Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Cat de riscant e sa rezerv un hot...

Audi Q3 F3 PHEV - impresii si con...

AC Vortex nu mai incalzește

Scule electrice și impactul ...
 Huawei Pura 70/Pro/Ultra

Chiar se platesc pensiile la term...

Cu autorulota prin jud. Buzau

Cuptor Electrolux EOE7C31Z, cum i...
 Cablu Corsair 600W GPU

Solicitare documente emag

Uzucapiune teren intravilan

Recomandare aparat foto
 Ariston "Genus One+" 24kw...

Saci moloz - unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare
 

program de editat vedeoclipuri

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
eu_ala

eu_ala

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 04.10.2009
caut si eu un program cu care sa pot schimba backgroundul si cu care sa  fac o chesit cu care eu stau ma opresc raman intr-un loc si tot in acelasi timp mai vin din spate ma bat pe spate plec si imi revin merg mai departe... sper ca ati inteles

#2
Hodorogul

Hodorogul

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 662
  • Înscris: 21.09.2009
Premiere Pro +ChromaKey?

#3
eu_ala

eu_ala

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 38
  • Înscris: 04.10.2009
nu stiu aceste programe ..... o sa incerc dar mai intai sa ma uit la un tutorial :D


revin...am incercat sa iau Premiere Pro si nu ma lasa aia de la adobe ... da-mi si mie un link bun te rog si daca cunosti vreun tutoria ca ce-am gasit eu sunt pt altceva

Edited by eu_ala, 25 October 2009 - 07:43.


#4
cerreal

cerreal

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 355
  • Înscris: 05.12.2005
le ce vrei sa faci tu te apropii mai mult de adobe after effects..daca vrei sa te bati singur pe spate ..va trebui sa folosesti o masca.. pentru a te "strecura" printre obiecte conferind mai mult "realism" dupa care poti sa iti faci vedeoclipul tau si alte chesite

#5
Gady_paul

Gady_paul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,421
  • Înscris: 12.01.2008
Poti sa pui un ecran verde in spate si cu chroma key (care exista si in vegas, unde e mai simplu). Doar ai grija la umbre. si pui o poza sau un clip ca fundal

#6
wegviLVGAsdf

wegviLVGAsdf

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 789
  • Înscris: 21.03.2009
Scuze ca postez aici, dar un program bun de modificat poze unde gasesc? De exemplu sa schimb fundalul, sa schimb unele parti din corp...

#7
Gady_paul

Gady_paul

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 2,421
  • Înscris: 12.01.2008
Photoshop si ar trebui sa te duci la foto cu postul asta.

Anunturi

Second Opinion Second Opinion

Folosind serviciul second opinion ne puteți trimite RMN-uri, CT -uri, angiografii, fișiere .pdf, documente medicale.

Astfel vă vom putea da o opinie neurochirurgicală, fără ca aceasta să poată înlocui un consult de specialitate. Răspunsurile vor fi date prin e-mail în cel mai scurt timp posibil (de obicei în mai putin de 24 de ore, dar nu mai mult de 48 de ore). Second opinion – Neurohope este un serviciu gratuit.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate