Jump to content

SUBIECTE NOI
« 1 / 5 »
RSS
unde ii pot arunca?

Problema respingere memorie supli...

Posibila virusare

Caramida de sticla la exterior
 Geam cuptor crapat

Un canal de AI de comedie pe YT

Update intr-un tabel

[Controlul] vremii si a vremurilor
 Blocuri din placi prefabricate

Achiziție mașina de fam...

[unde] cozonaci traditionali

Jandarmii in fondul forestier
 Sa dus seceta pedologica?

Toyota IQ

Numar magic cu blocaj numerologic

Recomandare firma/persoana pentru...
 

Ce as putea sa fac cu aceasta fata?

- - - - -
  • Please log in to reply
5 replies to this topic

#1
Madalin1991

Madalin1991

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 22.08.2009
Sunt nou pe forum da am mai citit subiecte d'ale voastre dezbatute si as vrea sa incercati sa ma ajutati si pe mine.Cum sta treaba:
Imi place de o fata care a plecat in america de 4-5 zile si sta 1 an.Am incercat sa stau cu ea la inceputul vacantei,dar mi-a zis ca nu are rost pt 2 luni.Am tot incercat dar nimic.Problema e ca imi place de ea de la sf cls a 8 si ei ia placut atunci de mine dar nu am stat impreuna.Simt ca si ei ii mai place putin de mine cel putin asa simt,dar daca a plecat nu stiu ce sa fac.As putea sa tin legatura cu ea astfel incat sa o fac sa aiba incredere in mine?Sa ii demonstrez ca chiar imi place de ea,fiindca asta e problema ei,nu prea are incredere in mine.Si acu are id nou si nu mi-a zis de el si mie rusine sa o bag in lista.ce ar trebuii facut?

#2
SpadasinulFricos

SpadasinulFricos

    Member

  • Grup: Members
  • Posts: 684
  • Înscris: 15.04.2009
n-are rost, relatiile la distanta nu merg..... si nu cred ca vei fi indragostit de ea un an de zile si nici ea nu cred ca te va astepta 1 an si se va combina cu altu. Cel mai bine ar fi sa uiti de ea!!!!

#3
iulik17d

iulik17d

    Senior Member

  • Grup: Banned
  • Posts: 2,626
  • Înscris: 25.04.2009
nu are nici un rost sa sacrifici un an in care poti sa cunosti fete dragute. las-o in pace,cauta altceva. nu te mai gandi la ea,nu e ultima.

#4
mufa

mufa

    Porc misogin

  • Grup: Super Moderators
  • Posts: 40,795
  • Înscris: 13.01.2005

 Madalin1991, on 22nd August 2009, 16:04, said:

Sunt nou pe forum da am mai citit subiecte d'ale voastre dezbatute si as vrea sa incercati sa ma ajutati si pe mine.Cum sta treaba:
Imi place de o fata care a plecat in america de 4-5 zile si sta 1 an.Am incercat sa stau cu ea la inceputul vacantei,dar mi-a zis ca nu are rost pt 2 luni.Am tot incercat dar nimic.Problema e ca imi place de ea de la sf cls a 8 si ei ia placut atunci de mine dar nu am stat impreuna.Simt ca si ei ii mai place putin de mine cel putin asa simt,dar daca a plecat nu stiu ce sa fac.As putea sa tin legatura cu ea astfel incat sa o fac sa aiba incredere in mine?Sa ii demonstrez ca chiar imi place de ea,fiindca asta e problema ei,nu prea are incredere in mine.Si acu are id nou si nu mi-a zis de el si mie rusine sa o bag in lista.ce ar trebuii facut?
Părerea mea e că ai un an de zile în care te poți distra. Vezi tu ce și cum cînd s-o întoarce.

#5
Madalin1991

Madalin1991

    New Member

  • Grup: Members
  • Posts: 17
  • Înscris: 22.08.2009

 iulik17d, on 22nd August 2009, 18:54, said:

nu are nici un rost sa sacrifici un an in care poti sa cunosti fete dragute. las-o in pace,cauta altceva. nu te mai gandi la ea,nu e ultima.
Pai nu sacrific ca pe parcursu scolii n-am probleme da cand o sa o vad din nou parca iara o sa fie la fel

#6
934

934

    Rain Man.

  • Grup: Senior Members
  • Posts: 4,360
  • Înscris: 14.04.2007

 Madalin1991, on 22nd August 2009, 16:04, said:

Sunt nou pe forum da am mai citit subiecte d'ale voastre dezbatute si as vrea sa incercati sa ma ajutati si pe mine.Cum sta treaba:
Imi place de o fata care a plecat in america de 4-5 zile si sta 1 an.Am incercat sa stau cu ea la inceputul vacantei,dar mi-a zis ca nu are rost pt 2 luni.Am tot incercat dar nimic.Problema e ca imi place de ea de la sf cls a 8 si ei ia placut atunci de mine dar nu am stat impreuna.Simt ca si ei ii mai place putin de mine cel putin asa simt,dar daca a plecat nu stiu ce sa fac.As putea sa tin legatura cu ea astfel incat sa o fac sa aiba incredere in mine?Sa ii demonstrez ca chiar imi place de ea,fiindca asta e problema ei,nu prea are incredere in mine.Si acu are id nou si nu mi-a zis de el si mie rusine sa o bag in lista.ce ar trebuii facut?
Nici macar nu aveti vreo farima de relatie, ce sa ii demonstrati? Totul e un abur "mie imi place dea, si ei parca i-a placut de mine
". Asta nu-i baza sa va puneti astfel de probleme. Go out and fuck!

Anunturi

Chirurgia endoscopică a hipofizei Chirurgia endoscopică a hipofizei

"Standardul de aur" în chirurgia hipofizară îl reprezintă endoscopia transnazală transsfenoidală.

Echipa NeuroHope este antrenată în unul din cele mai mari centre de chirurgie a hipofizei din Europa, Spitalul Foch din Paris, centrul în care a fost introdus pentru prima dată endoscopul în chirurgia transnazală a hipofizei, de către neurochirurgul francez Guiot. Pe lângă tumorile cu origine hipofizară, prin tehnicile endoscopice transnazale pot fi abordate numeroase alte patologii neurochirurgicale.

www.neurohope.ro

0 user(s) are reading this topic

0 members, 0 guests, 0 anonymous users

Forumul Softpedia foloseste "cookies" pentru a imbunatati experienta utilizatorilor Accept
Pentru detalii si optiuni legate de cookies si datele personale, consultati Politica de utilizare cookies si Politica de confidentialitate