Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

Astept Critici !

- - - - -
  • This topic is locked This topic is locked
27 replies to this topic

#19
jinxy_c

jinxy_c

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 862
  • Înscris: 27.01.2009

View Postralcr, on 29th September 2009, 02:00, said:

Tu esti dupa principiul citatelor: "The majority is always wrong; the minority is rarely right."

Hai ma ca n-ai cu cine... nu vezi ca rade asta de noi?  :death:

#20
NORTHERNSTAR

NORTHERNSTAR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 395
  • Înscris: 07.12.2007

View Postjinxy_c, on 29th September 2009, 05:23, said:

Hai ma ca n-ai cu cine... nu vezi ca rade asta de noi?  :death:
Faza e ca ma asteptam eu (si)la critic negative, dar nu in halul in care majoritatea ati scris pana acum.  :(
Nu e vorba ca nu pot accepta sinceritatea, dar mai mult simt rea intentie, imaturitate decat critica...

#21
Ribozom

Ribozom

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,512
  • Înscris: 03.07.2006
Stii cum esti tu? Am o cunostinta care era si ea pasionata de foto. Dar pozele lui "ieseau" arse, centrate, subexpuse, etc. Eu ii spuneam "Vezi ca e arsa, nu prea merge", raspunsul venea: "Da' nu te gandesti ca poate eu am vrut-o arsa?", "Vezi ca e subexpusa, nu prea se intelege ce e acolo", raspuns: "Da' poate ca eu am vrut sa o subexpun", etc.
Pana mi-am dat eu seama ca il abordez aiurea. Omul nu vroia sa evolueze, el doar cauta laude, asa ca indiferent de ce poze facea, eu il laudam. Bineinteles, pozele lui nu s-au imbunatatit.

Asa ca:
-verdele ala e foarte misto, imi place;
-pozele nu sunt snapshot-uri;
-subiectii nu-s centrati;
-tonarile sunt foarte misto;

Bafta!

#22
NORTHERNSTAR

NORTHERNSTAR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 395
  • Înscris: 07.12.2007

View PostRibozom, on 30th September 2009, 22:52, said:

Stii cum esti tu? Am o cunostinta care era si ea pasionata de foto. Dar pozele lui "ieseau" arse, centrate, subexpuse, etc. Eu ii spuneam "Vezi ca e arsa, nu prea merge", raspunsul venea: "Da' nu te gandesti ca poate eu am vrut-o arsa?", "Vezi ca e subexpusa, nu prea se intelege ce e acolo", raspuns: "Da' poate ca eu am vrut sa o subexpun", etc.
Pana mi-am dat eu seama ca il abordez aiurea. Omul nu vroia sa evolueze, el doar cauta laude, asa ca indiferent de ce poze facea, eu il laudam. Bineinteles, pozele lui nu s-au imbunatatit.

Asa ca:
-verdele ala e foarte misto, imi place;
-pozele nu sunt snapshot-uri;
-subiectii nu-s centrati;
-tonarile sunt foarte misto;

Bafta!
Nu despre asta era vorba sa primesc laude nefondate. Era vorba despre criticile scrise cu rea intentie. Daca ai fi fost atnet, am scris ca nu toate criticile ci in majoritate.
Sa nu crezi, ca pt ca am deschis acest subiect, o sa si ascult sfaturile. Eram doar curios, dar m-am inselat deoarece sunt mai multi amatori decat oameni de valoare. Exceptii sunt desigur.
- Verdele RAMANE!!!
- SNAPSHOTURILE VOR PREDOMINA DESIGUR
- SUBIECTII VOR LA FEL CA PANA ACUM
- TONARILE LA FEL
:)
MDC!

#23
Ribozom

Ribozom

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,512
  • Înscris: 03.07.2006

View PostNORTHERNSTAR, on 1st October 2009, 20:32, said:

- Verdele RAMANE!!!
- SNAPSHOTURILE VOR PREDOMINA DESIGUR
- SUBIECTII VOR LA FEL CA PANA ACUM
- TONARILE LA FEL

Pai eu am zis contrariul. Verdele imi place (e misto contrastul cu tonarile pe sepia) iar pozele ies din zona snapshot-urilor. Plus ca sa centrezi subiectul e mai greu decat cred altii, pentru ca presupune o pastrare a simetriei atat in stanga, cat si in dreapta. Iar cei care s-au gandit la IOLA sunt invidiosi.
Bafta!

Edited by Ribozom, 01 October 2009 - 20:22.


#24
DSops

DSops

    Senior Member

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 3,516
  • Înscris: 10.05.2007
Omul asteapta critici, dar nu de la noi! Noi suntem prea neprofesionisti pentru a aprecia valoarea intrinseca si extrinseca a creatiunilor create indefinit de creator de autorul topicului. Propun mutarea pe alt forum, mai adequat.
Am remarcat cu un vadit sentiment de inaltare spirtuala, macro-contrastul aproape non-trivial intre cerul spalacit admirabil si intunecimile, greu de patruns pentru privirea neinitiatului, ale subexpunerii intens revolutionare a cladirii de mai la vale.

Edited by DSops, 01 October 2009 - 21:50.


#25
jinxy_c

jinxy_c

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 862
  • Înscris: 27.01.2009

View PostDSops, on 1st October 2009, 22:42, said:

Omul asteapta critici, dar nu de la noi! Noi suntem prea neprofesionisti pentru a aprecia valoarea intrinseca si extrinseca a creatiunilor create indefinit de creator de autorul topicului. Propun mutarea pe alt forum, mai adequat.
Am remarcat cu un vadit sentiment de inaltare spirtuala, macro-contrastul aproape non-trivial intre cerul spalacit admirabil si intunecimile, greu de patruns pentru privirea neinitiatului, ale subexpunerii intens revolutionare a cladirii de mai la vale.

Fiind intr-o dispozitie extrem de proasta din cauza bolii... de ce PLM nu se mai muta topicul asta o data la Recycle Bin sau la Fun? Alo, moderatorii, receptie... lasati evenimentele politice de la televizor sa va mai distraga atentia, ca oricum nu le pasa de noi :P

Ce pusca mea... a ajuns unul care face pe seriosul si pe la spate se caca pe el de ras cand ne vede pe noi comentand...  :wallbash:

#26
NORTHERNSTAR

NORTHERNSTAR

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 395
  • Înscris: 07.12.2007

View Postjinxy_c, on 2nd October 2009, 00:07, said:

Fiind intr-o dispozitie extrem de proasta din cauza bolii... de ce PLM nu se mai muta topicul asta o data la Recycle Bin sau la Fun? Alo, moderatorii, receptie... lasati evenimentele politice de la televizor sa va mai distraga atentia, ca oricum nu le pasa de noi :P

Ce pusca mea... a ajuns unul care face pe seriosul si pe la spate se caca pe el de ras cand ne vede pe noi comentand...  :wallbash:
:))
Da` De Unde...
Cum ai ajuns la concluzia asta?
Esti bolnav? Mi-am dat seama de asta si inainte de a posta :).
Insanatosire cat mai rapida... In viata ta viitoare :)).

#27
klaudiakrueger

klaudiakrueger

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,301
  • Înscris: 26.02.2007

View PostNORTHERNSTAR, on 2nd October 2009, 10:35, said:

Esti bolnav? Mi-am dat seama de asta si inainte de a posta :).
Insanatosire cat mai rapida... In viata ta viitoare :)).

mai esti si obraznic... de fapt era de ghicit dupa titlul subiectului: "astept critici!", suna asa... impertinent, dar ar fi fost trecut cu vederea daca ofereai ceva demn de critica sau macar daca primeai critica asteptata parca, asa cum trebuie, sau macar mimat cum trebuie, de genul "mersi" si apoi faci cum vrei tu ... dar na
propun subiectul sa fie mutat la "Fun" nu la gunoi, ca-i funny :D

#28
jinxy_c

jinxy_c

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 862
  • Înscris: 27.01.2009
NORTHERNSTAR ai report. N-am timp de mai mult acum...

Anunturi

Chirurgia spinală minim invazivă Chirurgia spinală minim invazivă

Chirurgia spinală minim invazivă oferă pacienților oportunitatea unui tratament eficient, permițându-le o recuperare ultra rapidă și nu în ultimul rând minimizând leziunile induse chirurgical.

Echipa noastră utilizează un spectru larg de tehnici minim invazive, din care enumerăm câteva: endoscopia cu variantele ei (transnazală, transtoracică, transmusculară, etc), microscopul operator, abordurile trans tubulare și nu în ultimul rând infiltrațiile la toate nivelurile coloanei vertebrale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate