunge presedinte (oricine) nu i se dicteaza ce sa faca. mai terminati cu cacaturile astea cu romania in sus si in jos. chiar daca se strang, maine, 100 000 de oameni si vor sa schimbe regimul, ceea ce ma indoiesc, pentru ca masele de oameni sunt in general manevrate, oricum nu o sa se intample nimic. or sa vina altii...la fel.

imi place de baietii astia, pun pariu ca se distreaza bine si cred in judecata lor, dar in lumea reala astfel de lucruri nu conteaza. ia sa expulzeze ambasadorul frantei la bucuresti sau pe cel al italiei, alea sunt masuri. dar asa  ceva nu o sa se intample pentru ca suntem  condusi de niste fraieri, care se bucura la cateva milioane de euro pe care oricum nu o sa ii bucure in viata asta  mizerabila ca tot aici stau si ii cheltuie in mizeria asta de tara.

udrea se spala cu aceeasi apa cu care se spala si x, mananca aceleasi cacaturi din supermarket, aceeasi pui umflati cu rahat etc.

bine zicea cineva ca nu mai avem educatie, sanatate, sport, cultura nimic...eu sunt resemnat. nu imi doresc sa plec pentru ca traiesc decent aici. nu sunt bogat, dar nici sarac. iar cat despre faptul ca ma simt prost atunci cand cineva ma face roman prost sau in afara, in concediu, se uita ciudat la mine...mi se rupe.
unii or sa fie de acord, unii nu. e imposibil sa gandesti la fel cu cel de langa tine.

cred totusi ca tiganii atata pot ei, sunt un fel de primate care vad ca  merge si cu furtul si de ce ar renunta. unii din ei sunt mai destepti si se simt, la fel ca noi, jigniti de faptul ca ii consideram nenorociti pe toti. cam ceea ce ni se intampla si noua acum. ce credeti ca francezii sau englezii sunt mai destepti?? sunt niste cretini, da rau. atat de cretini ca nu deosebesc rata de gasca. sa urmariti emisiunile lor, la nemti, la francezi, exact emisiunile care s-au  importat cu succes si la noi - cearta dintre parinti si copii, repara-mi casa, tradat in prostie...toate imbecilitatile astea, ma uitam la un moment dat pe francezi, erau unii atat de imputiti, incredibil.
eu zic sa nu mai judecam pe nimeni. daca vrei sa faci ceva, nu trebuie sa iti iei dacie si sa iti pui steagul romaniei pe luneta sau pe numar. ai putea sa aduci beneficii tarii prin cultura. cred ca prin cultura se schimba parerea intregii lumi.
ma opresc aici sa nu va plictisesc.

#38
Ann0nyym0us

Ann0nyym0us

    Arrogant bastard

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 17,416
  • Înscris: 15.12.2009

View Postalexcs, on 3rd May 2010, 10:11, said:

o sa iesi tu in strada? o sa faci tu ce faceau ei? nu mai va laudati aiurea, ca daia am ajuns in situatia asta de cacat.
Am zis eu ca o sa ies in strada? :huh:
Am zis eu ca o sa continui ce faceau ei? Daca nu ma pricep sa fac ce faceau ei? <_<
Cand am spus revolutie poate ca nu am spus-o in pur sens al cuvantului; poate ma gandeam la faptul ca daca vor fi prinsi, multa lume va fi impotriva arestarii si pedepsirii lor. -_-

Atat am vrut sa spun legat de "a doua revolutie".

PS: Ma enerveaza foarte rau ideea ca se gasesc mereu persoane care sa rastalmaceasca vorbele cuiva pentru a duce la instigare etc.

Edited by Ann0nyym0us, 03 May 2010 - 10:38.


#39
absenteist

absenteist

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 599
  • Înscris: 19.04.2010
Aia nu`s hackeri, ci agramati.

#40
softpedian

softpedian

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,202
  • Înscris: 04.01.2010

View Postabsenteist, on 4th May 2010, 22:10, said:

Aia nu`s hackeri, ci agramati.
Si tot se gaseste careva mai catolic decat papa.

Da' da', stiu ca e fara rost sa te critic dar nu ma pot abtine.

Din postura mea de roman nu le pot zice decat felicitari! (cu niste greseli care nu trebuiau facute pe ici pe colo dar asta e, romana e grea. )

#41
rootkit

rootkit

    Awake. Security DNA

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 34,883
  • Înscris: 07.02.2007
S-au intors...

http://www.ziare.com...-iertam-1082841

#42
archaeus5

archaeus5

    The voice of reason

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 8,730
  • Înscris: 03.12.2006

View Postcrysty2k5, on 20th March 2011, 19:29, said:


Asa le trebuie. :)

#43
isdnd

isdnd

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 383
  • Înscris: 15.11.2010
Vad ca incep sa atace tari dezolvate,Franta,Italia,Ungaria,Marea Britanie  . Poate vedem maine " Romanian National Security sparge cele mai vizitate site-uri germane si rusesti(din Rusia)  :deadtongue: . Baieti astia sunt niste adevarati "patrioti"  B) . Ne protejeaza de "salutul romanesc" ,eu nu sunt in potriva lor,sa faca ceea ce stiu ei mai bine...rupetii ba :D

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate