Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
Toyota Corolla Sedan 1.8 hybrid s...

Recomandare stabilizator tensiune

laptop gaming buget maxim 10000 lei

problema trepidatie peugeot 206
 Roboti EVE - compania 1X

Pierdere apa masina de spalat

Nuanta culoare

autonivelanta peste autonivelanta
 Plata produs

Klaus Iohannis, propus oficial de...

Fotbal juvenil

Pensie de intreținere minor
 Țiuit laptop

Firewall UFW si Iptables - Doua I...

DVR Hikvision 7208HUHI M1/S/A se ...

Accident ușor in parcare - c...

Lexmark z605

- - - - -
  • Please log in to reply
No replies to this topic

paso87

paso87

Senior Member

• Grup: Senior Members
Salut!
Astazi cand am incercat sa printez  am avut ceva probleme cu imprimanta mea , un LEXMARK Z605.Am dat print si a scos sters.Am incarcat din nou cartusul si a inceput sa faca urat in sensul ca imprima pe ecran ( virtual imi aparea  ca ajungea la 100% in timpul  normal ) si ea nu scotea nimic.Am reinstalat driverele  si  abia dupa o ora de incercari si-a revenit si a scos ce am vrut ...
Nu am mai scos de ceva vreme cu ea nimic serios.Toata vara am scos decat la intervale de timp pentru a nu se usca tusul.
Acum ca a inceput scoala o sa fie un pic mai solicitata si vreau sa stiu si eu daca o pot curata cumva . Ma gandesc ca  in cei 5 ani de functionare a strans ceva  mizerie prin ea.Cum o pot curata fara sa o stric pentru ca  desi o tot exploatez de 5 ani de zile nu as vrea sa renunt la ea.Folosesc si acum cartusele ei originale ( cel color s-a dus inca din primul an pentru ca nu a fost folosit iar cel negru inca rezista).
Sunt  foarte multumit de ea mai ales ca am scos foarte multe pagini ( peste 50.000 de mii de pagini garantat).
Vreau sa o pastrez  doar pentru faptul ca se incarca usor cartusul si foarte repede si nu trebuie sa le schimb des cum sunt la alte imprimante .
Va multumesc !

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate