Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Ariston "Genus One+" 24kw...

unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare
 Material opac developat filme

Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT
 Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...
 [unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ
 

Fair Play Credit

- - - - -
  • Please log in to reply
54 replies to this topic

#37
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
aici discutati despre DAE sau despre creditul lui peste de la FairPlay nu stiu cum !?
ca sa stiu ce fac cu topicul.

strike 1

#38
cibocip

cibocip

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 08.11.2005
a primit cineva vreun raspuns la solicitarea de credit?

#39
beatrix_iordache

beatrix_iordache

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 24.04.2010

View Postbarbatocu, on 12th April 2010, 17:29, said:

Si eu am primit plicul dar nu stiu ce sa fac ...oferta mai buna nu gasesti..dar cred ca am gasit o solutie...Nasa mea sta in Austria linga Wiena si o sa ii dau datele sa verifice ea sa nu fie teapa...!!!
Eu propun altceva firmei respective din austria "IMPERIAL CAPITAL VENTURES" prin Nasa mea :Daca dau imprumut celor din Romania prin aceasta firma personal ..adica sa pot merge eu personal sa iau credit de la ei ,adica sa ma duc eu la ei direct la banca(daca o fi banca).
Curind o sa va dau raspunsul daca "E TEAPA SAU NU"
Pe curind !!

Ai reusit sa afli ceva cu ajutorul nasei tale?
Beatrix

#40
shenshen

shenshen

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.04.2010
salutare la toata lumea .acum am vb la telefon si mi-au zis ca nu se acorda nici un credit la nimeni pt ca sant ceva nereguli in acte ....[nu doar la mine]...ci la toata lumea si cica daca vreau sa incerc di nou trebuie sa dau din nou telefon sa-mi trimita actele din austria....mi se pare o vrajeala foarte mare adica ei nu stiau de la inceput ca nu au actele in regula?....ineresant  :thumbdown:   :confuzzled:  :thumbdown:

#41
cibocip

cibocip

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 08.11.2005
la nr lor de telefon au inlocuit operatoarea cu un robot telefonic, cred ca e cea mai mare teapa , au promis raspunsul (pozitiv sau negativ ) dar nimic, acum mai nou se pare ca va ttebui sa retrimit documentele. adio "Fair Play" Credit

#42
cibocip

cibocip

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 20
  • Înscris: 08.11.2005

View Postshenshen, on 27th April 2010, 13:02, said:

salutare la toata lumea .acum am vb la telefon si mi-au zis ca nu se acorda nici un credit la nimeni pt ca sant ceva nereguli in acte ....[nu doar la mine]...ci la toata lumea si cica daca vreau sa incerc di nou trebuie sa dau din nou telefon sa-mi trimita actele din austria....mi se pare o vrajeala foarte mare adica ei nu stiau de la inceput ca nu au actele in regula?....ineresant  :thumbdown:   :confuzzled:  :thumbdown:

eu am primit mesaj de la 1744 precum ca am fostrespins si daca doresc documentele pe care le-am trimis initial sa le fac o cerere scrisa. ati primit si voi acest mesaj?

#43
shenshen

shenshen

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 2
  • Înscris: 27.04.2010
eu nu am primit nici un mesaj dar am incercat sa sun si imi raspunde robotul.......

#44
half-life

half-life

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 226
  • Înscris: 16.02.2006
incercati pe pagina lor de web sa urmariti linkurile afisate, dupa ce intrati pe unul sau mai multe linkuri cautati in continutul paginii respective "imperial capital ventures" daca raspunsul e zero atunci e TEAPA!

#45
viorel64

viorel64

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 28.04.2010

View Postcibocip, on 28th April 2010, 10:50, said:

la nr lor de telefon au inlocuit operatoarea cu un robot telefonic, cred ca e cea mai mare teapa , au promis raspunsul (pozitiv sau negativ ) dar nimic, acum mai nou se pare ca va ttebui sa retrimit documentele. adio "Fair Play" Credit
Salutare la tota lumea!! Si eu am primit astazi, acelasi rapsuns ca mai toti..(cred), potrivit caruia cererea mea de credit a fost  respinsa. In situatie similara mai stiu citeva persoane care au primit acelasi raspuns. Chiar sa fie doar actele intocmite prost? Care acte? Poate doar adeverinta de venit.. care a fost facuta dupa cum am crezut  in lipsa unui model agreat. Si atunci de ce nu au spus de la bun inceput cum sa facem aceasta adeverinta...??!!

#46
dragomirvasile

dragomirvasile

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 10.05.2010

View Postcibocip, on 8th March 2010, 04:30, said:

de cateva zile incerc sa-mi dau seama daca e teapa sau nu ; http://www.creditcorect.eu/ astept sa ma luminati :peacefingers:


#47
dragomirvasile

dragomirvasile

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 10.05.2010

View Postjay333, on 11th March 2010, 07:35, said:

Am trimis mail la ei sa-i intreb de conditii. Sunt curios daca si ce vor raspunde.
ce se mai aude cu credit ofensiv

#48
Startpause

Startpause

    Guru Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 19,712
  • Înscris: 05.03.2005
pai site-ul e in "standby" momentan, din cate vad...

#49
dragomirvasile

dragomirvasile

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 3
  • Înscris: 10.05.2010
cine a trimis actele la firma sa-mi lase nr. de tlf. sa le comunic ceva important

#50
mcuma

mcuma

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 03.10.2007

View Postdragomirvasile, on 15th May 2010, 11:39, said:

cine a trimis actele la firma sa-mi lase nr. de tlf. sa le comunic ceva important
de ce nu spui pe forum

#51
DANIDAN76

DANIDAN76

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1
  • Înscris: 19.05.2010

View Postmcuma, on 17th May 2010, 14:29, said:

de ce nu spui pe forum
poate ma poti lamuri daca stii mai multe, eventual poti trimite un SMS la 0740789117 ( am facut prostia si le-am trimis hartiile)

#52
mcuma

mcuma

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 5
  • Înscris: 03.10.2007
Cine a castigat 10 000 Euro ? :D  Cred ca toata lumea. :D

Asteptam noutati!  :)

sa nu uit, a fost o gluma, cred ca ati inteles ca e o "TEAPA " imensa.

Nu trimiteti 95 Euro, sau daca  vreti sa trimiteti unor persoane bani moca ... va dau contul meu :)

Edited by mcuma, 18 October 2010 - 20:26.


#53
dumidan_2007

dumidan_2007

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 10
  • Înscris: 05.11.2007
Am primit și eu plicul cu "Marele Câștigător al celor 10.000 euro", tot azi. La fel și un coleg de muncă. Măi să fie, ce de norocoși aici în România!
În altă ordine de idei, nici eu, nici colegul meu, nu am primit NIMIC ALT SEMN DE VIAȚĂ până acum, deși am trimis actele de la faza 1. Am crezut că toată treaba a picat definitiv, fără alte urmări - se pare că ne-am înșelat!
Atenție! Ceva nu miroase deloc bine, NU SE TRIMIT BANI ÎN PLIC și asta din n+1 motive: nu ai nici o dovadă că ai trimis ceva, nu garantează nimeni că vor ajunge la destinație, .... Dacă până acum mai aveam îndoieli că ar fi o excrocherie, acum sunt sigur că este! Am avut dubii deoarece nu vedeam ce anume ar câștiga șarlatanii - acum e clar ce câștigă : 95 euro * F, unde F=nr. de fraieri ce pun botu și trimit bani în plic. Prin transfer bancar rămân ceva urme așa încât probabil că operațiunile vor fi anulate, dar nu sunt 100% sigur, așa că nu mă risc deloc.

#54
slai

slai

    User Incredibil

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 30,880
  • Înscris: 25.01.2007
Stimati Solicitanti!
Dorim sa ne cerem scuze pentru inconvenientele create in legatura cu sistarea proiectului “Fair Play Credit” in Romania. Situatia nesigura care a intervenit pe piata economico-financiara din Europa de Sud-Est si care afecteaza in mod negativ climatul socio-politic din aceasta zona, a determinat investitorii sa-si revizuiasca intentiile de a investi in Romania, in cadrul acestui proiect.


Nu mai investesc ei la voi, investiti voi la ei...

Anunturi

Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă Chirurgia cranio-cerebrală minim invazivă

Tehnicile minim invazive impun utilizarea unei tehnologii ultramoderne.

Endoscoapele operatorii de diverse tipuri, microscopul operator dedicat, neuronavigația, neuroelectrofiziologia, tehnicile avansate de anestezie, chirurgia cu pacientul treaz reprezintă armamentarium fără de care neurochirurgia prin "gaura cheii" nu ar fi posibilă. Folosind tehnicile de mai sus, tratăm un spectru larg de patologii cranio-cerebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate