Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Material opac developat filme
 Caramida de sticla la exterior

Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel
 [Controlul] vremii si a vremurilor

Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali
 Jandarmii in fondul forestier

Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic
 

Filme care v-au impresionat

- - - - -
  • Please log in to reply
6 replies to this topic

#1
costy01

costy01

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 16.10.2007
Salutare.As vrea sa puna fiecare aici un film care l-a impresionat, poate chiar i-a schimbat viata.Ei bine, eu am vazut de curand The pursuit of happyness.

#2
darxide

darxide

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 622
  • Înscris: 06.10.2007

View Postcosty01, on 7th September 2009, 18:06, said:

Salutare.As vrea sa puna fiecare aici un film care l-a impresionat, poate chiar i-a schimbat viata.Ei bine, eu am vazut de curand The pursuit of happyness.

E anormal ca un film sa iti schimbe viata. De impresionat m-a impresionat Man on fire. Dar doar asa pt cateva zile. Dupa care am uitat de el :)).

#3
MembruAnonim

MembruAnonim

    MembruAnonim

  • Grup: Banned
  • Posts: 398,284
  • Înscris: 08.10.2015
Un film fara nimic "interesant". Doar vorbarie. Insa daca rezisti sa te uiti la primul sfert de ora, te va prinde ca nimic altceva. Evident, daca ai si altceva in cap decat sex, masini si... ma rog, restul. Filmul se cheama The Man from Earth

Apropo, daca ai sub 16 ani, nu te obosi sa te uiti, mai bine vezi Fast and furious, vei fi mai castigat

Edited by MembruAnonim, 07 September 2009 - 21:39.


#4
darxide

darxide

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 622
  • Înscris: 06.10.2007

View PostMembruAnonim, on 7th September 2009, 22:37, said:

Un film fara nimic "interesant". Doar vorbarie. Insa daca rezisti sa te uiti la primul sfert de ora, te va prinde ca nimic altceva. Evident, daca ai si altceva in cap decat sex, masini si... ma rog, restul. Filmul se cheama The Man from Earth

Apropo, daca ai sub 16 ani, nu te obosi sa te uiti, mai bine vezi Fast and furious, vei fi mai castigat


Da, da...l-am vazut. Macar are o idee interesanta. Te face sa iti dai seama cat de neimportant esti. Bun film, uitasem de el :)

#5
dmx85

dmx85

    antrenor dă jmekheri

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 11,263
  • Înscris: 06.01.2009
Singuru' film din ultimii 2 ani (sa zicem) care m-a impresionat a fost Defiance.

#6
Nicolla

Nicolla

    Active Member

  • Grup: Members
  • Posts: 1,124
  • Înscris: 24.05.2007
Sometimes in april, Marsul Pinguinilor (documentar), Marley and me(pentru iubitorii de animale). Pentru fete recomand servetele la indemana. :rolleyes:

#7
costy01

costy01

    Junior Member

  • Grup: Members
  • Posts: 86
  • Înscris: 16.10.2007
Da, am vazut si eu Man on fire.Foarte bun film, Denzel foarte bun actor.Vedem ca se pot face filme bune si fara prea multe efecte speciale facute pe calculator.

Anunturi

Neurochirurgie minim invazivă Neurochirurgie minim invazivă

"Primum non nocere" este ideea ce a deschis drumul medicinei spre minim invaziv.

Avansul tehnologic extraordinar din ultimele decenii a permis dezvoltarea tuturor domeniilor medicinei. Microscopul operator, neuronavigația, tehnicile anestezice avansate permit intervenții chirurgicale tot mai precise, tot mai sigure. Neurochirurgia minim invazivă, sau prin "gaura cheii", oferă pacienților posibilitatea de a se opera cu riscuri minime, fie ele neurologice, infecțioase, medicale sau estetice.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate